اکسسوری مردانه

همه چیز درباره انواع اکسسوری چرم

همه ما به یک اندازه به تیپ و استایل خودمان اهمیت می‌دهیم و می‌خواهیم شیک و زیبا به نظر آییم، خوش پوش بودن برای همگان یک امر بسیار مهم و طبیعی است. اکسسوری ها دقیقا همان چیزی است که می‌تواند یک تیپ تمام عیار را کامل کند. مخصوصا اگر قرار باشد از اکسسوری های چرم استفاده کنیم. انتخاب اکسسوری یک کار بسیار سخت و حساس است که اگر به درستی انجام نگیرد باعث مشکلات زیادی خواهد شد. اگر در انتخاب خود اشتباه کنید به جز ضرر مالی شما از آن تیپی که در نظر دارید دور خواهید شد. اکثر مردم به خرید لوازم های جانبی تیپ و استایل بی تفاوت هستند و این می تواند به شما یک امتیاز ویژه دهد اگر بهترین انتخاب ها را انجام دهید. اطلاعات شما در مورد تیپ و مد می تواند شما را در خرید خود بسیار همراهی کند، و شما را به سمت خرید منحصر به فرد هدایت کند.

معرفی انواع اکسسوری چرم

۱_ کیف: کیف مهم ترین اکسسوری هر تیپ و استایلی خواهد بود، فرقی نمی کند شما مرد باشید یا زن به هر حال باید از کیف استفاده نمایید. البته نکته قابل توجه اینجا این است که باید کیفی را انتخاب نمایید که با استایل بدن شما هم خوانی داشته باشد؛ توجه به این نکته شما را بسیار جذاب تر خواهد کرد. بانوان به دلیل استفاده از تیپ مجلسی و مخصوص مهمانی بهتر است که از کیف های پالتویی و یا کیف های کوچک دستی استفاده نمایند، یا اگر برای تیپ اسپرت از کیف دوشی استفاده کنند. آقایان بیشتر تیپ های اداری دارند، برای همچنین تیپ و استایل هایی بیشتر از کیف های جیبی یا سامسونت استفاده می شود. البته آقایان میتوانند با تیپ های اسپرت یا شیک می توانند از کیف های پالتویی هم استفاده کنند.

 

۲_ کلاه: کلاه اکسسوری مناسب برای همه مردم است البته این اکسسوری بیشتر برای آقایان مورد استفاده است ولی در بعضی موارد بانوان هم با کلاه پوشش خود را کامل می کنند. مانند زمان قدیم که بانوان با کلاه هایی مشهور به کلاه پهلوی تیپ های بیرون خود را تنظیم می کردند. در عصر جدید و دوره امروزی بیشتر آقایان هستند که از کلاه استفاده می کنند، البته که الان بیشتر جوان تر ها برای تیپ های اسپرت و امروزی از این اکسسوری بهره می برند. در فصل زمستان تیپ های زمستانه را با کلاه های بافتنی ست می کنند، البته این اکسسوری هیچ محدودیتی برای شخص ندارد و خیلی ها از آن استفاده نمی کنند. زیرا این اکسسوری بیشتر به سلیقه و دل خواهی طرف بستگی دارد و شخص حتی می تواند در زمستان تیپ خود را با کلاه کب که اغلب در تابستان استفاده می شود تکمیل کند.

۳_ روسری:  این اکسسوری بیشتر در جامعه ما مرسوم است و بانوان از آن بهره می برند. روسری ها از انواع پارچه های مختلف درست می شوند که به همین دلیل برای فصول مختلف از آنها استفاده می شود. برای مثال از شال های مریمی که بسیار سبک هستند برای تیپ های تابستانه و مجلسی استفاده می کنند.

۴_ شال: شال یکی از اکسسوری تیپ های زمستانه است که فقط مخصوص آقایان و بانوان نیست. ولی در بحث استفاده کمی با هم متفاوت هستند. بانوان به دو حالت می توانند از شال استفاده کنند؛ اولی که به صورت مرسوم برای پوشاندن صورت خود و دومین حالت می توانند آن را جایگزین روسری خود کنند. آقایان اکثرا علاقه ای به شال گردن ندارند، البته در بازار امروز مد نوع های جدیدی از شال عرضه شده که آقایان را علاقه مند به امتحان آنها برای تیپ های خود در زمستان کرده. به عنوان مثال می شود از شال هایی که طرح هایی همچون ماسک دارند گفت.

۵_ دستکش: دستکش مانند شال از اکسسوری های مهم زمستان است. در قدیم تنوع دستکش ها بیشتر در طرح ظاهری آنها بود، ولی امروزه خیلی مدل های مختلفی برای دوست داران مد عرضه شده که توانسته نظر آنها را به سمت خود جلب کند. به عنوان مثال یکی از طرح هایی که خیلی امروزه از آن در بین مردم دیده می شود دستکش های بدون انگشتی هستند.دستکش ها طیف رنگی بالایی را ساپورت نمی کنند؛ به دلیل اینکه بیشتر برای زمستان مورد استفاده قرار می گیرند، دارای رنگ های تیره یا خنثی هستند.

صحبت پایانی … 

اکسسوری های چرم باید با تیپ های چرمی مورد استفاده قرار گرفته شوند. اگر قرار به تنهایی در یک تیپ و استایلی معمولی از آنها استفاده شود مطمئن باشید آن جلوه مناسبی که شما خواستار هستید را نخواهد داشت. در زمان خرید سلیقه بسیار نقش اساسی برای شما ایفا خواهد کرد، ولی حتما سعی کنید با دیگران هم در مورد خرید اکسسوری برای تیپ های خود مشورت کنید.  اکسسوری های چرمی طرفداران مخصوص خود را دارند؛ زیرا نگهداری و خرید آنها برای همگان مقدور نمی باشد، به همین علت سایت چرم کروکو بهترین پیشنهادات خود را برای شما آماده کرده است. در پایان امیدوار هستم توانسته باشم به شما در خرید خود کمک کرده باشم.

تصاویر بیشتر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *