کفش مردانه

اصول ست کردن کفش با شلوار مردانه

ست کفش و شلوار مردانه خود را درست انتخاب کنید

همه ما می‌دانیم که پوشیدن کفش با شلوار ناهمخوان چگونه استایلمان را به هم می‌ریزد. بنابراین باید در انتخاب ست کفش و شلوار مردانه حساسیت به خرج دهید و بهترین را با توجه به استایل خود انتخاب کنید.

اینکه شما این مقاله را برای مطالعه انتخاب کرد‌‌ه‌اید، یعنی می‌خواهید خوش‌پوش‌تر از قبل در جمع‌‌‌ها و محافل عمومی ظاهر شوید. شاید هم قصد خرید یک جفت کفش مردانه خوش برورو را دارید که با ست کردن آن با شلوارتان، جذابیت استایلتان را چندبرابر کند. پس با ما همراه شوید که دغدغه ست کردن کفش و شلوارهای مردانه را برای شما برطرف کنیم.

ست کفش و شلوار مردانه دقت‌ می‌خواهد!

مطمئنا اگر از مدلینگ‌های معروف مرد دلیل خوش‌تیپی آن‌ها را بپرسید، از شنیدن جوابی که می‌دهند شگفت‌زده خواهید شد. درست ست کردن کفش و لباس کافی است که از شما مردی متفاوت و جذاب بسازد! پس ادامه مطلب را از دست ندهید.

چه‌بسا کفش شما بسیار زیبا و گران‌قیمت باشد، اما با انتخاب شلوار بد تصویر زشتی از خود در ذهن دیگران به جا بگذارید. پس این اصل را هیچگاه فراموش نکنید که زیبایی و قیمت بدون ست کردن اصولی هیچگونه ارزشی ندارد. قوانین ساده‌ای برای ست کردن کفش و شلوار مردانه وجود دارد که با رعایت آن‌ها به راحتی هر چشمی را به تحسین خود وا می‌دارید.

بدون رعایت اصول در ست کفش و شلوار مردانه استایل جذابی نخواهید داشت.

ست کردن کفش مردانه بر اساس مدل شلوار

اگر به دنبال ست کفش و شلوار مردانه زیبا و جذاب هستید، باید بدانید که هر شلواری با چه کفشی ست می‌شود. در ادامه انواع شلوارها و کفش‌های متناسب با آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

با شلوار پارچه‌ای مردانه چه کفشی بپوشیم؟

اگر به دنبال کفش مناسب شلوار پارچه‌ای هستید، پیش از هر چیز باید به طرح شلوارهای خود دقت کنید. معمولاً شلوارهای پارچه‌ای ساده، رسمی و مجلسی‌تر از مدل شلوار پارچه‌ای طرح‌دار هستند. ازاین‌رو اگر شلوارهای پارچه‌ای ساده را برای استایل خود انتخاب کردید، کفش‌های با تیپ کلاسیک بهترین کفش برای شلوار پارچه‌ای هستند.

در انتخاب کفش مردانه با شلوار پارچه‌ای، کفش‌های آکسفورد، کالج، موازی و قایقرانی بهترین گزینه‌های پیش‌روی شما هستند. اگر به دنبال زیباتر دیده‌شدن استایل خود هستید، سراغ کفش‌های چرم بروید.

از طرفی دیگر شلوار پارچه‌ای طرح‌دار مردانه ظاهری اسپرت دارد. در انتخاب کفش مخصوص شلوار پارچه‌ای طرح‌دار علاوه بر کفش‌های مناسب شلوار پارچه‌ای ساده، کفش‌های اسپرت و کتانی نیز گزینه‌های مناسبی هستند.

البته اگر تیپ‌های اسپرت را بیشتر می‌پسندید، کتانی‌ها گزینه بهتری در انتخاب کفش شلوار پارچه‌ای خواهند بود. بسیاری از افراد ترکیب کفش کتانی با شلوار پارچه‌ای را اشتباه می‌دانند، این در حالی است که اگر شلوارهای پارچه‌ای اسپرت انتخاب کرده باشید، این ترکیب استایل شما را بسیار زیباتر خواهد کرد. کفش اسپرت با شلوار پارچه‌ای استایلی اسپرت و جذاب برای شما رقم می‌زند.

بوت با شلوار پارچه‌ای

ست شلوار پارچه‌ای با نیم بوت مردانه مدل‌های چلسی بهترین انتخاب برای شما هستند.

حال که نحوه ست کفش با شلوار پارچه‌ای را می‌دانید، حتما به دنبال ست کردن بوت با این شلوارها در فصول سرد سال هستید. اگر می‌خواهید نیم بوت مردانه با شلوار پارچه‌ای بپوشید، باید بدانید که گزینه‌های محدودی پیش روی شما قرار دارد. تنها برخی از مدل‌های بوت و نیم بوت در ترکیب با شلوار پارچه‌ای استایل شما را زیبا خواهند کرد.

