لباس زنانه

راز هایی که درباره ی پالتو های چرم اصل نمیدانید

پالتو های چرم اصل

استفاده از پالتو های چرم اصل در فصل پاییز و زمستان هم برای آقایان و هم برای خانم ها بسیار مناسب است و شما می توانید فقط با داشتن یک پالتو و یا کت چرم در کمد لباس هایتان استایل های بسیار متفاوت و خاصی را در فصل های زمستان و پاییز داشته باشید. پالتوهای چرم اصل به خوبی شما را گرم نگه می دارند و همچنین ظاهر شما را بسیار خاص و منحصر به فرد جلوه می دهند.

مهم ترین ویژگی این پالتوها کیفیت چرم آنها می باشد هر چه چرم استفاده شده در آنها مرغوب تر باشد و دوخت پالتوی چرمی تمیزتر به نظر برسد استایل و ظاهر شما را جذابتر جلوه می دهند. پالتوهای چرم اصل از پوست حیواناتی مانند بز، گاو، بوفالو، گوسفند و شتر مرغ تولید می شوند. از بین حیوانات نام برده شده چرم تولید شده از پوست شتر مرغ از سایر پوست ها نازکتر ، و چرم تولید شده از پوست گاو از سایر چرم ها ضخامت بیشتری دارد.

 

پالتو های چرم اصل
چرم پوست بز از کیفیت مطلوبی برخوردار است همچنین قیمت مناسبی دارد پالتوهای چرمی که روی سطح آنها حالت دانه مانند دارد از پوست بز تولید شده اند این نوع چرم ماندگاری بالایی دارد. چرم پوست گاو همانطور که گفته شده با کیفیت ترین نوع چرم به شمار می آید و به دلیل داشتن ضخامت بالا ، بدن شما را به خوبی گرم نگه می دارد. پالتوهای تشکیل شده از پوست چرم گاو معمولا به رنگ عسلی و قهوه ای روشن هستند.

چرم تولید شده از پوست بوفالو از سایر چرم ها کیفیت پایینتری دارد و قیمت آن نیز ارزانتر است پالتوهای چرم بوفالو معمولا سطح براقی دارند زیرا برای مرغوب تر شدن این نوع چرم روی سطح آن از یک روغن مخصوص استفاده می شود از این نوع چرم بیشتر در کت ها و کاپشن های مردانه استفاده می شود. چرم پوست گوسفند از چرم های بسیار پر کاربرد است این چرم بسیار لطیف می باشد و در لباس های چرمی زنانه بیشتر از این نوع چرم استفاده می شود.

 

پالتو های چرم اصل

 

جهت اطلاع از قیمت پالتوهای چرمی و نیز خرید آنها می توانید به سایت های فروش آنلاین لباس های چرمی مراجعه کنید در این سایت ها راهنمای سایز بندی قرار داده شده است و به راحتی می توانید پالتوی مناسب سایز خود را خریداری کنید.

مزیت های ویژه ی پالتوی چرم

به طور کلی پالتوهای چرمی از چرم اصل و چرم مصنوعی تولید می شوند قیمت پالتوهای چرم اصل گرانتر از پالتوهای چرم مصنوعی می باشد زیرا از پوست حیوانات تشکیل شده اند و باید فرایند دباغی روی پوست انجام شود تا به چرم تبدیل شود و این فرایند نیازمند هزینه هایی است. قبل از خرید پالتوهای چرم اصل بهتر است ابتدا با راه های تشخیص چرم اصل از چرم مصنوعی آشنا شوید: چرم اصل قابلیت انعطاف پذیری دارد و اگر چرم طبیعی را با دست بفشارید پس از مدت کوتاهی به حالت اولیه ی خود باز می گردد اما اگر چرم مصنوعی را بفشارید چروک می شود، توان مقابله با حرارت در چرم اصل بالاست اما چرم مصنوعی در برابر حرارت مقاومتی ندارد و می سوزد و بوی پلاستیک سوخته می دهد. از مزایای پالتو چرم می توان به مواردی مانند داشتن ضخامت بالا و گرم نگه داشتن بدن به مدت طولانی ، مقاوم در برابر نفوذ باد و باران ، مقرون به صرفه بودن و دوام بالا و شیک بودن و کاربردی بودن آنها اشاره کرد.

 

پالتو های چرم اصل

برای نگه داری از پالتوهای چرم باید سطح آنها را مرطوب نگه دارید برای اینکار می توانید از واکس چرم و یا دستمال مرطوب استفاده کنید و در ماه دو الی سه بار سطح پالتو را مرطوب کنید اگر سطح چرم به مدت طولانی خشک نگه داشته شود ، لباس چرمی شما پوسته پوسته می شود. خانم ها در فصل پاییز به راحتی می توانند پالتوی چرمی خود را با شلوار جین و تیشرت های رنگی و نیم بوت ست کنند اما در فصل زمستان بهتر است پالتو را با دامن های چهارخانه و بوت و بافت های یقه اسکی ست نمایند.

 

پالت های چرم اصل

 

عکس های بیشتر: