کفش مردانه

نیم بوت مردانه اسپرت؛ انتخابی برای فصول سرما

در فصول سرد چه استایلی مناسب است؟ سوالی که در همین ابتدای مقاله به آن اشاره کردیم؛ بسیار حائز اهمیت می باشد. زیرا که تمام فصل ها استایل و ست مختص به خود را دارند! اما پاییز و زمستان  کمی با دو فصل اول سال، متفاوت می باشند. نفر در بهار و تابستان می تواند کتونی، تیشرت و… را به تن کند؛ اما در فصول سرد به دلیل سرمای پیش از حد، اذیت می شود! کاری با ست لباس زمستانی نداریم و بدون اتلاف وقت به سوی پوشش قلب دوم انسان می رویم. همچنین به قانون علمی وجود دارد, که بیانگر: “سرمای پا= سرمای کل بدن” است! اگر کمی دقت کرده باشید، در هوای سرد، هرچه پوشش پایین بدنتان بیشتر و گرم تر باشد؛ سرمای کمتری را احساس می کنید. همین امر باعث شده به جای بهره گیری از کتونی و کفش، از بوت و نیم بوت مردانه اسپرت استفاده کنیم. شرکت های تولیدی نیم بوت و بوت؛ از تولید انبوه این کالا در سال ۹۹ خبر دادند؛ که دلیل آن: سرمای بیش از حد، در فصل پیش رو نسبت به سرمای چند سال اخیر است! نیم بوت مردانه اسپرت دارای نوع مختلف است که کاربردی ترین آنها: نیم بوت چرمی عنوان می شود! همچنین چرم بکار رفته در این نوع پوتین ها، دارای چندین رنگ مختص به خود، است. 

مقایسه ای جامع در رابطه با تفاوت چرم نوین و قدیم

در مقالات گذشته خواندید که: پیدایش چرم از ۱۰۰ پیش تا کنون دارای تکامل بوده و همین امر باعث شده، هر ساله تنوع طرح و رنگی در این کالا، مشاهده شود. (در ادامه قصد داریم؛ به رنگ های برتر سال ۲۰۲۰ نیم بوت مردانه اسپرت بپردازیم) گاهی دیده می شود؛ فرد قبل از خرید نیم بوت چرمی، قیمت های نجومی آن را مشاهده می کند, و از خرید آن صرف نظر! علاوه بر آن سودجویانی همیشه منتظر، وجود دارند تا با بهره گیری از قیمت ارز سریعا محصولات خود را گران کنند! کاری با این مسئله نداریم؛ اما یک پیشنهاد منحصر بفرد برای شما متقاضیان استایل (اسپرت و شیک) داریم! چرم کروکو با سابقه ای درخشان در زمینه تولید اجناس چرمی، این دسترسی را به شما می دهد, تا محصولات چرمی مورد نیاز خود را, با مبلغی معقول؛ خریداری کنید! 

انواع نیم بوت و بوت | رنگ بندی هر یک 

چنانچه قصد دارید؛ به خرید نیم بوت مردانه بروید، لزوم دارد هدف خود را از خرید مشخص کنید! همچنین یکی از رکن های اصلی، در خرید نیم بوت و بوت؛ طرح آنهاست. طرح بندی نیم بوت ها، به دو قسمت، تقسیم می شود؛ اسپرت و کلاسیک. حال اسپرت یک سری رنگ بندی و کلاسیک نیز، رنگ بندی مخصوص خود را دارد. نیم بوت مردانه اسپرت در سال ۲۰۲۰ منتخب شد؛ تا تبلیغات خود را دگرگون کند! زیرا متخصصان طراحی و اجرایی پوشاک، یک ورژن نوین در تولید پوشاک ابداع کردند! پوشاک نوین مزیت های دارند که اعم از: استقامت بالاتر نسبت به تولیدات گذشته، جلوگیری از گرفتن بو, دور دوخت و ضد آب، انعطاف پذیر و… یک نکته ای بسیار حائز اهمیت است؛ و آن به طراحی فوق العاده نیم بوت های نوین اشاره دارد! این کالا بدین شکل می باشد که: کفشی در قالب یک نیم بوت قرار دارد! جنس آن چرم، و بسیار مناسب مهمانی های لوکس و به اصطلاح لاکچری شناخته می شود. در دیگر کالا های مشابه، می توانیم به کتونی نیم بودی اشاره کنیم! که همانند نیم بوت بالا در قالب یک دیگر قرار دارند! دلیل طراحی و تولید این نوع پوشاک نوین، بهره گیری از آنها در همه جاست. زیرا در مهمانی (در فصول سرد) نیم توان پوتین به پا کرد! اما با این انقلاب نیم بوت ها، دیگر آنها را همه جا می توان پوشید. رنگ های پرطرفدار و منتخب در سال ۲۰۲۰ عبارت اند از: قهوه ای سوخته ملایم، چریک روشن و تیره، سبز لجنی، نسکافه ای همراه با مشکی، چرم تیره، چرم مات، شتری، خردلی تیره، خاکستری (طرح پنبه) و شکلاتی. 

کلام آخر

در این مقاله سعی بر آن بود: انواع طرح و رنگ نیم بوت مردانه اسپرت را به شما دوستان معرفی کنیم. همین امر باعث می شود دیگر گران نخرید! قبل از خرید کالا های چرمی، کمی جست و جوی کنید تا با مبلغی معقولانه آشنا شوید! چرم کروکو در زمینه تولید نیم بوت مردانه، نیم بوت زنانه، کیف پول چرمی و… فعالیت گسترده ای دارد؛ که همین امر، منجرب اعتماد شما شده است. 

تصاویر بیشتر: