یک استایل تمام عیار با کیف چرم قهوه ای!

زمان مطالعه این مقاله ارزشمند : 5 دقیقه

پیشنهاد ویژه کروکو ( فرصت محدود )

پاییز و زمستان که‌‌‌‌ می‌رسد رنگ‌‌‌‌‌های‌‌‌‌‌‌ قهوه ‌ای از کمد لباس‌‌‌‌‌‌ها بیرون‌‌‌‌ می‌آیند و حال و هوای خیابان‌‌‌‌‌های شهر را شاعرانه‌تر‌‌‌‌ می‌کند. کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه ‌ای هم که زن و مرد نمی‌شناسد! در هر سن یا موقعیتی که باشید وقتی از جنس چرم در استایل خود استفاده‌‌‌‌ می‌کنید شیک و خاص به نظر میآیید. کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ای همیشه یکی از نمادهای خوش پوشی است. مطمئنا به این راحتی‌‌‌‌‌‌ها از مد نمیافتد. با چرم کروکو همراه شوید تا با انواع کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ای و نحوه ست کردن آن بیشتر آشنا شویم.

انواع کیف چرم قهوه ای

کیف ‌‌‌‌‌های چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ ای مانند هر کیف دیگری انواع مختلفی دارد. جنس آنها ممکن است از چرم طبیعی یا مصنوعی ساخته شده باشد. در هر حال کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه ‌ای محبوب‌ترین نوع کیف در میان انواع کیف ‌‌‌‌‌های چرم رنگی است. در ادامه با نحوه ست کردن برخی از مدل‌‌‌‌‌های کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ ای آشنا‌‌‌‌ می‌شویم.

 کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه ‌ای کمری

این کیف برای استایل‌‌‌‌‌های کژوال مناسب است. اگر خیلی رسمی و اتوکشیده لباس‌‌‌‌ می‌پوشید اصلا سراغ این کیف‌‌‌‌‌‌ها نروید. کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ ای کمری برای ست کردن با کت‌‌‌‌‌های اورسایز استایل شیکی به شما‌‌‌‌ می‌دهد.

کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ ای بندی

این کیف‌‌‌‌‌‌ها بند کوتاهی دارند. اگر خیلی اهل نظم و ترتیب هستید و از استایل‌‌‌‌‌های کلاسیک پیروی‌‌‌‌ می‌کنید این کیف مناسب شما است. وقتی کیف را روی ساق دست و بالاتر‌‌‌‌ می‌گیرید نشان‌‌‌‌ می‌دهید شخصیت جدی و رسمی‌تری دارید. برای اینکه نشان دهید چندان هم از نسل جدید و جوانان مدرن امروزی عقب نیستید‌‌‌‌ می‌توانید این کیف ‌‌‌‌‌‌ها را مانند کیف‌‌‌‌‌ های اداری حمل کنید.

 کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه ‌ای دستی

خوشبختانه دست شما برای ست کردن این کیف‌‌‌‌‌‌ها با هر استایلی آزاد است. چیزی که مهم است نحوه به دست گرفتن این کیف هاست.‌‌‌‌ می‌خواهید آن را زیر بغل بزنید؛ با انگشت‍‌‌تان بگیرید یا مانند یک پوشه آن را در دست‌هایتان آزاد نگه دارید؟! همه این موارد به استایل شما بستگی دارد. البته این کیف ها بند ندارند و برای استفاده روزانه مناسب نیست؛ مخصوصا اگر عادت دارید مدام به کیف خود سر بزنید.

کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه ‌ای بزرگ

این کیف بیشتر ظاهر اسپرتی دارد و مناسب استفاده‌‌‌‌‌های روزانه است. اگر این یکی از این کیف‌‌‌‌‌‌ها را دارید احتمالا یا شاغلید یا دانشجو. شما حجم زیادی از وسایل خود را می‌توانید در این کیف جا دهید.

کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ای کوچک

این کیف ‌‌‌‌‌‌ها بنددار و مناسب استفاده روزانه است. به دلیل راحتی و سبکی طرفداران زیادی دارد. شما‌‌‌‌ می‌توانید بند آن را بر اساس قد خود تنظیم کنید. یادتان باشد اگر بالاتنه بزرگی دارید این کیف را به صورت کج روی دوش خود نیندازید.

 ست کردن کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه ‌ای با کفش

در تاثیر فوق العاده هماهنگی کیف و کفش تان هیچ وقت شک نکنید. جنس و رنگ کیف و کفش خودتان را همیشه با هم ست کنید.  برای ست کردن کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه ‌ای سراغ کفشی از جنس کیفتان بروید.‌‌‌‌‌‌ قهوه ‌ای پررنگ برای فصل‌‌‌‌‌های پاییز و زمستان گزینه بسیار جذابی است. برای آقایان خوش تیپ ست کردن کیف و کمربند از نان شب هم واجب تر است! وقتی کیف و کفش چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ای خود را با هم ست کردید وقت آن است که به سراغ کمد لباس‌هایتان بروید.‌‌‌‌ می‌خواهیم کمی با رنگ‌‌‌‌‌‌ها بازی کنیم.

انواع طیف رنگی کیف چرم قهوه ای

درجه رنگ کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ ای شما خیلی مهم است. معمولا یک مانتو سبز تیره یا کت سبز ارتشی خیلی بهتر با چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه ‌ای تیره ست‌‌‌‌ می‌شود تا با‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ای روشن! نکته مهم برای ست کردن کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه ‌ای این است که با لباس‌‌‌‌‌های شما از لحاظ روشنی و تیرگی در تضاد باشد. مثلا برای یک مانتو یا کت به رنگ آجری کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ ای تیره مناسب تر است.

کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه ‌ای با زرشکی

یکی از رنگ هایی که‌‌‌‌ می‌توانید با کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ای خود به زیبایی ست کنید رنگ زرشکی است. زرشکی و قهوه‌ ای در کنار هم بسیار چشم‌نواز می‌باشد. اگر به زرشکی یا قرمز تیره علاقه دارید یک پالتو یا کت با این رنگ بپوشید و چشم‌‌‌‌‌‌ها را به دنبال خودتان بچرخانید.

کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ ای با خاکستری

لباس هایی با تن خاکستری تیره، با کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ای به طرز شگفت انگیزی دلربا است. به طور کلی رنگ‌‌‌‌‌های خنثی مثل خاکستری و کرم خیلی راحت تر با کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ای ست‌‌‌‌ می‌شود. اگر لباسی به این رنگ دارید حتما آن را کیف چرم قهوه‌ای خود بپوشید و از استایل‌تان لذت ببرید.

کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه ‌ای با سبز

اگر کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ای شما از طیف‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ای کاپوچینویی است با لباسهایی که به رنگ سبز ارتشی هستند به راحتی ست‌‌‌‌ می‌شود. سبز زیتونی هم دست کمی از ارتشی ندارد و در کنار قهو‌ای هم نشینی خوبی دارد. ست قهوه‌ای با سبز یک ترکیب طبیعی است.

  کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ ای با کرم

چه چیزی زیباتر از رنگ‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ای در کنار رنگ هم خانواده آن یعنی کرم! پایه رنگ کرم، رنگ‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ای است؛ بنابراین همجواری آنها با هم به زیبایی در استایل شما جلوه‌‌‌‌ می‌کند.

 کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه ‌ای با آبی

آبی نقطه مقابل رنگ‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ ای است. بنابراین کنار هم قرار دادن آنها کنتراست زیبایی در پوشش شما ایجاد‌‌‌‌ می‌کند. اگر طرفدار تیپ جین هستید که چه بهتر! همه طیف‌‌‌‌‌های رنگی جین از آبی روشن گرفته تا سرمه ای با کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ ای کاملا ست‌‌‌‌ می‌شود.

کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه ‌ای با شتری

اگر لباس‌‌‌‌‌های زیادی با رنگ شتری دارید به سلیقه خود در انتخاب کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ای احسنت بگویید. شتری کمی از‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ ای روشن تر است. ست کردن کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ای با لباس هایی به رنگ شتری نشان‌‌‌‌ می‌دهد شما چقدر به ظرافت و هماهنگی رنگ‌‌‌‌‌‌ها در استایل خود اهمیت‌‌‌‌ می‌دهید.

چند نکته درباره استفاده از کیف چرم قهوه ای

  • اگر لاغر هستید کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ای شما نباید خیلی بزرگ باشد.
  • برای اندام‌‌‌‌‌های درشت و تنومند کیف‌‌‌‌‌های چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ای کوچک توصیه نمی شود.
  • کیف‌‌‌‌‌های چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ای متوسط شما را بلندتر نشان‌‌‌‌ می‌دهد.
  • اگر قد بلند هستید کیف چرم‌‌‌‌‌‌ قهوه‌ای کمری بهترین انتخاب برای شماست.

پایان

چرم کروکو پیشنهاد‌‌‌‌ می‌کند بعد از خواندن این مطلب از انواع کیف و کفش‌‌‌‌‌های برند کروکو بازدید کنید.

پیشنهادهایی برای شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیشنهادهایی برای شما

مقالات مرتبط

300X200-
تخفیف های

باورنکردنی

سبد خرید
WhatsApp WhatsApp

همراه عزیز کروکو، ارسال سفارشات ثبت شده در بازه‌ی زمانی 27 اسفند لغایت 4 فروردین بعد از شروع اولین روز کاری در سال جدید خواهد بود.

خانه
حساب کاربری من