لباس زنانه

پالتو چرم زنانه؛ انتخابی شیک و زیبا برای فصول سرد

اغلب مردم قدیم در فصول سرما از کاپشن استفاده می کرد ولی با گذر زمان پالتو تولید شد. زیرا بانوان به دنبال لباسی بودند که نه تنها گرم باشد، بتواند آنها را در دیدگان شیک و جذاب نمایان کند. کاپشن نمیتوانست برای بانوان جلوه ای منحصر به فرد را داشته باشد، پس طراحان لباس به فکر افتادند. طرح اولیه و اصلی از مانتو گرفته شد ولی با این تفاوت که بلند تر و با متریالی گرم تر برای فصول سرد سال طراحی شود. با پیش روی صنعت مد، پالتو هم به این صنعت اضافه شد و از حالت دوخت معمولی و بی روح فاصله گرفت؛ این عمر سبب شد تا در بین بانوان این پوشش طرفدار بسیاری نسبت به صنعت مد آقایان پیدا کند. در ادامه می‌خواهیم در مورد یکی از بهترین مدل های پالتو زنانه صحبت کنیم

یک پالتو چرمی خوب را، با انواع لباس ها می‌شود ست کرد!!!

پالتو ها از آن دسته پوشش هایی هستند که میشود در همه زمان از آنها استفاده کرد و با انواع لباس آن را پوشید. اگر برای مثال از تیپ های تیره خوشتان نمی آید، میتوانید به همراه پالتو یا کت چرمی خود از شلوار های جین با رنگی روشن استفاده کنید تا ظاهر تیره ای نداشته باشید. شما میتوانید با کمک و استفاده از طرح کت یا همان پالتو خود بقیه اکسسوری های تیپ خود را خریداری کنید؛ برای مثال می‌توانید از طرح لباس خود کیف و کفش چرم خود را بهتر و هم خوان با تیپ خود خریداری کنید. اگر به دنبال تیپی برای مجالس رسمی هستید به شما پیشنهاد میکنم از نیم بوت و کیف چرم پالتویی برای همخوانی با پالتو چرم خود استفاده کنید.

رنگ پالتو نقش بسزایی در ظاهر شما دارد …

در زمان خرید پالتو به رنگ پوست خود توجه داشته باشید؛ زیرا پالتو به علت بزرگی  و بلند بودن در انعکاس شما در چشم دیگران تاثیر گذار است. اگر پوست شما با رنگ لباس شما هم خوانی نداشته باشد ظاهری ناپسند را برای شما رقم خواهد زد. اگر خرید شما برای ظاهر شدن شما در بیرون خانه است پیشنهاد میکنم از رنگ های روشن استفاده کنید، در نظر داشته باشید برای بیشتر به چشم آمدن وقار شما از رنگ های بسیار جیغ و تو چشم برای خرید پالتو خود استفاده نکنید زیرا نمای لباس شما را از بین میبرد. اگر پالتو را برای مجالس رسمی خریداری می کنید پیشنهاد می کنم از رنگ های تیره همچون: ((قهوه ای سوخته، مشکی، طوسی تیره)) استفاده کنید. این رنگ ها میتواند با کیف و کفش هایی که خریداری میکنید به شما دیسیپلین بالایی بدهد و به شما در بین اشخاص حاضر در مجلس مهمانی اعتماد به نفس بالایی میدهد.

پالتو و نقش آن در صنعت مد

در دنیای امروزه مد همراه با فصل تغییر می کند، همانطور که در تابستان به عنوان مثال پیراهن های مردانه یا پیراهن هایی با آستین کوتاه در جامعه مد می شود؛ یا در فصل پاییز سویشرت ها بیشتر مرسوم میشوند. در فصل زمستان پالتو سر آمدن تمامی مد های زمستانه است، که با شروع سرما انواع و اقسام آن با طرح های مختلف وارد بازار پوشاک می شود. پالتو به عنوان اصلی ترین لباس در تیپ زمستانه بانوان به شمار می رود؛ بقیه لوازم و اکسسوری ها بر پایه پالتو خریداری می شود. در حال حاضر به دلیل تنوع بسیار در رنگ و طرح در بازار پوشاک و مخصوصا پالتو این آسودگی خیال به خانم ها سرایت کرده که برای خود تیپ های مختلفی را میتوانند، انتخاب کنند.

صحبتی در پایان

در زمان خرید اصلا نیاز نیست عجله به خرج دهید زیرا خرید پالتو چرم مهمترین مرحله در انتخاب پوشش شما خواهد بود. پالتو چرمی شما باید با فیزیک بدن شما هم خوانی داشته باشد، باید به شما جذابیت تزریق کند. رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید ولی مواظب باشید در زمان خرید سلیقه شما بر ضد پوشش و زیبا به نظر آمدن شما نباشد. در زمان خرید حتما به دوخت و جنس چرم توجه خاصی داشته باشید.در آخر از شما تشکر میکنم برای مطالعه این مطلب و از شما دعوت میکنم از فروشگاه اینترنتی چرم کروکو دیدن فرمایید.

تصاویر بیشتر: