کیف زنانه

شیک ترین مدل های کیف دانشجویی دخترانه و پسرانه ۲۰۲۰

توجه: عکس های ذیل صرفا جهت ایده هستند و در فروشگاه کروکو به فروش نمیرسند.

کافی است در فضایی یکی از  دانشگاه ها فرقی نمی کند بزرگ باشد یا کوچک چشم بچرخانید تا انواع و اقسام کیف های در دست دانشجویان ببینید که با توجه به شخصیت، سلیقه و حتی رشته ای که در آن تحصیل می کنند یکی از انواع کیف هایی که می توان از آن برای دانشگاه استفاده کرد را با خود دارند. اما باید اعتراف کرد که بهترین مدل کیف دانشجویی دخترانه و یا پسرانه کوله پشتی است.

این را می توان از محبوبیت بسیار زیاد این مدل کیف در بین افراد با سلیقه های مختلف، متوجه شد. اما ممکن است افرادی هم باشند که کوله پشتی را به عنوان کیف برای خود دوست نداشته باشند. از همین رو در ادامه مطلب به معرفی و بیان ویژگی هایی که یک کیف دانشجویی باید داشته باشد اشاره می کنیم تا در زمان انتخاب آن با آگاهی کامل بهترین کیف دانشجویی دخترانه یا پسرانه ای را که دوست دارید پیدا کنید.

برای دانستن ویژگی های یک کیف دانشجویی خوب و استاندارد در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

داشتن بند های پهن و ضخیم در کیف دانشجویی دخترانه

از آنجایی که به طور معمول تعداد وسایلی که در کیف دانشجویان وجود دارد زیاد است و اغلب وزن زیادی دارد هر چه بند های کیف پهن تر و ضخیم تر باشد وزن کیف در سطح بیشتری از شانه و یا دست شما پخش می شود و این امر باعث آن است تا وزن کمتری را حس کنید و در نتیجه فشار کمتری را تحمل کنید. استفاده از کیف های سنگین در دراز مدت ممکن است مشکلات جسمی شدید زیادی برای شما به وجود بیاورد. برای جلوگیری از آسیب های جسمی احتمالی کیف دانشجویی دخترانه و یا پسرانه با بند های پهن استفاده کنید.

جادار بودن کیف دانشجویی دخترانه و پسرانه

همانطور که پیش از این اشاره شد دانشجویان وسایل زیادی با خود برای حمل کردن و بردن به دانشگاه دارند. بسیار مهم است که کیف های دانشجویی جیب های مناسبی برای نگهداری این وسایل داشته باشد. به شکلی وسایل ریز و درشت در جیب ها جا بگیرند و به راحتی بتوان به آنها دسترسی داشت. چند تکه بودن فضای داخلی کیف می تواند به مرتب بود بیشتر وسایل و لوازم آنها کمک کند.

 

داشتن فضای محافظتی برای لپ تاپ

امروزه بیشتر دانشجویان برای انجام پروژه های دانشگاهی خود به لپ تاپ نیاز دارند و لازم است تا لپ تاپ خود را همراه به خود به دانشگاه ببرند. پس بسیار مهم است که کیفی که از آن استفاده می کنند قسمت مخصوصی جهت حمل لپ تاپ داشته باشد. با توجه به اینکه این دستگاه بسیار حساس است  و باید از ورود هر گونه ضربه ای به آن جلو گیری کرد حمل آن با کیف های معمولی کار خطرناکی است و ریسک های زیادی دارد. از طرفی حمل لپ تاپ با یک کیف و حمل سایر وسایل با یک کیف دیگر و در دست داشتن دو کیف به صورت همزمان اصلا خوش آیند نیست. بنابراین داشتن یک کیف با قسمت مخصوص لپ تاپ بسیاری از  مشکلات را حل می کند.

 

ضد آب بودن کیف دانشجویی دخترانه و پسرانه

از آنجایی که فصل تحصیلی از پاییز شروع می شود و پاییز هم فصل آغاز بارندگی ها است بسیار مهم است که کیفی که از آن برای حمل جزوه ها و کتاب ها و حتی لپ تاپمان استفاده می کنیم دارای لایه ضد آب باشد به طوری که از ورود رطوبت به فضای داخلی کیف جلوگیری کرده و اجازه ندهد تا وسایل قرار گرفته در داخل کیف خیس و یا مرطوب شوند. کیف هایی که لایه ضد آب دارند ممکن است اندکی قیمت بالاتری داشته باشند اما با توجه به اهمیت وسایل همراهمان بهتر است تا با کمال میل این هزینه را پرداخت کنیم.

 

شکل ظاهری و سایز کیف دانشجویی

نکته بسیار مهمی که باید در مورد کیف دانشجویی مدنظر قرار دهیم سایز آن است. سایز کیف باید به گونه ای باشد تا وسایل بدون هیچ فشاری در آن قرار گیرند و به راحتی قابل جابه جایی باشند.

نکته ای که تولید کنندگان و فروشندگان کیف های دانشجویی باید در نظر بگیرند این است که طراحی و شکل ظاهری این کیف های باید با توجه به سلیقه نسل جوان باشد که بیشتر طراحی های مدرن را دوست دارد.

تصاویر بیشتر: