زمان مطالعه این مقاله ارزشمند : 4 دقیقه
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on twitter

پیشنهاد ویژه کروکو ( فرصت محدود )

ممکن است بسیاری از ما دوستدار رنگ قرمز باشیم اما در زمان انتخاب کتانی به سراغ یک کتانی قرمز رنگ نمی‌رویم زیرا تصور می‌کنیم ست کردن یک کتانی قرمز با لباس‌هایی که داریم بسیار سخت است و ما را محدود می‌کند، این فکر تا حدودی درست است به خصوص اگر رنگ انتخابی ما قرمز جیغ باشد ست کردن آن با لباس‌های دیگر نیاز به سخت گیری بیشتری خواهد داشت اما هیچ کدام از این مسائل باعث نمی‌شود تا شما از داشتن یک کتانی قرمز محروم شوید زیرا ما شما را راهنمایی می‌کنیم تا کفش دلخواهتان را به زیبایی با لباس‌های خود ست کنید و یک تیپ عالی داشته باشید.

ست کردن کتانی قرمز طرح‌دار

اگر کتانی قرمز شما دارای طرح‌هایی با رنگ دیگر باشد ست کردن آن راحت‌تر خواهد شد، مثلا اگر کتانی طرح‌های مشکی، سفید، طوسی و …  دارد پوشیدن لباس‌هایی به رنگ مشکی، سفید و یا طوسی و ست کردن آن با یک کیف هم رنگ، استایلتان را هماهنگ می‌کند.

ست کردن کتانی قرمز با رنگ خاکستری

کتانی قرمز در کنار خاکستری که یک رنگ خنثی محسوب می‌شود یک ترکیب رنگ عالی است، خانم‌ها می‌توانند کتانی قرمز خود را با یک شلوار جین، کتان و یا پارچه‌ای خاکستری، شال خاکستری و مانتو قرمز همرنگ کتانی ست کنند و یک ست قرمز و خاکستری زیبا داشته باشند.

برای آقایان نیز پوشیدن شلوار جین خاکستری، تیشرت خاکستری رنگ در کنار کفش کتانی قرمز پیشنهاد می‌شود.

ست کردن کتانی قرمز با رنگ مشکی

ست قرمز و مشکی همیشه یکی از جذاب‌ترین ست‌ها در دنیای مد و استایل است، استفاده از کتانی قرمز در کنار شلوار جین یا اسلش مشکی و تیشرت مشکی برای آقایان و مانتو یا کت تک و شال مشکی برای خانم‌ها جلوه‌ای تازه به ظاهر آن‌ها می‌بخشد.

 

ست کردن کتانی قرمز با سبز

اگر از لباس‌هایی به رنگ‌های سبز نظامی و سبز نعناعی در کنار کتانی قرمز استفاده کنید تیپ شما بسیار زیبا و شیک به نظر خواهد رسید. مثلا آقایان می‌توانند یک اسلش به رنگ سبز نظامی را با یک تیشرت سفید و کتانی قرمز ست کنند.

خانم‌ها می‌توانند یک مانتو بلند به رنگ سبز نعناعی را با یک شلوار جین آبی تیره، شال سفید یا کرم و کتانی قرمز ست کنند، استفاده از یک کیف همرنگ کفش نیز این استایل زیبا را جذاب‌تر می‌کند.

ست کردن کتانی قرمز با سفید

لباس‌های سفید رنگ هم به خوبی با یک کتانی قرمز ست می‌شوند و اگر از لباس یک دست سفید استفاده کنید نگاه بیننده را به کتانی‌های قرمز درخشان و خیره کننده ی خود جلب کرده‌اید.

ست کردن کتانی قرمز با رنگ کرم و رنگ پوست

رنگ کرم یا رنگ پوست نیز یکی دیگر از رنگ‌های خنثی است که به خوبی با کتانی قرمز رنگ ست می‌شود، پوشیدن یک شلوار کرم رنگ با یک تیشرت مشکی یا قرمز برای آقایان تیپ جذابی خواهد شد. خانم‌ها نیز می‌توانند یک شلوار و شال کرم رنگ را با مانتو، کیف و کتانی قرمز رنگ ست کنند.

ست کردن کتانی قرمز با جین آبی رنگ

اگر شلوار جین آبی رنگ به خصوص آبی تیره را با یک کت تک جین و تیشرت سفید یا مشکی بپوشید و در انتها کتانی‌های قرمز خود را به پا کنید ترکیب رنگ جذابی ساخته‌اید.

ست کردن کتانی قرمز با لباس‌های راه راه

لباس‌های سفید دارای راه راه آبی تیره یا مشکی نیز برای ست شدن با کتانی‌های قرمز مناسب هستند، رنگ آبی تیره، سفید و مشکی هر سه جلوه‌ی زیبایی در کنار رنگ قرمز دارند و در کنار هم قرار گرفتن آن‌ها در یک لباس همراه با یک کتانی قرمز استایل جذابی را برای شما فراهم می‌کند.

کلام آخر

در پایان باید گفت استفاده از کتانی قرمز انتخاب جسورانه‌ای است که اگر برای آن برنامه‌ریزی داشته باشید و لباس‌های دیگرتان را به درستی انتخاب کنید به ظاهر شما هیجان و درخشندگی می‌بخشد، در غیر این صورت می‌تواند تاثیر منفی در ظاهر و استایل شما داشته باشد. همچنین نکته‌ای که در پوشیدن این رنگ از کتانی باید به آن دقت کنید عدم استفاده از رنگ‌های متضاد و رنگ‌های مشابه است زیرا این دو کار ظاهر شما را یا خیلی ناسازگار و یا خیلی رنگارنگ نشان می‌دهند، همانطور که در بالا گفته شد رنگ‌های مشکی، سفید، کرم، خاکستری، سبز نظامی و تناژهای مختلف جین آبی مناسب ست شدن با کتانی قرمز هستند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
4.7/5 - (4 امتیاز)

پیشنهادهایی برای شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهادهایی برای شما

مقالات مرتبط

300X200-
تخفیف های

باورنکردنی

سبد خرید
Instagram
خانه
حساب کاربری من