استایل زنانه, استایل مردانه

می خوام “تیپ سفید” بزنم! اما نمی دونم چجوری؟

فصل بهار و تابستان که هوا گرم می‌شود استفاده از رنگ سفید در پوشش خانم ها و آقایان رواج پیدا می‌کند. دلیل تمایل افراد به استفاده از رنگ سفید در این فصل ها سبکی و خنکی آن است. رنگ سفید نور خورشید را منعکس می‌کند؛ و از گرم شدن بدن انسان در این فصل ها جلوگیری می‌نماید. با چرم کروکو همراه شوید تا به شما بگوییم چگونه یک تیپ سفید بزنید و از استایل خودتان لذت ببرید.

 

رنگ سفید چه می گوید؟

سفید رنگ مثبت، هیجان انگیز، نورانی و سبکی محسوب می‌شود. در روانشناسی رنگ سفید را نماد پاکی و خلوص نیت می‌دانند. سفید یک رنگ کامل است و یادآور صداقت و پاکی است. وقتی از سفید در لباس‌های خود مخصوصاً پیراهن استفاده می‌کنید نوعی معصومیت و احترام را در ذهن اطرافیان خود تداعی‌ می‌کنید.

 

سفید در پوشش رنگی

رنگ سفید در مد و لباس کاربرد بسیار زیادی دارد. به جز کرم، هر رنگی در کنار سفید جلوه خاصی پیدا می‌کند. اگر کنتراست مناسب رنگ ها را در کنار رنگ سفید در نظر بگیرید؛ با یک تیپ سفید، نه تنها استایل بی روحی ندارید؛ بلکه کمک می‌کنید ظاهر شیک امروزی و جذابی برای خودتان خلق کنید. به طور کلی رنگ سفید خنثی است و به راحتی با سایر رنگ ها ست می‌شود.

 

با تیپ سفید محدود نیستید!

 تیپ سفید محدود به یک موقعیت خاص نیست. در میهمانی های غیر رسمی، دورهمی های دوستانه و جشن ها و میهمانی های خودمانی و حتی گشت و گذار های خیابانی می‌توانید از این استایل استفاده کنید. لباس های سفید هرچه ساده تر و روی تن آزادتر باشند جلوه بهتری دارند..

 

جلوه اکسسوری ها در تیپ سفید

وقتی تیپ سفید می‌زنید از اکسسوری ها به بهترین شکل ممکن می‌توانید استفاده کنید. زیورآلات فلزی و نقره ای، دستبندهای چرم، کیف های رنگی، عینک های آفتابی و… به لباس های سفید شما جلا و درخشندگی بی نظیری می‌دهد. وقتی تیپ سفید می‌زنید یک اکسسوری با رنگ متضاد مثل کیف، شما را در رأس توجه اطرافیان تان قرار می‌دهد. یادتان باشد تیپ سفید نماد خالصی و سادگی است؛ بنابراین زیاد با اکسسوری ها تیپ خودتان را شلوغ نکنید.

تیپ سفید زنانه

 انواع بلوز دامن سفید، کت شلوار سفید، شومیزهای یقه دار و یقه هفت سفید، مانتوهای سفید برای موقعیت های خاص گزینه ایده آلی است. جواهرات نقره ای، کفش های پاشنه بلند، کیف های کوچک و شیک، تیپ سفید شما را مانند یک ماه در چشم همه درخشان می‌کند. اگر به پوشیدن کت و شلوار علاقه دارید از مدل های جدیدتر و طرحدار تری استفاده کنید. هرچه دوخت کت شلوار سفید شما ظریف تر و برش آن متناسب ترباشد زنانه تر و زیباتر است.

 

تیپ سفید بهاری

برای یک تیپ سفید در هوای گرم بهار و تابستان پیراهن های بلند سفید، تاپ شلوارک های سفید، تی شرت های طرح دار سفید که با کفش های تخت و صندل های تابستانی ست شده اند ایده آل ترین گزینه ها می‌باشد. پیراهن ها، شومیزها و بلوزهای توری و گیپوری نیز در این فصل ها بسیار رایج است. یادتان باشد می‌توانید از طیف های مختلف رنگ سفید برای جلوه ی بهتر ظاهر تان استفاده کنید.

تیپ سفید مردانه

 پیراهن های سفید در میان آقایان طرفداران زیادی دارد. یکی از دلایل آن ست شدن بی دردسر پیراهن سفید با انواع شلوار هاست. شلوارهای جین، پارچه ای و کتان به راحتی با پیراهن سفید ست می‌شود. هر مردی وقتی پیراهن سفید می‌پوشد ناخودآگاه به نوعی اعتماد به نفس مثبت دست پیدا می‌کند؛ که این خود از خاصیت های رنگ معجزه آسای سفید است. بهتر است مدل پیراهن های سفید مردانه را ساده انتخاب کنید. هرچه پیراهن شما ساده تر باشد شیک تر است. پیراهن های سفید مردانه با شلوار های جین و کفش های کالج چرم ترکیب بی نظیری خلق می‌کند. بهترین جنس برای پیراهن سفید مردانه پنبه است؛ که هم خنک است و هم از تعرق بدن شما در هوای گرم بهار و تابستان جلوگیری می‌کند.

 

 شلوارهای جین سفید مردانه

آقایان برای داشتن یک تیپ سفید می‌توانند شلوارهای جین سفید را انتخاب و سایر لباس هایشان را با آن ست کنند. برای موقعیت رسمی یک پیراهن سرمه ای، آبی روشن یا سفید ترکیب زیبایی با شلوار جین سفید دارد. از کت های تک رنگی مثل خاکی، سرمه ای، طوسی و غیره برای رسمی شدن استایل تان با شلوار سفید کمک بگیرید. انواع کفش لوفر یا کالج مردانه چرمی استایل شمارا با شلوار جین سفید کامل می‌کند.

تیپ سرتا پا سفید

 تیپ سرتاپا سفید هم زیبایی خاص خودش را دارد. اما باید دقت کنید که شما را بی روح جلوه ندهد. در هر حال تیپ سر تا پا سفید هم یکی از مد های روز دنیا می‌باشد؛ و طرفداران خاص خودش را دارد. با رعایت چند اصول ساده می‌توانید با تیپ سر تا پا سفید هم زیبا باشید و هم شور و هیجان فصل بهار و تابستان را در ظاهر خودتان بیاورید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *