زمان مطالعه این مقاله ارزشمند : 5 دقیقه
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on twitter

پیشنهاد ویژه کروکو ( فرصت محدود )

از کاربردی ترین رنگ‌های مطرح در بحث مد و پوشاک می‌توان به رنگ قهوه‌ای اشاره داشت، جالب است بدانید این رنگ در صنعت کیف و کفش به عنوان رنگی پایه برای ست کردن استایل شناخته می‌شود. کفش، به عنوان یکی از مهم‌ترین المان‎‌های یک استایل خوب و مناسب شناخته می‌شود. کفش‌قهوه‌ای از برجسته‌ترین انتخاب‌ها برای یک استایل شیک و مجلسی به شمار می‌رود که تمامی طراحان مد و فشن آن را به طرفداران به این صنعت توصیه می‌کنند…!

از معروف‌ترین این استایل‎‌ها در صنعت مد و فشن که کارشناسان آن را به همراه کفش قهوه‌ای ساده یا چرم پیشنهاد می‌کنند، می‌توان به:« استایل کلاسیک، استایل اداری، استایل کابوی» اشاره کرد، هیچ‌گاه از تاثیرگذاری بسزایی که کفش مناسب در ایجاد یک استایل به وجود می‌آورد غافل نشوید. با شخصیتی که دارید می‌توانید از کفشی مناسب برای تیپی منحصر‌به‌فرد برخوردار باشید؛ بنابراین تمامی دقت خود را برای خرید به کار ببرید!

می‌توانید با استفاده از کفش قهوه ای با انواع لباس‌های داخل کمد استایلی مناسب به وجود بیاورید؛ نکته بسیار ضروری دیگر که باید در نظر داشته باشید انتخاب‌های اشتباهی است که انجام می‌دهید، خطاهایی که از شما سر می‌زند سبب بروز ناهنجاری بسیار نا‌پسندی در تیپ و استایل شما خواهد شد.  ما قصد داریم در این مقاله به شما برای ست کردن یک کفش قهوه‌ای با لباس‌های ساده موجود در کمدتان کمک کنیم، بنابر‌این با کروکو مگ تا پایان مطلب همراه باشید.

 

ست کفش قهوه‌ای با عناصر موجود در کمد لباس شما:

کلاه و کمربند

در اکثر مواقع کسانی که سعی بر ست کردن تیپ خود دارند، به نوع دوخت و رنگ عناصر کوچک بی‌توجه هستند؛ مانند:«ست کردن کفش، کمربند و کلاه» تمامی این نکات از عوامل مهم یک تیپ و استایل مرتب هستند که هر فرد برای شیک پوش به نظر آمدن می‌تواند از آنها استفاده نماید. علاقه‌مندان به مد و فشن می‌‎دانند که در هر استایلی این سه عنصر بسیار مرتبط هستند و حضورشان الزامی است.

بی‌توجهی اشتباه بزرگی است که هر فرد در حق استایل انتخابی خود انجام می‌دهد. اگر قرار است از کفش قهوه‌ای در استایل خود بهره ببرید، پیشنهاد میکنم از کلاه و کمربندی استفاده نمایید که هم رنگ و با یک طرح دوخت باشند؛ بسیاری از مردم عادی بدون اطلاع و دانش نسبت به این سه عنصر آنها را با هم مرتبط نمی‌دانند و از رنگ‎‌های مختلف و حتی در بعضی موارد متضاد، با یکدیگر استفاده می‌کنند.

 


پیراهن

با استفاده از یک تیپ مناسب، تمامی نگاه‌ها را به خود جذب می‌نمایید! این کار به آسانی محقق نمی‌شود مگر اینکه با هماهنگی که بین عناصر استایل خود ایجاد می‌کنید این فرصت را به وجود بیاورید. پیراهن از مهم‌‎ترین عناصری است که باید با دیگر المان‌ها و اکسسوری‎‌های موجود که از آنها استفاده می‌کنید هماهنگ نمایید؛ به عنوان مثال برای لباس‎‌های تیره سعی نکنید از کفش قهوه‌ای استفاده کنید.

پیراهن‎‌های روشن با طرح‌‎های خنثی از بهترین پیشنهادات برای ست با کفش قهوه‌ای هستند. اگر قرار باشد استایل مخصوص به خودتان را به همراه کفش با چرم قهوه‌‎ای رنگ بیابید، پیشنهادی منحصربه‌فرد پیش روی شما قرار دارد! استایل کلاسیک، در این سبک شما به راحتی می‌‎توانید تمامی انتظارات را برای خود در این سبک برآورده سازید.

 

شلوار

از مهم ترین المان‎‌های یک تیپ مناسب برای هر فرد شلوار است که بیشترین نزدیکی را به کفش و پیراهن دارد؛ ضمن اینکه هر دو آنها از عناصری مهم در یک استایل به‌شمار می‌روند! در واقع می‌توان گفت: شلوار یک رابط میان پیراهن و کفش است، که باید هماهنگی بین این دو را ایجاد کنید. شما باید در زمان ست کردن کفش خود متوجه این باشید که رنگ قهوه‌ای با رنگ‌های روشن و جیغ همخوانی نخواهد داشت؛ مخصوصا اگر از این رنگ‌ها در نزدیکی به خود کفش استفاده شود استایل شما دچار ناهماهنگی خواهد شد؛ در این میان شلوارهای تیره یا رنگ خنثی می‎‌توانند بهترین انتخاب برای ست شدن با یک کفش قهوه‌ای مناسب با طراحی ساده باشند.

 

جوراب

از محدود ترین عناصری که در زمان پوشش، یک فرد زیاد به چشم نمی‌آید جوراب است؛ که در عین حال می‌توان از مهم‌ترین عوامل در منحصربه‌فرد نشان دادن یک کفش از آن نام برد! جوراب‌های روشن و یا از طیف رنگی جیغ صددرصد برای شما که قصد استفاده از کفش‌های قهوه‌ای چرم را دارید بسیار سخت و ناپسند است. پیشنهاد من استفاده از جوراب‌های مردانه همراه با رنگ خنثی است که کفش شما را در حاشیه نبرد و توجه‌ها را به خود جلب نکند؛ البته در این میان بیار مهم است که به سبک استایل خود توجه داشته باشید. به عنوان مثال اگر طرفدار استایل کژوال و هیپی باشید به راحتی می‌توانید از جوراب‌های رنگی استفاده کنید.

آخرین نکته مهم برای ست کفش قهوه‌ای

بسیاری از روانشناسان معتقد هستند، کفش همین عنصر بسیار کوچک در پوشش شما، در زمان رو به رویی با شخص دیگری 30% توجه نفر مقابل را به خود جلب خواهد کرد؛ این در صورتی است که کفش فقط 5% از بدن شما را پوشش می‌دهد! بنابراین اگر در زمان خرید کفش نکات ذکر شده در مقاله بالا را مورد بررسی قرار دهید به راحتی می‌توانید هماهنگی و تناسب رنگی استایل خود را رعایت کنید.

ست لباس با کفش قهوه‌ای بسیار کار دشواری نخواهد بود، اگر شما به دنبال شیک پوش بودن یا زیبا ظاهر شدن در میان دیگران باشید. کفش‌ها از چند نوع جنس و مواد اولیه ساخته می‌شوند که چرم از بهترین آنها است و به صورت متداول در تمامی تناژهای رنگ قهوه‌ای در بازار یافت می‌شود.

 

 

تصاویر بیشتر:

 


5/5 - (3 امتیاز)

پیشنهادهایی برای شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهادهایی برای شما

مقالات مرتبط

300X200-
تخفیف های

باورنکردنی

سبد خرید
Instagram
خانه
حساب کاربری من