لباس زنانه

با اصول ست کردن لباس های چرمی آشنا شوید!

ست کردن لباس های چرمی

یک تیپ زیبا با کت زنانه چرم می تواند یک انتخاب عالی باشد.اگر به سراغ کمد لباس هایتان رفتید و یک کت چرمی پیدا کردید می توانید با بیشتر لباس ها و اکسسوری هایتان ست کنید.در این بخش می خواهیم درباره ست کردن انواع کت ها با انواع لباس ها را برایتان توضیح دهیم:

کت چرم رنگی

کت های چرمی فقط مشکی و قهوه ای نیستند بلکه رنگ های روشن هم دارند که بسیار زیبا است. کت های چرمی رنگی برای افرادی است که رنگ پوست آن ها سبزه است.این کت ها را معمولا با شلوار های تنگ و کفش می پوشند.این کت ها بیشتر مناسب فصل بهار است.

کت چرم با دامن

شاید تعجب کنید اما ست کت با دامن بسیار جذاب است شاید این استایل رسمی نباشد اما برای دورهمی های دوستانه گزینه عالیی است شما می توانید با پوشیدن دامن پلیسه ای جذابیتتان را دوچندان کنید، کفش هایی که با این لباس ها ست می شود نیم بوت های پاشنه دار است.

ست کردن لباس های چرمی

کت چرم قهوه ای

این رنگ،مورد علاقه ی خیلی هاست برای اینکه در جمعی بدرخشید می توانید با یک شلوار جین رنگ روشن و یک پیراهن رنگ متضاد یا خنثی مانند خاکستری یا سفید استفاده کنید کفش مناسب این ست کفش های پاشنه بلند یا چرمی هست.

لگ چرمی

یکی از پر طرفدار ترین استایل هایی که مناسب فصل پاییز است این لگ های چرم با شلوار ها براق و ژاکت های بافت ست می‌شود.

شلوار های تاکسیدوی

این شلوار ها با لباس های یقه اسکی و کفش های چرم مشکی ست نی شو د و بسیار زیبا به نظر می رسید.در چرم ها تنوع رنگ ها بسیار بالاست هم رنگ های تیره دارد و هم رنگ های روشن سعی کنید همیشه رنگ های تیره نپوشید از رنگ های روشن هم استفاده کنید تا همیشه بدرخشید.

بوت و بارانی چرم

بارانی چرم از گذشته های خیلی دور روی مد بود و الان هم از آن استفاده می کنند ، با بارانی های بلند شما می توانید چکمه های بلند و شلوار های جین هم بپوشید که تیپ خیره کننده ای می‌شود.

ست کردن لباس های چرمی

از بحث لباس ها که خارج شویم اکسسوری های چرم هم نقش بسیار مهمی در درخشش شما دارد شما می‌توانید از دستمال گردن کمربند چرمی استفاده کنید که زیبایی زیادی به لباس هایتان می‌بخشد. یک کمر بند چرمی مشکی به شلوار قهوه ای تان ببندید و یک بیراهن سفید یا کرم بپوشید با کفش های پاشنه بلند این استایل فوق العاده است و یک استایل رمانتیک به شما می‌دهد. اگر از آن دسته آدم هایی هستید که پیراهن های گلدار می‌پوشند سعی کنید با این پیراهن یک دستمال سر چرمی و یک کیف یک طرفه چرم که رنگ متضاد پیراهتون را دارد استفاده کنید تا ظاهری جادویی داشته باشید.

ست کردن لباس های چرمی

نکاتی برای انتخاب لباس های چرمی در فصل بهار

با نزدیک شدن به عید هوا کم کم گرم می‌شود و فصل بهار از راه می رشد و باید با کمد لباس های زمستانی چرم تان خداحافظی کنید. پس دیگر وقت آن است که پالتو های چرم خود را کنار بگذارید و کت های چرمی را استفاده کنید زیرا در فصل بهار زیاد هوا گرم نیست و می توانید از کت های نازک چرم استفاده کنید.این کت ها هم مناسب مراسم های رسمی و هم غیر رسمی است.

ست کردن لباس های چرمی

 

یعنی هم می‌توانید آن ها را با پیراهن و هم با تاب و دامن بپوشید.یا حتی با تاب ساده و شلوار جین بپوشید. سعی کنید رنگ های کم رنگ در فصل بهار بپوشید مثلا رنگ های صورتی زرد سبز را می‌توانید با کت های چرمی بپوشید.شاید برایتان عجیب باشید اما میتوانی یه سکی هایتان را در فصل بهار بپوشید و روی آن یک پیراهن بدون آستین بپوشید چون آستین ندارد باعث می شود با در آفتاب هم گرم تان نباشد. اگر یک پلیور زیبا دارید و دلتان می‌خواهد آن را برای فصل بهار بپوشید نگران نباشید می‌توانید  آن را با یک دامن چهار خانه بپوشید که گرمتان نپود اما اگر هوا سرد بود می توانید با جوراب شلواری هم آن را بپوشید.

 

عکس های بیشتر :