لباس زنانه

شلوار چرم زنانه؛ یک انتخاب جسورانه!

یک غرور جسورانه برای هر خانمی و در هر سنی لازم است. شما با پوشیدن شلوار چرم و ست کردن آن با لباس‌هایتان‌‌ می‌توانید این غرور را در استایل زنانه‌تان به نمایش بگذارید. شلوار چرم زنانه یک انتخاب درست برای احساس خاص بودن در جمع‌های مختلف است. اگر سری به سایت‌‌ها و مجلات مد و فشن بزنید حتما شلوار چرم زنانه زیادی به چشمتان‌‌ می‌خورد.  چیزی که شلوار چرم را خاص و لاکچری‌‌ می‌کند نحوه ست کردن آن با لباس و کفش است. البته این کار چندان ساده‌ای هم نیست. با چرم کروکو همراه شوید تا درباره ست کردن شلوار چرم زنانه بیشتر بدانیم.

انواع شلوار چرم زنانه

شلوار چرم زنانه رنگ‌های متنوعی دارد. هم از چرم مصنوعی و هم طبیعی دوخته‌‌ می‌شود. محبوب ترین شلوار چرم زنانه نوع ساده و مشکی آن است. در ادامه مطلب با ما همراه شوید تا ببینیم چگونه‌‌ می‌توانیم از این شلوار در استایل خودمان استفاده کنیم.

تیپ اسپرت با شلوار چرم

شلوار چرم مناسب تیپ‌های اسپرت و روزانه و البته بیشتر فصل‌های سرد سال است. پوشیدن شلوار چرم مشکی همراه با تیشرت‌ های سفید استایل زیبایی به شما‌‌ می‌دهد. بدون شک اگر به این استایل، یک کتانی بندار اضافه کنید گردش زیبایی را تجربه خواهید کرد.

شلوار چرم با چه کفشی ست میشه؟

بهترین کفش برای ست کردن با شلوار چرم مشکی بوت و نیم بوتهای چرم یا جیر است. این ترکیب حرفه ای ظاهر شما را در چشم دیگران منحصر به فرد و خاص میکند. برای استایل کژوال یک کتانی سفید همراه با شلوار چرم مناسب ترین گزینه برای تیپ روزانه و قدم زدن در خیابان است. به کفش‌های تابستانی و روباز و صندل‌های پشت باز برای ست کردن با شلوار چرم به هیچ وجه فکر نکنید. تا  بوت‌های چرم و کفش‌های پاشنه بلند هست چرا میخواهید تیپ خودتان را ناقص کنید. برای ست کردن کفش‌های کلاسیک یا پر زرق و برق دار هم با شلوار چرم محدودیتی ندارید. کفش‌های پاشنه بلند پامپز، پاشنه بلند‌های نوک تیز، کفش‌های پلتفرم و پنجه باریک تناسب بی نظیری با شلوار چرم دارد.

 

پوشیدن شلوار چرم در میهمانی‌های رسمی

مانتو و کت‌های کتان انتخاب خوبی برای ست کردن با شلوار چرم در میهمانی‌های رسمی است. مخصوصا اگر کت یا مانتو فیت تن شما باشد و روی اندامتان بنشیند. پوشیدن شلوار چرم  با پالتو یا کت‌های خز دار جلا و درخشندگی لوکسی به استایل شما‌‌ می‌دهد. اگر در فصل سرد هستید پوشیدن شلوار چرم با یقه اسکی که با یک کت ست شده است هم ترکیب بی نظیری است.

 

در جشن‌‌ها هم‌‌ می‌توانید شلوار چرم بپوشید

برای جشن‌‌ها و دورهمی‌های دوستانه بهتر است از شلوار های چرم جذب و براق استفاده کنید. یک شومیز سفید که داخل کمر شلوار چرم قرار‌‌ می‌دهید تیپ شما را کامل‌‌ می‌کند. نیم تنه ها، شومیزهای یقه حلزونی، بلوز‌های چینی و برش دار، تیشرت‌های پولکی یا پیراهن هایی از جنس حریر یا گیپور بهترین انتخاب برای ست کردن با شلوار چرم در جشن‌‌ها است. رنگ‌های نوک مدادی، سرمه ای و قرمز به زیبایی با شلوار چرم ست‌‌ می‌شود. کتی که برای دورهمی‌های دوستانه انتخاب‌‌ می‌کنید نباید خیلی رسمی باشد. هر چه برشهای کت مشخص باشد شلوار چرم شما نمای بیشتری دارد.

پوشیدن شلوار چرم در محل کار

شلوار چرم زنانه مناسب پوشیدن در محل کار یا جلسه‌های رسمی نیست. اگر اصرار دارید از شلوار چرم در محل کار استفاده کنید مدل ‌های مات و راسته آن را انتخاب نمایید.

اکسسوری فراموش نشود!

شلوار چرم زنانه معمولا ساده است بنابراین سعی کنید اکسسوری‌‌ها را فراموش نکنید. استفاده از گوشواره‌های میخی، گل گوش‌‌ها ،گوشواره‌های آویز، انگشتر های نیم بند و… در کنار شلوار چرم زیبایی شما را چند برابر‌‌ می‌کند. یک عینک آفتابی مشکی یا کیف دستی ساده هم باعث‌‌ می‌شود شلوار چرم شما جلوه بیشتری داشته باشد.

چند نکته برای انتخاب شلوار چرم زنانه

  • شلوار چرم زنانه را با بلوز و ژاکت چرم ست نکنید.
  • لباس‌های گشاد روی شلوار چرم زنانه جلوه بیشتری دارد.
  • شلوار چرم برای خانم‌های لاغر که اندام باریکی دارند مناسب تر است .
  • اگر ران پای شما چاق است یا قد کوتاهی دارید بهتر است از شلوار چرم استفاده نکنید.
  • بوت‌های ساق دار برای پوشیدن با شلوار چرم مناسب نیست.
  • چون شلوارهای چرم  زنانه ساده هستند بهتر است پوشش بالاتنه شما طرح دار باشد.

پایان

تمام حرف چرم کروکو در این مطلب این است که وقتی همه طبق عادت یا شلوار جین‌‌ می‌پوشند یا پارچه ای چرا شما با یک انتخاب جسورانه خودتان را متمایز و خاص نکنید. چرم محبوب‌ترین جنس برای هر پوششی است. خودتان را محدود نکنید!