در ست شلوار پارچه‌ای با نیم بوت مردانه سراغ بوت‌های مدل چلسی بروید. این بوت‌ها در رنگ‌ها و جنس‌های متنوع به بازار عرضه می‌شود. این بوت‌ها را در استایل‌های کت و شلوار نیز به‌وفور مشاهده می‌کنیم. بوت‌های چلسی در ترکیب با شلوارهای پارچه‌ای استایلی کلاسیک و ساده برای شما رقم می‌زنند.

بهترین کفش در ترکیب با شلوار جین

شلوار جین همیشه صدر لیست شلوارهای محبوب قرار دارد. این شلوارها نه‌تنها به دلیل ظاهر متفاوت و زیبای خود، بلکه به دلیل طول عمر بالا در هر زمانی موردتوجه قرار گرفته‌اند.

اما مسئله اصلی این است که مدل‌های مختلف شلوار جین را با چه کفشی ست کنیم؟ در ست کفش و شلوار مردانه جین پیش از هر چیز باید استایل خود را در نظر بگیرید.

اگر بیشتر به تیپ‌های رسمی علاقه دارید، می‌توانید با انتخاب کفش درست در کنار شلوار جین استایل خود را حفظ کنید. کفش کالج، لوفرس، موکازین و زین اسبی بهترین گزینه‌ها برای تکمیل استایل کلاسیک با شلوار جین هستند.

اما اگر به دنبال تیپ‌های اسپرت هستید، بهتر است که سراغ کفش‌های اسنیکرز، اسپرت، بوت، نیم بوت یا کتانی بروید. این کفش‌های استایل شما را اسپرت خواهند کرد.

در ست کفش و شلوار مردانه جین در فصول سرد سال بوت‌ها انتخاب جذابی هستند.

شلوار کتان و کفش‌های مناسب آن

برای افرادی که سخت انتخاب می‌کنند یا در میان انتخاب تیپ‌های مجلسی و غیر مجلسی، مابین زمین و آسمان می‌مانند، شلوار کتان انتخاب خوبی است. ترکیب شلوار کتان با کفش‌های کالج یا بروژ استایل شما را کلاسیک می‌کند.

اما اگر تیپ غیررسمی را می‌پسندید و می‌خواهید شلوار کتان خود را با کفش مناسبی بپوشید، بهترین گزینه کفش کتانی اسپرت، بوت و نیم بوت است.

ست شلوار اسلش با کفش درست

شلوار اسلش در گروه شلوار‌های ورزشی یا اسپرت قرار می‌گیرد و معمولاً از جنس کشباف است. شما با انتخاب شلوارهای اسلش هیچ محدودیتی برای استفاده از آن‌ها در موقعیت‌های مختلف ندارید. اگر با اسلش‌های خود کتانی‌های ساده ست کنید، بسیار شیک و به‌روز دیده می‌شوید.

ست کردن کفش مردانه بر اساس رنگ شلوار

در ست کفش و شلوار مردانه به رنگ‌‌‌ها روان‌شناسانه نگاه کنید. همان‌طور که گفتیم برای خوش‌تیپ و جذاب بودن نیازی به‌صرف هزینه‌های زیاد و خرید لباس‌های مارک‌دار و گران‌قیمت نیست؛ تنها باید کفش و لباسی متناسب با هم با رنگ‌های موزون به تن کنید.

یک سری رنگ‌ها ظاهری سنگین و باصلابت به شما می‌دهد، درحالی‌که برخی از رنگ‌ها نیز ظاهر شما را به شکلی متفاوت جذاب می‌کنند. در ادامه شما را در انتخاب رنگ مناسب شلوار و کفش راهنمایی می‌کنیم.

کفش مردانه با شلوار سفید

کفش‌های قهوه‌ای در ترکیب با شلوار سفید استایل شما را جذاب خواهند کرد.

سفید رنگ پایه و خنثی است؛ بنابراین شلوار سفید با هر رنگ کفشی که دوست دارید، ست می‌شود. البته بهتر است کفش مشکی را با شلوار سفید نپوشید. این تضاد شاید در ابتدا جالب به نظر برسد، اما توجه را از سایر المان‌های استایل شما برمی‌دارد.

کفش مردانه با شلوار مشکی

باور اشتباهی که در میان علاقه‌مندان به مد رواج دارد، این است که رنگ مشکی با هر رنگی ست می‌شود. درحالی‌که شلوار مشکی اصلاً انتخاب خوبی برای ست کردن با کفش سفید یا کفش‌هایی با طیف رنگ قهوه‌ای نیست!

پس با شلوار مشکی کفش چه رنگی بپوشیم؟ اگر تیپ شما رسمی است و کت و شلوار مشکی به تن کرده‌اید، تنها انتخابی که پیش روی شما قرار دارد، کفش‌های مشکی است.

اما اگر به دنبال ترکیب تیپ اسپرت هستید، انتخاب‌های شما محدود به طیف رنگی هم خانواده با مشکی می‌شود. البته شما می‌توانید شلوار مشکی را با کتانی اسپرت بپوشید، به‌شرط آنکه در استایل شما المان دیگری به رنگ سفید وجود داشته باشد.

کفش مردانه با شلوار قهوه‌ای

کفش‌های سبزرنگ بهترین انتخاب در کنار شلوارهای قهوه‌ای رنگ هستند.

ست کفش و شلوار مردانه قهوه‌ای کار آسانی نیست. شلوارهای قهوه‌ای خود به دو دسته تقسیم می‌شود که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارد.

  • شلوار قهوه‌ای روشن: کفش‌های قرمز، سبز، نارنجی و عسلی ترکیب چشمگیری با شلوار قهوه‌ای روشن ایجاد می‌کند. توصیه می‌کنیم کفش‌هایی به رنگ خاکستری یا مشکی با این شلوار نپوشید.
  • شلوار قهوه‌ای تیره: شلوار قهوه‌ای تیره نیز انتخابی خاص، دشوار و درعین‌حال منحصربه‌فرد است؛ زیرا ست کردن آن کار هرکسی نیست. کفش‌هایی با رنگ‌های قرمز، بنفش، خاکستری و مشکی اصلاً مناسب این شلوار نیستند. در عوض سبز، آبی نفتی، عسلی و نارنجی تیره بهترین رنگ‌ها برای کفشی است که با این شلوار ست شود.

کفش مردانه با شلوار آبی

محبوب‌ترین رنگ شلوار، رنگ آبی است؛ به‌خصوص در شلوارهای جین. جالب است بدانید که این شلوارها با هر رنگ کفشی ست می‌شوند. این موضوع جذابیت و محبوبیت شلوارهای جین را چندبرابر می‌کند.

به طور کلی رنگ آبی با تمامی رنگ‌‌‌ها هم‌پوشانی دارد و ترکیب زیبایی به‌ظاهر شما می‌دهد. اما ترکیب شلوارهای آبی با ست کفش سرمه‌ای مردانه استایلی فوق جذاب و متفاوت برای شما رقم خواهد زد.

کفش مردانه با شلوار خاکستری یا طوسی

رنگ خاکستری یا طوسی نیز ویژگیهایی کاملاً مشابه با رنگ آبی دارد. شلوار مردانه طوسی با تمام کفش‌‌‌ها ترکیب دلنشینی به استایل شما می‌دهد. برخلاف باورهای اشتباه که رنگ سفید و مشکی با همه رنگ‌ها ست می‌شود؛ این رنگ آبی، خاکستری یا طوسی است که این ویژگی را دارد.

کفش مردانه با شلوار قرمز

ترکیب کفش‌های قهوه‌ای و شلوار قرمز استایلی کلاسیک و خاص برای شما به ارمغان می‌آورد.

این شلوار قابلیت ست شدن با اکثریت رنگ‌‌‌ها را دارد، اما ست کردن آن با کفش‌های بنفش رنگ اصلاً خوب نیست. اگر می‌خواهید با انتخاب این شلوار ظاهری کلاسیک و شیک به خود بگیرید، از کفشهایی با رنگ خاکستری و قهوه‌ای استفاده کنید.

کفش مردانه با شلوار سبز

خاص‌ترین و شیک‌ترین رنگی که با این شلوار میشود، رنگ زرشکی است. کفش مردانه زرشکی، ترکیب دلنوازی با شلوار سبز ایجاد میکند. تنها کفشی که نباید با شلوار سبز بپوشیم، کفش سبز است. با رعایت این موارد بسیار خوش‌پوش‌تر و جذاب‌تر از قبل در فضاهای عمومی و خصوصی ظاهر می‌شوید.

نکته پایانی

چرم کروکو برای شما پیشنهادی منطقی دارد؛ بهتر است ابتدا شلواری را که دوست دارید بخرید و سپس باتوجه‌به مدل و رنگ شلوار، کفش مناسب آن را پیدا کنید. فراموش نکنید در صنعت مد و پوشاک اصلیترین قانون خوش‌تیپ بودن، گران یا برند بودن لباس شما نیست. آنچه که اهمیت دارد، تناسب در استایل است که ظاهری جذاب به شما می‌دهد. با دانستن اصول ست کفش و شلوار مردانه استایل‌های جذابی خواهید داشت.

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها