کفش مردانه

اصول ست کردن کفش با شلوار مردانه

ست کردن کفش با شلوار مردانه

حتما شما هم با این اصل روانشناسی موافقید که شخصیت مردها و پسرهای جوان را نباید با توجه به ظاهر آنها قضاوت کرد امادر دنیای امروز چه بخواهیم چه نخواهیم تیپ و ظاهر ما نشان دهنده طرز تفکر، عقاید، باورها ونوع شخصیت ماست پس مطمئنا این که چطور لباس بپوشیم و با چه ظاهری در جامعه حاضر شویم در ایجاد جایگاه اجتماعی هر فرد چه مرد و چه زن اهمیت ویژه ای دارد. در این مقاله می‌خواهیم درباره ست کردن کفش‌های مردانه با انواع شلوار نکاتی را بیان کنیم؛ پس با ما همراه شوید تا دغدغه ست کردن کفش و شلوارهای مردانه شما را کمی با هم برطرف کنیم.

همه می‌دانیم که پوشیدن یک جفت کفش با یک شلوار ناهمخوان چگونه ذوق خودمان و اطرافیانمان را کور می‌کند! ما با هم تعارف نداریم! این که شما این مقاله را برای مطالعه انتخاب کرد‌‌ه‌اید ‌یعنی یا خیلی خوش تیپ هستید که قطعا همینطور است و یا می‌خواهید خوشپوش تر از قبل در جمع‌‌‌ها ‌و محافل عمومی ظاهر شوید یا قصد خرید یک جفت کفش مردانه خوش بر و رو را دارید که با ست کردن آن با شلوارتان، استایل شما و جذابیتتان را چند برابر کند.

 

ست کردن کفش و شلوار مردانه دقت‌ می‌خواهد!

مطمئنا اگر از یک مدلینگ معروف مرد، دلیل خوش تیپی اش را بپرسید، از شنیدن جوابی که می‌دهد شگفت زده خواهید شد! دقت به خرج دادن در سِت کردن کفش و لباس، همین کار کوچک کافی است تا از شما یک مرد متفاوت و جذاب بسازد! پس ادامه مطلب را از دست ندهید.

اصول ست کردن کفش و شلوار مردانه

یک سری قوانین ساده برای ست کردن کفش و شلوار مردانه وجود دارد که با رعایت آنها به راحتی هر چشمی را به تحسین خود وا میدارید! چه بسا کفش شما بسیار زیبا و گران قیمت باشد اما با انتخاب بد یک شلوار ، تصویر بدی از خود در ذهن دیگران به جا بگذارید. پس این اصل را هیچوقت فراموش نکنید که زیبایی و قیمت بدون سِت کردن اصولی هیچگونه ارزشی ندارد.

ست کردن کفش مردانه بر اساس مدل شلوار

ابتدا به معرفی انواع شلوار می‌پردازیم که هر کدام با چه کفشی ست می‌شود و سپس به طرح ریزی مسئله رنگ و کاربرد آن در تیپ شما خواهیم پرداخت.

 • شلوار پارچه ای ساده

معمولاً شلوارهای پارچهای ساده ، رسمی و مجلسی تر از مدل شلوار پارچه ای طرحدار می‌باشد بنابراین کفشی که برای این شلوار انتخاب می‌کنید نیز باید تیپ رسمی داشته باشد. شلوار پارچه ای ساده مردانه با کفش آکسفورد، کالج، موازی و قایقرانی ترکیب شیکی را به شما هدیه می‌دهد. البته پیشنهاد می‌شود برای زیباتر شدن استایل تان از جنس چرم آنها استفاده کنید.

 

 • شلوار پارچه ای مدل دار

شلوار پارچه ای مدل دار مردانه دارای ظاهر دوستانه و اسپرت است و علاوه بر انواع کفش هایی که می‌شود با شلوار پارچه  ای طرحدار ست کرد، کفش‌های اسپرت و کتانی گزینه‌های بسیار مناسب تری هستند.

 

 • شلوار جین

شلوارجین علاوه بر زیبایی، به دلیل جنس مرغوب و طول عمر بالایی که دارد از سایر شلوارها محبوبتر و و رایجتر است ، و حالا مسئله اصلی این است مدل‌های مختلف شلوار جین با چه کفشی ست می‌شود؟ اگر با شلوار جین کفش‌های مجلسی بپوشید ظاهری رسمی تری پیدا می‌کنید و هر چه به سمت کفش‌های اسپرت و کفش کتانی پیش بروید به ظاهری دوستانه  و راحت تر تغییر استایل می‌دهید. در صورتی که می‌خواهید هم شلوار جین بپوشید هم تیپ رسمی خود را از دست ندهید سعی کنید از کفش کالج، لوفرس، موکازین، زین اسبی استفاده نمایید و در غیر این صورت از کفشهای اسنیکرز، اسپرت، بوت و نیم بوت یا کتانی استفاده کنید.

 • شلوار کتان

برای افرادی که سخت انتخاب می‌کنند یا در میان انتخاب تیپ‌های مجلسی و غیر مجلسی، ما بین زمین و آسمان می‌مانند استفاده از شلوار کتان میتواند بسیار مناسب و راضی کننده باشد. همراه با شلوار کتان می‌توانید از کفش‌های کالج یا بروژ با رنگ‌های میانه استفاده کنید که ظاهری کلاسیک را به شما خواهد داد اما اگر تیپی غیر رسمی را میپسندید و میخواهید شلوار کتانی خود را با کفش مناسبی بپوشید بهترین انتخاب کفش کتانی اسپرت و همچنین بوت و نیم بوت است.

 • شلوار اسلش

شلوار اسلش در گروه شلوار‌های ورزشی یا اسپرت قرار می‌گیرد و معمولاً از جنس کشباف است. ویژگی جالب شلوار اسلش  امکان استفاده از آن در خانه و موقعیت‌های مختلف می‌باشد. بسیار شیک و به روز تر جلوه می‌کنید اگر با شلوار اسلشی که اسلش گشادی دارد کتانی‌های ساده بپوشید اما برای شلواری که اسلش آن جمع و جور و تنگ است باید کفش‌های اسپرت تری را انتخاب کنید.

 

ست کردن کفش مردانه بر اساس رنگ شلوار

اصولاً استفاده از یک سری از رنگهای خاص، ظاهری سنگین و باصلابت به ظاهر شما می‌دهد و یک سری رنگ‌های دیگر ظاهری بامزه و جذاب! برای ست کردن کفش و شلوار مردانه، به رنگ‌‌‌ها ‌روانشناسانه نگاه کنید! همان طور که گفتیم برای خوشتیپ و جذاب بود نیازی به صرف هزینه‌های زیاد و خرید لباس‌های مارکدار و گران قیمت نیست، تنها کافیست کفش و لباس متناسب با هم را با رنگ‌های موزون به تن کنید!

 • کفش مردانه با شلوار سفید

سفید یک رنگ پایه و خنثی است، بنابراین می‌توانید شلوار سفید خود را با هر رنگی  از کفشی که دوست دارید ست کنید. البته بهتر است کفش مشکی را با شلوار سفید نپوشید!

 • کفش مردانه با شلوار مشکی

یک باور اشتباه که در میان علاقمندان به مد رواج دارد این است که رنگ مشکی می‌تواند با هر رنگی ست شود، در حالی که بعنوان مثال شلوار مشکی اصلا انتخاب خوبی برای ست کردن با کفش سفید یا کفش هایی با طیف رنگ قهوه ای نیست! برای شلوار مشکی در میان جاکفشی خود به سمت کفش هایی با رنگ شاد بروید.

 • کفش مردانه با شلوار قهو ه ای

رنگ قهوه ای خود به دو دسته تقسیم می‌شود که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارد.

شلوار قهوه ای روشن

کفش هایی با رنگ‌های قرمز، سبز، نارنجی و عسلی میتواند ترکیب چشمگیری را با شلوار قهوه ا ی روشن ایجاد کند. بهتر است کفش هایی با رنگ خاکستری یا مشکی را با این شلوار نپوشید.

شلوار قهوه ای تیره

شلوار قهوه ای تیره انتخابی خاص و دشوار  و درعین حال منحصربفردی است زیرا ست کردن آن کار هرکسی نیست. کفش هایی با رنگ‌های قرمز، بنفش، خاکستری و مشکی اصلاً مناسب این شلوار نیستند . بهترین رنگ برای کفشی که بتواند با این شلوار ست شود سبز، آبی نفتی و همچنین عسلی و نارنجی تیره است.

 • کفش مردانه با شلوار آبی

محبوب ترین رنگ شلوار ، رنگ آبی در شلوار جین است که با هر رنگ کفشی ست می‌شود، رنگ آبی با تمامی رنگ‌‌‌ها ‌هم پوشانی دارد و ترکیب زیبایی به ظاهرشما می‌دهد.

 

 

 • کفش مردانه با شلوار خاکستری یا طوسی

رنگ خاکستری یا طوسی هم  ویژگیهایی کاملاً مشابه با رنگ آبی دارد. رنگ خاکستری یا طوسی شلوار مردانه با تمام کفش‌‌‌ها ‌ترکیب دلنشینی را به استایل شما می‌دهد و برخلاف باورهای اشتباه ما که معتقدیم رنگ سفید و مشکی با همه رنگ‌‌‌ها ‌ست می‌شود؛ این رنگ آبی و خاکستری و یا طوسی است که این ویژگی را دارد.

 

 

 • کفش مردانه با شلوار قرمز

 این شلوار قابلیت ست شدن با اکثریت رنگ‌‌‌ها ‌را دارد اما ست کردن آن با کفش هایی به رنگ بنفش و قهوه ای اصلا خوب نیست. اگر می‌خواهید با انتخاب این شلوار ظاهری کلاسیک و شیک به خود بگیرید از کفشهایی با رنگ خاکستری استفاده کنید.

 • کفش مردانه با شلوار سبز

خاص ترین و شیک ترین رنگی که با این شلوار میشود ست کردن رنگ زرشکی است، کفشی مردانه با رنگ زرشکی، بسیار ترکیب دلنوازی را با شلوار سبز ایجاد میکند، تنها کفشی که نباید با شلوار سبز بپوشیم، کفشی با رنگ سبزه یا همان سبز روشن است.

با رعایت این موارد میتوانید تیپ و ظاهر دوست داشتنی خودتان را با دقت انتخاب کنید و بسیار خوشپوش تر و جذاب تر از قبل در فضاهای عمومی و خصوصی ظاهر شوید.

نکته پایانی

چرم کروکو به شما یک  پیشنهاد منطقی می‌دهد؛ بهتر است ابتدا شلواری را که دوست دارید بخرید و سپس با توجه به مدل و رنگ شلوار کفش مناسب آن را پیدا کنید. فراموش نکنید در صنعت پوشاک و مد اصلیترین قانون خوشتیپ بودن، گران یا برند بودن لباس شما نیست، آن چه اهمیت دارد تناسب در ایجاد ظاهری جذاب و ست کردن اصولی رنگ‌‌‌ها ‌با یکدیگر است است!