لباس زنانه

پالتو چرم زنانه؛ انتخابی شیک و زیبا برای فصول سرد

پالتو چرم زنانه؛ انتخابی شیک و زیبا برای فصول سرد

ماجرای چرم و محصولات چرمی به سال‌های دور برمی‌گردد؛ آن زمانی که مصری‌ها و رومی‌ها استحکام و جذابیت چرم را کشف کرده و از آن در موارد مختلفی استفاده کردند، تا به امروز که چرم به یکی از صنایع اصلی در مد و پوشاک تبدیل شده است. پس تعجبی ندارد اگر این روزها بسیاری از افراد به دنبال ست پالتو چرم مشکی زنانه باشند.

پالتو چرم دخترانه، مانتو چرم زنانه، همه و همه از محبوب‌ترین‌ها در میان پوشاک خانم‌ها به شمار می‌آیند که هیچ زمانی از مد نخواهند افتاد. اما یادتان نرود که استایل‌های چرمی همیشه در حال تغییر هستند و به روز می‌شوند. بنابراین اگر می‌خواهید تیپ با پالتو چرم زنانه به روزی داشته باشید، باید چند نکته را همیشه به خاطر بسپارید. ما شما را در این متن راهنمایی می‌کنیم.

رنگ پالتو نقش بسزایی در ظاهر شما دارد

اگر فکر می‌کنید که رنگ پالتو در استایل شما اهمیتی ندارد، سخت در اشتباه هستید. اولین نکته‌ای که در انتخاب رنگ پالتو باید به آن توجه داشته باشید، رنگ پوستتان است. اگر رنگ لباس با رنگ پوست شما هم‌خوانی نداشته باشد، استایل شما به اندازه کافی تاثیرگذار نخواهد بود.

معمولا افراد سراغ ست پالتو چرم مشکی زنانه می‌روند، این در حالی است که رنگ‌های متنوعی از مدل پالتو چرم شیک در بازار موجود است. ما توصیه می‌کنیم که استایل خود را به رنگ مشکی محدود نکنید؛ کمی جسارت به خرج دهید و از رنگ‌های روشن در استایل چرمی خود استفاده کنید.

پالتوهای چرمی قهوه‌ای انتخاب مناسبی برای استایل‌های رسمی هستند.

البته پالتوهای چرمی به رنگ‌های تیره مانند مشکی، قهوه‌ای و طوسی تیره انتخاب بهتری برای استایل‌های رسمی هستند. با ست کردن این پالتوها با کیف و کفش‌های چرمی رنگی استایل متفاوت خواهید داشت که شما را از سایر اشخاص در مجالس متمایز می‌کند.

پالتوهایی متناسب با اندام خود انتخاب کنید

برای داشتن ست پالتو چرم مشکی زنانه پیش از هر چیز باید در انتخاب مدل پالتو چرم زنانه شیک موفق عمل کرده باشید. چه بسا بسیاری از افراد هزینه‌های گزافی بابت پالتوهای چرمی پرداخت می‌کنند، اما هیچ تفاوتی در استایل آن‌ها نمی‌بینید. شاید حتی پالتوهای چرمی گران‌قیمت آن‌ها به چشم شما نیز قشنگ نیاید. به نظر شما ایراد کار از کجاست؟

این افراد قطعا در انتخاب پالتوهای چرمی به اندام خود بی‌توجه بودند. اگر نمی‌خواهید چنین اشتباهی را مرتکب شوید، ادامه این متن را از دست ندهید.

بهترین مدل پالتو چرم شیک برای ریزاندام‌ها

خانم‌هایی که اندام ریزی دارند، باید ظرافت اندام خود را در انتخاب لباس‌های زمستانی حفظ کنند. پالتوهالی چرمی برش‌دار و بلند برای این خانم‌ها انتخاب شیکی خواهد بود. این مدل پالتوها پاها را باریک و کشیده‌تر نشان می‌دهد؛ به‌خصوص اگر با کمربند ظرافت کمرهای باریک این اندام را نیز به نمایش بگذارید. البته پالتوهای کوتاه نیز ظرافت این اندام‌ها را به خوبی حفظ می‌کند.

بهترین مدل پالتو چرم شیک برای ریزاندام‌ها پالتوهای بلند و برش‌دار است.

اندام‌های شنی و پالتوهای چرمی مناسب آن

در این اندام‌ها معمولا بالاتنه و پایین‌تنه یک‌اندازه هستند و البته انحنای کمر نیز کاملا مشخص است. بنابراین باید ست پالتو چرم مشکی زنانه‌ای را انتخاب کنید که این انحنا را بیشتر به نمایش بگذارد. بهترین انتخاب برای این اندام پالتوهایی است که کمربند دارند. نکته دیگری که افراد با این اندام باید به آن توجه کنند، قد پالتو است. پالتوهای خیلی کوتاه برای این اندام اصلا مناسب نیست؛ زیرا اندام‌های شنی را پهن نشان می‌دهد.

بهترین مدل‌های پالتو چرم زنانه برای اندام‌های مثلث معکوس

این اندام‌ها را با پایین تنه‌های عریض و پایین تنه‌های کوچک می‌شناسند. پالتوهایی با یقه‌های بزرگ برای این اندام انتخاب اشتباهی است. این افراد در ست پالتو چرم مشکی زنانه باید سراغ مدل‌هایی بروند که شانه‌های آن‌ها را عریض نشان ندهید و تعادل را به ظاهر آن‌ها برگرداند. پالتوهای از بالا تا پایین گشاد بهترین انتخاب برای این اندام است. البته پالتوهای چرم کتی جلوباز نیز این اندام را به شکل زیبایی به نمایش می‌گذارد.

بهترین مدل‌های پالتو چرم زنانه برای اندام‌های مثلث معکوس پالتوهای از بالا تا پایین گشاد هستند.

مدل‌های پالتو چرم زنانه برای اندام‌های گلابی

در این اندام‌ها اندازه بالاتنه و کمر کوچک‌تر از پایین‌تنه است. بنابراین باید به دنبال مدل‌هایی باشید که با بزرگ نشان دادن بالاتنه تعادل را در ظاهر شما حفظ کند. بهترین انتخاب برای شما پالتوهایی با یقه‌های پهن و مدل‌دار است؛ به عنوان مثال پالتوهایی که یقه خز دارند، گزینه ایده‌آلی برای این اندام به نظر می‌رسد. همچنین پالتوهای متناسب با این اندام باید تا سر زانو باشد که پاهای شما را بلند و زیبا نشان دهد.

پالتوهایی با یقه خزدار بهترین گزینه در انتخاب ست پالتو چرم مشکی زنانه برای اندام‌های گلابی هستند.

فرم اندام سیب و پالتوهای چرم مناسب آن

در اندام‌هایی به فرم سیب قسمت میانی بدن بزرگ است، در حالیکه پاها لاغر هستند. افرادی با این فرم بدن باید توجه مخاطب را از قسمت میانی بدن خود بردارند. پالتوهای چرمی با حالت فون یا پالتوهایی که از زیربغل تا پایین گشاد هستند، انتخاب خوبی برای این اندام محسوب می‌شوند.

پالتوهای چرمی فون بهترین مدل پالتو چرمی برای اندام‌های به فرم سیب است.

بهترین پالتو چرمی برای اندام‌های مستطیلی

اندام‌های مستطیلی اندام‌های بلند و باریکی هستند که اندازه پایین‌تنه و بالاتنه در آن‌ها یکسان است. پالتوهای چرمی گشاد انتخاب بسیار مناسبی برای این اندام‌ها خواهند بود.

مدل پالتو چرم شیک برای بالاتنه‌های بزرگ

معمولا انتخاب پالتوهای زمستانی برای افرادی که بالاتنه بزرگی دارند، کار دشواری است. این افراد باید به دنبال مدل‌هایی باشند که بالاتنه آن‌ها را بزرگ نشان ندهد و تناسب را در ظاهر آن‌ها ایجاد کند. پالتوهای چرمی جلوباز بهترین انتخاب برای شما هستند. اما اگر طرفدار این پالتوها نیستید، سراغ مدل‌های آبشاری بروید.

پالتوهای چرمی جلوباز بهترین مدل پالتو چرم شیک برای بالاتنه‌های بزرگ هستند.

ست پالتو چرم مشکی زنانه با لباس‌های مختلف

استایلی ساده و معمولی را بیشتر دوست دارید یا استایل‌های خاص و شیک را؟ بدون شک زمانی که هزینه زیادی بابت پالتوهای چرمی پرداخت می‌کنید، به استایل‌های ساده و معمولی رضایت نمی‌دهید. به همین دلیل است که برای ست پالتو چرم مشکی زنانه به دنبال آیتم‌های خاص در استایل خود هستید.

بسیاری از افراد خود را در ست پالتو چرم زنانه بسیار محدود می‌کنند؛ زیرا پالتوهای چرم را به عنوان پوششی کلاسیک می‌شناسند. غافل از اینکه با این پالتوها می‌توان به هر استایلی از سبک‌های مختلف دست‌درازی کرد. تنها باید از راهکارهای فوق‌العاده برای ست کردن با پالتو چرم بلند آگاه باشید و سایر آیتم‌ها را در استایلتان به درستی انتخاب کنید.

برای ست پالتو چرم مشکی زنانه با لباس‌های مختلف خود را محدود به لباس‌های کلاسیک نکنید.

پالتوهای چرم به همراه شلوارهای اسلش یا جاگر استایلی کژوال و خاص برای شما به ارمغان می‌آورد. همین پالتو را می‌توانید با شلوار جین اسکینی و بوت‌های بنددار ست کنید و استایلی کلاسیک و خاص داشته باشید. این در حالی است که پالتوهای چرم بلند روی پیراهن‌های مجلسی خاص بودن شما را در زمستان بیش از پیش به نمایش می‌گذارد.

بنابراین در انتخاب تیپ با پالتوهای چرمی خود را محدود نکنید و بهترین استایل در هر سبکی را داشته باشید. یادتان باشد که ترکیب کیف و کفش‌های چرم در کنار پالتوهای چرمی ترکیب فوق‌العاده شیکی در استایل شما خواهد بود. با کیف و کفش‌های چرم استایل چرمی خود را کامل کنید و در مجالس خوش بدرخشید.

حرف آخر

در خرید پالتوهای چرمی عجله به خرج ندهید؛ زیرا پالتوهای چرمی نقش زیادی در استایل شما دارند. نکاتی که در این متن به شما یادآوری کردیم را در نظر داشته باشید و بهترین ست پالتو چرم مشکی زنانه را انتخاب کنید. یادتان باشد اگر مدل پالتو چرم دخترانه یا زنانه با فیزیک بدن هم‌خوانی نداشته باشد، جذابیت استایل شما را کم خواهد کرد.

در آخر نیز باید توصیه کنیم که در زمان خرید تنها سلیقه خود را در نظر نگیرید؛ کیفیت پالتوهای چرمی نیز در ظاهر شما تاثیر دارند. بنابراین سراغ پالتوهای چرم از برندهای معتبر بروید که کیفیت بالای آن‌ها به جذابیت ظاهری استایل شما بیشتر کمک کند. به شما پیشنهاد می‌کنیم به فروشگاه اینترنتی کروکو سری بزنید و از مدل‌های متنوع پالتوهای زنانه و پالتو چرم دخترانه شیک دیدن کنید.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها