کیف مردانه

نگاهی متفاوت به کیف پول جیبی مردانه

تا قبل از به وجود آمدن کارت های عابر  بانک،  آقایان برای حمل پول به صورت نقدی به مراتب دردسر ها و مشکلات  بسیار بیشتری نسبت به خانم ها داشتند! از گم شدن و دزدیدن پول های نقد، تا فضای زیادی که اسکناس های کاغذی اشغال می کردند؛ همچنین حمل این میزان نقدینگی با یک کیف پول مردانه جیبی میسر نبود.

اما با ورود کارت های عابر بانک و تغییر در ابعاد و جنس برخی از مدارک شناسایی، مانند شناسنامه و یا کارت ملی به زندگی روزمره، همراه داشتن یک کیف پول مردانه کاربردی، جزئی از استایل ضروری و روزانه آقایان شد. حالا این امکان وجود داشت تا خرید یک کیف پول جیبی مردانه و قیمت مناسب، برای هدیه و یادبود مناسبت های مختلف، جایگزین خرید جوراب شود!! اما خرید یک کیف پول مردانه، شاید به آسانی خرید یک کیف برای خانم ها نباشد و لازم است تا به جزئیات بیشتری توجه شود.‌

در ادامه ما با همراه باشید تا با اطلاع ازین نکات مهم، یک کیف پول مناسب انتخاب کنید. 

سبز
سبز تیره
عسلی
قرمز
نارنجی
مشکی

کیف پول آلانیا

۳۷۹,۰۰۰ تومان ۲۶۵,۳۰۰ تومان
بنفش
سرخابی
عسلی
قرمز

کیف پول پالتویی سالی

۳۵۹,۰۰۰ تومان ۲۵۱,۳۰۰ تومان
بنفش
سرخابی
عسلی
قرمز

کیف پول پالتویی سوزان

۴۷۹,۰۰۰ تومان ۳۳۵,۳۰۰ تومان
آبی
شیری
صورتی
مشکی

کیف پول پالتویی لاتینا

۷۱۹,۰۰۰ تومان ۵۰۳,۳۰۰ تومان
مشکی

کیف پول پالتویی هیلما

۴۹۵,۰۰۰ تومان ۳۴۶,۵۰۰ تومان
زرد
عسلی
نارنجی

کیف پول جیبی مانیسا

۴۵۹,۰۰۰ تومان ۳۲۱,۳۰۰ تومان
قرمز

کیف پول ساردین

۲۸۵,۶۰۰ تومان ۱۹۹,۹۲۰ تومان
سرمه ای
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف پول فلوریدا

۷۶۹,۰۰۰ تومان ۵۳۸,۳۰۰ تومان
شیری
فیروزه ای
نارنجی
مشکی

کیف پول کایلین

۷۹۹,۰۰۰ تومان ۵۵۹,۳۰۰ تومان
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف پول گلایل

۲۸۶,۸۰۰ تومان ۲۰۰,۷۶۰ تومان
بنفش
زرشکی
سرمه ای
نارنجی
کرم
مشکی

کیف پول لیا

۷۸۹,۰۰۰ تومان ۵۵۲,۳۰۰ تومان
آبی کاربنی
بنفش
زرشکی
سبز
طوسی
مشکی

کیف پول لیدز

۵۶۹,۰۰۰ تومان ۳۹۸,۳۰۰ تومان

چه مدل کیف پولی را انتخاب کنیم ؟

اولین  و مهم ترین نکته که در هنگام خرید کیف پول مردانه که باید به آن توجه داشت، انتخاب مدل مناسب با سلیقه و تیپ و استایل شخصی شما است. خوشبختانه امروزه کیف پول های مردانه در طرح و رنگ دارای تنوع بسیاری هستند و این شما هستید که براساس کاربرد مورد استفاده، می توانید انتخاب کنید یک کیف پول کوچکِ جیبی برایتان کافی است و یا یک کیف پول بلند، تا اسکناس های کاغذی کاملا صاف و تا نخورده قرار بگیرند!

کیف پول جیبی  یا جاکارتی؟!

اگر شما هم از آن دسته آقایان هستید که عادت دارید تا همیشه تعداد زیادی کارت، مدارک و… همراه خود داشته باشید، پس بهتر است به سراغ خرید کیف پول های جیبی بروید که دارای تعداد زیادی جاکارتی هستند و بر خلاف ظاهر کوچک، فضای کافی برای قرار دادن مدارک شناسایی، عکس، اسکناس، سکه و حتی خودکار و هندزفری را دارا هستند. قطعا این تعداد فضای کافی به شما کمک می کند تا داخل کیف پول شما، همیشه مرتب و منظم جلوه کند. 

شیوع کرونا و نظافت کیف پول ها!

با شیوع بیماری کرونا، شستشو و نظافت وسایل شخصی که در طول روز بیشترین استفاده را دارند و در معرض آلودگی قرار دارند مثل کیف پول های جیبی،  اهمیت بسیار زیادی دارد. پس سعی کنید انتخاب شما از میان کیف پول هایی با قابلیت شستشو باشد و پس از چند بار نظافت و شستن، از نظر شکل ظاهری تغییر حالت پیدا نکند.

کیفیت دوخت و تضمین کارایی 

بر خلاف کیف پول های زنانه که معمولا ظرافت در دوخت و طراحی، همچنین ظاهر شیک و زیبا اهمیت بسیاری دارد در مورد کیف پول های مردانه جیبی، اولویت انتخاب کیف مورد نظر، باید بر اساس کیفیت در جنس و  دوخت به کار رفته باشد. یادتان باشد دوخت های ایجاد شده در کنار دوام و کیفیت می توانند یک عمر کارایی محصول را برای شما تضمین کنند؛ پس از کنار آن به سادگی عبور نکنید.

چه رنگی انتخاب کنیم؟

 در حال حاضر کیف پول های مردانه جیبی، جزئی از اکسسوری های کاربردی و مورد علاقه آقایان با هر سن و سالی به شمار می روند؛ برای ساخت یک استایل شیک مردانه، می توان رنگ این کیف پول های کوچک را هماهنگ با رنگ کمربند، کفش، دستبند و یا حتی قاب گوشی انتخاب کرد. معمولاً پرطرفدارین و پرفروش ترین  رنگ های  انتخابی کیف پول در بین آقایان، به رنگ قهوه ای، مشکی، سرمه ای و شتری هستند و برند های معروف نیز در زمینه طراحی و تولید این طیف رنگی تمرکز بیشتری دارند: اما همچنان اولویت انتخاب نهایی بر اساس نظر و سلیقه مصرف کننده است.

انتخاب مناسب = قیمت مناسب!

قیمت یک کیف پول مردانه جیبی، با توجه به عوامل مختلف و گوناگونی مشخص می شود و در نهایت این شما هستید که برای خرید نهایی تصمیم میگیرید. برند های بزرگ و معروف خارجی، معمولا با یک تبلیغات اغراق آمیز، بر قیمت نهایی اجناس تولیدی سود بیشتری میگیرند اما در حال حاضر برند های کمتر شناخته شده، با توجه به نیاز مصرف کننده و شناخت بازار هدف در زمینه طراحی و تولید کیف پول های مردانه جیبی، بسیار موفق تر عمل می کنند و اجناس شیک اما با کیفیت و قیمت مناسب را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.  

تصاویر بیشتر: