کت زنانه

شیک ترین مدل های کت و شلوار زنانه جدید ۲۰۲۰

توجه: عکس های ذیل صرفا جهت ایده هستند و در فروشگاه کروکو به فروش نمیرسند.

کت و شلوار زنانه یکی از آیتم های لباس رسمی و مجلسی سال ۲۰۲۰ برای خانم های اروپایی می باشد و اخیرا در بین بانوهای خوش پوش ایرانی نیز بسیار پرطرفدار شده و در مجالس و مهمانی ها بسیار به چشم می خورد. این مدل لباس رسمی و مجلسی دارای مدل های بسیار گوناگون و متنوعی می باشد

شاید بتوان گفت انتخاب کت و شلوار زنانه از همه لباس مجلسی های دیگر دشوارتر است، چرا که شما هم می خواهید یک مدل کاملا شیک و جذاب انتخاب کنید و هم طوری باشد که در آن احساس راحتی کنید و البته که طرح به روز و جدیدی داشته باشد. در ادامه مدل هایی خاصی از کت و شلوار زنانه را آماده نموده ایم تا بنا به سلیقه تان کت و شلوار برازنده خود را انتخاب نمایید.

شیک ترین مدل های کت و شلوار زنانه

هنگام انتخاب کت و شلوار زنانه بایستی به نوع برش و طرح و رنگ آن دقت نمایید و مدلی را انتخاب کنید که‌ از تمام ابعاد برازنده و مناسب شما باشد و با پوشیدنش شیک تر و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

برخی از خانم ها علاقه دارند در مجالس و مهمانی ها استایلی رسمی داشته باشند. اگر شما نیز یکی از این خانم ها می باشید بهترین انتخاب برایتان می تواند یک کت و شلوار زنانه شیک باشد. چرا که این مدل لباس لباسی کاملا رسمی بوده و تیپ و استایل شما را در مجالس و مهمانی های رسمی باکلاس و لاکچری جلوه می دهد. این نکته را نیز فراموش نکنید که خانم هایی که ظاهر پوشیده را برای مجالس و مهمانی ها برمیگزینند، پوشیدن کت و شلوار یکی از بهترین گزینه های انتخاب لباس مجلسی برای آنهاست.

کت و شلوار زنانه یکی از آیتم های لباس رسمی و مجلسی سال ۲۰۲۰ برای خانم های اروپایی می باشد و اخیرا در بین بانوهای خوش پوش ایرانی نیز بسیار پرطرفدار شده و در مجالس و مهمانی ها بسیار به چشم می خورد. این مدل لباس رسمی و مجلسی دارای مدل های بسیار گوناگون و متنوعی می باشد.

کت و شلوار زنانه مدل ۲۰۲۰

مدل های کت و شلوار زنانه ۲۰۲۰ در انواع رنگ های تیره و روشن طراحی و دوخته میشوند. اگر برای خرید این نوع لباس به بازار بروید، طرح های گوناگونی به چشم میخورند که متناسب برای خانم هایی با فرم اندام های مختلف چاق و لاغر هستند، خانم های لاغر بهتر است کت و شلوار زنانه رنگ روشن انتخاب کنند و خانم هایی که سایز بزرگ بوده و اندام درشتی دارند بهتر است از کت و شلوار رنگ تیره استفاده کنند.

در برخی مدلهای کت و شلوار زنانه رنگ کت و شلوار متفاوت از هم بوده که این حالت، خود زیبایی منحصر به فردی به این فرم لباس میدهد. خانم هایی که علاقه وافری به پوشیدن کت و شلوار زنانه اسپرت دارند، بهتر است کت و شلواری با رنگ های متضاد بپوشند.

پوشیدن کت و شلوار زنانه مناسب چه کسانی است؟

کت و شلوار یا کت و دامن در مجالس و عروسی ها استایلی کاملا شیک و رسمی برای خانم ها خلق می کنند . البته بی تردید کت و شلوارهای زنانه انتخابی خاص تر و اسپورت تر نسبت به کت دامن و بلوز شلوار هستند که جدیدا پوشیدن آن در تمامی مراسمات بسیار رایج و مرسوم شده است. در ادامه کمی هم در رابطه با کت و شلوار سایز بزرگ زنانه خواهیم گفت که برای خانم های دارای اضافه وزن و به عبارتی کمی چاق مناسب می باشد.

اگر از ما بپرسید نخستین چیزی که با مشاهده ی کت و شلوارهای زنانه به ذهنمان می آید چیست؟ بی  شک می گوییم مادر عروس یا داماد، چرا که کت و شلوار استایلی سنگین و رسمی و مجلسی به آن ها می دهد و وقارشان را حفظ می کند. افزون بر این ظاهر کت و شلواری ما را یاد تیپ و استایل رسمی مدیران و کارمندان رسمی اروپایی می اندازد. به هر حال کت و شلوار از آنجایی که میان هر دو جنس آقا و خانم مشترک می باشد ذاتا یک تیپ اسپرت و مردانه محسوب می شود اما اگر دوست ندارید کت و شلوار مجلسی زنانه تان چندان جدی و مردانه دیده نشود میتوانید رنگ هایی شاد و سرزنده  را برای استایل خود انتخاب نمایید. شایان ذکر است که استفاده از پارچه هایی با جنس ساتن و گیپور یا  حریر برای این لباس می تواند یک استایل کاملا زنانه و ظریف به شما ببخشد. در زیر چند نمونه از بهترین و خاص ترین مدل های کت و شلوار زنانه را با هم میبینیم که بی شک هر خانم خوش سلیقه ای علاقه دارد، یک دست از این کت و شلوارهای زیبا و جذاب در کمد لباس خود داشته باشد.

تصاویر بیشتر: