کیف زنانه

راهنمای خرید یک کیف دخترانه شیک و مد روز

یکی از وسیله هایی که دختران از زمان کودکی به داشتن ان علاقه دارند کیف است. کیف وسیله ای است که می تواند زیبایی خاصی به دختران کوچک و خردسال می دهد و انها را بامزه تر می کند. اما باید توجه کرد کیفی که برای انها خریداری می شود مناسب سن آنها باشد. تا سنین 16 و یا 17 سالگی می توان از تنوع بسیار بالای انواع کیف دخترانه شیک استفاده کرد. اما در خرید این کیف برای دختران زیبایمان باید به نکات مختلفی توجه کنیم تا انتخاب درستی داشته باشیم.

برای انتخاب کیف دخترانه شیک چه فاکتورهایی باید در نظر داشته باشیم؟

1 مهم ترین نکته ای که در زمان خرید کیف دخترانه شیک باید مدنظر قرار دهیم نظر سلیقه فرزندمان است. اگر به عنوان مادر در زمان خرید کیف دخترانه در کنار دخترتان هستید سعی نکنید که نظرتان را به او تحمیل کنید و اجازه دهید طبق نظر و سلیقه خودش کیف دخترانه شیک را برای خود انتخاب کند. این موضوع باعث آن می شود تا فرزندتان اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد و احساس کند در تصمیمات مربوط به خودش هر چند کوچک مورد تایید شماست. از طرفی هر بار که از کیف دخترانه شیکی که با انتخاب خودش آن را خریده است استفاده می کند، احساس بهتری خواهد داشت و مدت زمان بیشتری از آن استفاده کند.

 

 

2 جنس کیف دخترانه شیک یکی دیگر از مواردی است که باید به آن توجه کنید. از آنجایی که لباس ها و اکسسوری های مربوط به کودک و نوجوان به صورت معمول قیمت بیشتری دارند و حتی گاهی بسیار گران تر از وسایل افراد بزرگسالان است. پس باید در نظر داشته باشید که از کیف ها با جنس های خوب استفاده کنید. دقت کنید پولی که در ازای کیف دخترانه شیک پرداخت می کنید از نظر منطقی و اقتصادی قابل قبول باشد و جنس های بد و ضعیفی که ممکن است در بازار وجود داشته باشد را با قیمت های گزاف و دور از واقعیت نخرید. مراجعه به فروشگاه های معتبر و شناخته شده که صاحبانی منصف دارند یکی از راه هایی است که از ضرر جلوگیری کنید.

3 رنگ کیف دخترانه ای که انتخاب می کنید یکی دیگر از نکاتی است که باید به آن توجه کنید. از نظر روانشناسی بهتر است برای کودکان و نوجوانان از وسایل و لباس ها اکسسوری هایی با رنگ های روشن و شاد استفاده کنید. رنگ های تیره و رسمی چیزی نیست که با دنیای زیبای کودکان هماهنگی داشته باشد. از طرفی پس از مدتی استفاده از رنگ های تیره و رسمی روحیه نوجوانان و کودکان تحت تاثیر قرار گرفته و خشن می شود. رنگ های روشن مانند صورتی و یا آبی روشن بهترین رنگ هایی است که می توان برای کیف دخترانه شیک در نظر داشت زیرا با بیشتر رنگ های دیگر هارمونی خوبی را تشکیل می دهد. همچنین می توانید از رنگ های شاد مانند قرمز یا نارنجی و زرد برای ایجاد تنوع استفاده کنید تا شادی بیشتری را برای کودکان و نوجوانان خود فراهم کنید.

4 ایجاد تنوع یکی دیگر از فاکتور هایی است که توصیه می شود در رابطه با وسایل مربوط به کودکان و نوجوانان رعایت شود. فکر نکنید با خرید یک کیف دخترانه نیاز فرزندتان برطرف می شود. سعی کنید در کنار ایجاد تنوع در سایر آیتم های استایل کودک و نوجوانان از چند مدل کیف دخترانه شیک نیز استفاده کنید تا تنوع لازم برای ایجاد استایل های مختلف با استفاده از کیف های متفاوت برای فرزند عزیز و دلبندتان فراهم شود.

آیا سایز کیف دخترانه مهم است؟

از آنجایی که کودکان و نوجوانان در مرحله رشد هستند و هنوز از نظر جسمی اندکی ضعیف هستند باید توجه داشت که سایز کیفی که برای آنها انتخاب می شود متناسب اندامشان باشد. نه انقدر بزرگ باشد که حمل کیف برای آنها سخت باشد و نه آنقدر کوچک که وسایلی که دوست دارند در کیف جا نشود. پس سعی کنید متناسب با سن او و نیازی که دارد یک کیف دخترانه شیک با سایز مناسب برای او تهیه کنید تا بتواند از آن استفاده کند.

خرید اینترنتی کیف این فرصت را به شما می دهد تا با تنوع بسیار بالایی گزینه های بیشتری پیش روی خود داشته باشید تا کیف مورد نظرتان را برای فرزند عزیزتان انتخاب کنید.

تصاویر بیشتر:

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها