کت زنانه

کت تک زنانه را با چی بپوشیم؟ نحوه‌ ست کردن کت تک اسپرت و مجلسی

استفاده از کت‌های تک ظاهری خاص و جذاب را برای بانوان فراهم می‌کند، این کت‌ها براساس نوع پارچه و دوخت به کت‌های اسپرت و مجلسی تقسیم می‌شوند و اصلی‌ترین ویژگی که آن‌ها را از یک دیگر متمایز می‌کند نوع یقه است.

در این مطلب قصد داریم روش‌های مختلف ست کردن کت‌های تک زنانه‌ی اسپرت و مجلسی را معرفی کنیم تا شما خواننده‌ی عزیز با ایده‌های بهتری از این استایل خاص استفاده نمایید.

زرشکی
مشکی

پالتو زنانه کلاسیک اسپوزا

۶,۸۹۰,۰۰۰ تومان ۴,۸۲۳,۰۰۰ تومان
سرمه ای
مشکی

پالتو زنانه کلاسیک جنیفر

۶,۵۹۰,۰۰۰ تومان ۴,۶۱۳,۰۰۰ تومان
زرد
صورتی
مشکی

کت زنانه ژولیت

۴,۷۹۰,۰۰۰ تومان ۳,۳۵۳,۰۰۰ تومان

نحوه‌ی ست کردن کت تک مجلسی زنانه

کت تک مجلسی زنانه را می‌توانید با پیراهن‌های ماکسی، لباس‌های سرهمی، دامن‌های بلند و پیراهن‌های کوتاه بپوشید و ظاهری جذاب داشته باشید.

پوشیدن کت تک زنانه مجلسی با پیراهن کوتاه

اگر می‌خواهید کت مجلسی‌تان را با یک پیراهن کوتاه بپوشید پیراهنی را انتخاب کنید که دامنی به فرم A داشته باشد با این کار ترکیبی بی‌نقص و ظاهری شیک پیدا می‌کنید که برای حضور در هر مهمانی رسمی مناسب است.

در کنار این ست جذاب می‌توانید از گردنبندهای بزرگ و کفش‌های پاشنه بلند نیز استفاده کنید تا استایل خاص شما کامل شود.

پوشیدن کت تک زنانه مجلسی با دامن‌های بلند

دامن‌ها و یا پیراهن‌های مجلسی بلند را با یک کت تک مجلسی یقه‌دار و یا برش‌دار بپوشید و از یک کفش تخت استفاده کنید.

پوشیدن کت تک زنانه مجلسی با لباس‌های سرهمی

این ست جذاب مخصوص دختران جوانی است که اهل مد هستند و ظاهری جسور و خلاقانه به شما می‌بخشد. صندل‌ها و کفش‌های پاشنه بلند تکمیل کننده این ترکیب بی‌نظیر هستند.

پوشیدن کت تک زنانه مجلسی با پیراهن‌های ماکسی

اگر می‌خواهید استایلی زنانه داشته باشید کت تک مجلسی را  که از نظر رنگ با پیراهنتان هماهنگی داشته باشد انتخاب کرده و در کنار این ست از یک کفش پاشنه بلند و کیف دستی کوچک استفاده کنید.

نحوه‌ی ست کردن کت تک زنانه اسپرت

کت‌های تک اسپرت را بیش‌تر می‌توانید در فصول سرد و یا خنکای بهار بر روی شومیزها و یا لباس‌های دیگر بپوشید و از داشتن ظاهری شیک و زیبا لذت ببرید.

پوشیدن کت تک اسپرت زنانه با شلوارهای جین

اولین و جذاب‌ترین انتخاب برای ست کردن با کت تک اسپرت زنانه شلوارهای جین است، کت شما به راحتی با هر رنگی از شلوار جین ست می‌شود، پوشیدن یک کفش پاشنه بلند ظاهری رسمی‌تر به شما می‌بخشد و اگر از یک کتانی و یا کفش تخت در کنار شلوار جین و کت تک استفاده کنید تیپ شما به اسپرت نزدیک‌تر است.

پوشیدن کت تک اسپرت زنانه با شلوارهای کتان

شلوار کتان نیز یکی دیگر از اجناسی است که به راحتی با کت‌های تک ست می‌شوند، بهتر است رنگ شلواری را انتخاب کنید که با رنگ کت‌ در تضاد بوده و طرح آن نیز کاملا ساده باشد.

پوشیدن کت تک اسپرت زنانه با تیشرت

تیشرت مناسب برای پوشیدن با کت تک تیشرت‌های ساده، بدون طرح و چاپ و بدون لوگو با یقه‌های هفت و یا گرد است، شلوار شما نیز باید کاملا فیت باشد و در کنار آن از یک کفش تک رنگ و تمیز استفاده کنید.

اگر کت تک شما به رنگ‌های سفید، طوسی و یا آبی نفتی باشد ست کردن آن با رنگ‌های مختلف تیشرت راحت‌تر خواهد بود.

سخن پایانی

حال که با چند نمونه از ست‌های جذاب کت تک زنانه مجلسی و اسپرت آشنا شدید به سراغ کمد لباس خود بروید و هر یک از ست‌ها را امتحان کنید تا به استایل مورد نظر خود دست پیدا کنید.