اکسسوری مردانه

جاکارتی چرم اکسسوری ضروری این روزها

امروزه به علت تغییر سبک زندگی، در لوازم مورد نیاز انسان نیز نسبت به گذشته تغییرات زیادی صورت گرفته است، یکی از این تغییرات جایگزین شدن انواع کارت‌های الکترونیکی به جای پول نقد است به همین علت داشتن وسیله‌ای به نام جاکارتی جزو اکسسوری‌های ضروری هر فرد شده است.

جاکارتی وسیله و ابزاری است که توسط آن می‌توان کارت‌های الکترونیکی را در جیب لباس یا کیف سروسامان داد و در مواقع مورد نیاز نیز به راحتی به آن‌ها دسترسی پیدا کرد.

جاکارتی‌ها در مدل‌ها، جنس‌ها و شکل‌های گوناگون در بازار در دسترس هستند و شما می‌توانید به راحتی آن‌ها را تهیه کرده و استفاده کنید.

اکثر ما کارت‌هایمان را درون جیب یا داخل کیف دستی خود نگهداری می‌کنیم اما این کار غیر اصولی است و باعث آسیب، خراشیدگی و ضربه به آن‌ها می‌شود.

همانطور که گفته شد جاکارتی‌ها باعث می‌شوند تا انواع‌ کارت‌های بانکی شما به جای پخش شدن در کف کیف و یا جیب‌تان سر‌و‌سامان پیدا کرده به صورت منظم درون این وسیله قرار بگیرند این کار دسترسی به کارت‌ها را در مواقع مورد نیاز آسان می‌کند، از طرف دیگر به دلیل حساسیت و شکنندگی بدنه‌ی کارت‌ها، نیاز است که در نگهداری از آن‌ها دقت بیشتری صورت بگیرد تا از اتلاف وقت، هزینه و انرژی برای دریافت مجدد یک کارت جلوگیری شود.

جاکارتی کارت‌های شما را در مقابل خطراتی مانند گم شدن، شکستن و آسیب‌های دیگر محافظت می‌کند، در واقع می‌توان گفت برای کسی که چندین کارت الکترونیکی دارد داشتن یک جاکارتی مناسب نیز کاملا ضروری است.

جنس جاکارتی

جاکارتی‌ها به ترتیب مقاومت در سه جنس پلاستیکی (لاستیکی، سیلیکونی یا پی وی سی)، روکش فلزی و چرم در بازار موجود هستند.

جاکارتی پلاستیکی: جاکارتی‌های پلاستیکی عموما از انواع لاستیکی، سیلیکونی یا پی وی اس تهیه می‌شوند، از مزایای این محصولات می‌توان به مقاومت و انعطاف متوسط آن‌ها در مقابل انواع ضربه‌ها، سایز و حجم مناسب برای جایگری در جیب لباس و یا کیف و حمل آسان اشاره کرد.

معایب جاکارتی‌های پلاستیکی نداشتن تهویه مناسب است که باعث می‌شود کارت‌ها عرق کنند.

جاکارتی روکش فلزی: این محصولات عموما از آلومینیوم ساخته شده‌اند، مزایای جاکارتی‌های روکش فلزی مقاومت نسبی در برابر ضربه‌ها، طراحی خاص و درب‌دار بودن آن‌ها برای راحتی کاربر، ظرفیت بالا و حجم و سایز مناسب اشاره کرد.

معایب جاکارتی‌های روکش فلزی عدم مقاومت در برابر ضربه‌های شدید است.

جاکارتی چرم: به جرات می‌توان گفت بهترین جنس برای خرید یک جاکارتی جنس چرم است، مزایای این جاکارتی‌ها شامل موارد زیر است:

  • به راحتی در جیب لباس و یا کیف جای می‌گیرند.
  • از انعطاف خوبی برخوردار هستند.
  • تهویه‌ی مناسبی برای کارت‌ها فراهم کرده و بدین ترتیب از خیس شدن کارت ها و تغییر فرم آن‌ها جلوگیری می‌کنند.
  • دارای دوام و ماندگاری چند ساله هستند.
  • از انواع ضربه‌ها جلوگیری می‌کنند.
  • در برابر کشش و سایش مقاوم هستند.

سخن پایانی

با توجه به توضیحات و معایب و مزایایی که برای انواع جاکارتی‌ها گفته شد انتخاب جاکارتی چرمی مناسب‌ترین گزینه برای خرید یک جاکارتی مناسب است اما نکته‌ی مهمی که باید به آن توجه کنید تهیه‌ی این محصول از یک فروشگاه مطمئن و قابل اعتماد است.

فروشگاه چرم کروکو با سابقه‌ی چندین ساله این نیاز شما را برآورده می‌کند و شما می‌توانید انواع جاکارتی چرم را در اندازه، رنگ و شکل دلخواه از این فروشگاه تهیه کنید، پس اگر قصد خرید جاکارتی چرم را دارید همین حالا سری به فروشگاه ما برنید.