لباس مجلسی

23 مدل لباس مجلسی بلند پوشیده شیک و جدید

توجه: عکس های ذیل صرفا جهت ایده هستند و در فروشگاه کروکو به فروش نمیرسند.

لباس مجلسی بلند پوشیده برای بسیاری از خانم ها اولین و تنها گزینه موجود برای حضور در هر میهمانی و جشنی ست. برخی دیگر خانم ها نیز در کنار سایر مدل لباس مجلسی زیبا از این مدل های بسیار جذاب و چشمگیر هم استفاده می کنند. می توان طرح و مدل های فراوان لباس بلند مجلسی زنانه را نام برد اما در این مطلب قرار است بیشتر راجع به رنگ ها صحبت کنیم آن هم رنگ لباس مجلسی پوشیده بلند.

نه تنها طرح و مدل بلکه رنگ لباس هم بسیار تاثیرگذار است زیرا این عوامل می توانند نهایتاً زیبایی لباس را برای زنان و دختران تعیین نمایند اما نهایتاً آن طرحی زیباتر دیده می شود که از رنگ بهتری استفاده کرده باشد. بد نیست با هم به تعدادی از این رنگ های بسیار جذاب و دوست داشتنی در لباس مجلسی بلند زنانه اشاره ای جالب داشته باشیم.

رنگ قرمز لباس مجلسی بلند پوشیده

عده ای از رنگ قرمز گریزانند نه بخاطر زشت بودن! که در واقع اصلاً این رنگ زشت نیست بلکه به دلیل بیش از اندازه جذاب بودن و جلب توجه کردن آن. در لباس های مجلسی بلند پوشیده می توان با خیال راحت این رنگ زیبا را یا به صورت کامل در کل لباس و یا به صورت رگه هایی در بین رنگ های دیگر استفاده کرد.

انرژی ساطع شده از رنگ قرمز در لباس مجلسی بلند پوشیده می تواند اطرافیان شما را هم به وجد آورده و محیط پیرامونتان را به واسطه این رنگ شاد و پر انرژی مملو از شادی و سرزندگی کند. توصیه می کنیم اگر قصد خرید لباس مجلسی پوشیده بلند و یا سفارش دوخت لباس بلند مجلسی پوشیده دارید حتماً رنگ قرمز را یکی از گزینه های اصلی خود قرار دهید.

 

لباس مجلسی بلند پوشیده بنفش

مطمئناً مجلات لباس یا شبکه های مد را دیده و می بینید! مدل های بسیار فراوان، متنوع و زیبایی از لباس های بلند مجلسی را می توان مشاهده کرد که از تمامی طیف های رنگی در آنها استفاده می شود. بنفش یکی از همین رنگ های بسیار زیبا و پرانرژی ست که نه تنها در لباس های بلند بلکه در لباس های کوتاه هم می توان نمونه های زیبای آنرا مشاهده کرد.

در لباس بلند مجلسی کلوش می توان از رنگ بنفش به صورت کامل استفاده کرد، لباسی همراه با دامنی بلند و گشاد در کنار آستین های بلند که می تواند از همان جنس دامن بوده! یا از توری دوخته شود. این مدل ها به شدت باب طبع دختران جوان و زنان خوش سلیقه برای حضوری راحت و بدون دغدغه در برخی از جشن های مهم و بزرگ هستند.

لباس مجلسی بلند پوشیده زرد

واقعاً زرد رنگ زیبایی ست نه تنها در لباس و پوشاک بلکه حتی در سایر وسایل مانند خودرو و بسیاری دیگر از وسایل می توان زیبایی آن را با تمام وجود حس کرد. طراحان لباس برای حضوری موفق تر در دنیای مد از این رنگ در طراحی و تولید لباس های بسیار فاخر و سنگین استفاده می کنند به خصوص در لباس های زنانه پوشیده بلند.

رنگ زرد جذاب است، دوست داشتنی ست و با تمایلات زنانه بسیار سازگار است. همچنین در طیف رنگ های روشن و روحیه بخش! قرار می گیرد به همین دلیل زنان و دختران شاداب با روحیه ای لطیف می توانند به راحتی از رنگ زرد لباس مجلسـی بلند پوشیـده در میهمانی های خود استفاده کرده و به شدت در خاطرات ثبت شوند.

رنگ مشکی لباس مجلسی بلند پوشیده

در لباس های بلند و پوشیده زنانه رنگ مشکی را فراموش نکنید! رنگی به شدت سنگین، با وقار، همراه با احترام اطرافیان و به شدت دارای ابهت. نگران حضور خود با چنین لباسی در مراسم شادی هم نباشید زیرا دوره و زمانه از این حرفها گذشته! به راحتی می توانید هر رنگی را در هر مجلس و میهمانی بپوشید بخصوص در مورد لباس پوشیده بلند مجلسی.

لباس مجلسی بلند پوشیده مشکی را می توان بصورت یکدست پارچه ای یا به همراه دانتل و گیپور و… طراحی کرد و پوشید. چنین ترکیبی می تواند شما را به خوشتیپ ترین، باوقار ترین و سنگین ترین بانوی مجلس تبدیل کند.

تصاویر بیشتر:

 

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها