کفش زنانه

ست های شیک و جذاب با کفش کتانی سفید زنانه

کتانی سفید از آن کفش ‌هایی است که علاوه بر راحتی، شیک پوشی و جذابیت را در استایل بانوان به طور ویژه‌ای ارتقا می‌بخشد. پوشیدن کتانی سفید اگر چه نسبت به رنگ‌های دیگر مراقبت و نظافت بیش‌تری نیاز دارد اما آن قدر رنگ و روی تازه‌ای به ظاهر فرد می‌بخشد که اکثر بانوان را وسوسه می‌کند تا حداقل یک جفت کتانی سفید در جاکفشی خود داشته باشند. در این مطلب قصد داریم چند ست شیک و جذاب با کفس کتانی سفید زنانه معرفی ‌کنیم تا افرادی که به این نوع کفش علاقه دارند از آن‌ها ایده بگیرند.

مشکی

بوت بلند زنانه مدل ۳۰۱۶

۲,۸۹۰,۰۰۰ تومان ۲,۰۲۳,۰۰۰ تومان
طوسی
مشکی

بوت بلند زنانه مدل ۳۰۲۲

۳,۰۹۰,۰۰۰ تومان ۲,۱۶۳,۰۰۰ تومان
طوسی
عسلی
قرمز

صندل زنانه مدل ۲۰۰۰۰۸

۱,۳۹۰,۰۰۰ تومان ۹۷۳,۰۰۰ تومان
عسلی
مشکی

صندل زنانه مدل ۴۶۵۶

۱,۴۴۹,۰۰۰ تومان ۱,۰۱۴,۳۰۰ تومان
کالباسی
قهوه ای
مشکی

صندل زنانه مدل ۴۸۹۶

۱,۱۸۹,۰۰۰ تومان ۸۳۲,۳۰۰ تومان
عسلی
قرمز
مشکی

صندل زنانه مدل ۵۰۸۳

۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان ۹۰۳,۰۰۰ تومان
عسلی
قرمز
ویزون

صندل زنانه مدل ۵۳۰

۹۷۸,۸۰۰ تومان ۶۸۵,۱۶۰ تومان
قرمز
ویزون
مشکی

صندل زنانه مدل ۸۰۲

۹۱۸,۸۰۰ تومان ۶۴۳,۱۶۰ تومان
قهوه ای
مشکی

کفش اس‍‍‍‍‍پرت زنانه ۲۰۰۰۳۶

۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان ۱,۰۴۳,۰۰۰ تومان
مشکی

کفش اسپرت زنانه مدل ۱۰۰۰۵

۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان ۱,۰۴۳,۰۰۰ تومان
سفید
طوسی
مشکی

کفش اسپرت زنانه مدل ۱۰۰۰۸

۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان ۱,۰۴۳,۰۰۰ تومان
زرشکی
کرم
مشکی

کفش اس‍‍‍‍‍پرت زنانه مدل ۲۰۰۰۱۹

۹۳۹,۰۰۰ تومان ۶۵۷,۳۰۰ تومان

ست کفش کتانی سفید زنانه با شلوار جین

یکی از رایج‌ترین و جذاب‌ترین ست‌های کفس کتانی سفید زنانه در سراسر جهان پوشیدن این کفش با شلوار جین است، اضافه کردن یک بلوز، تیشرت و یا بافت سفید رنگ نیز این استایل جذاب را تکمیل می‌کند، البته می‌توانید از تیشرت‌ها و بلوزهایی با رنگ روشن و جیغ نیز استفاده کنید.

اگر کتانی سفید رنگ شما طرح و یا خطوط رنگی و یا مشکی دارد برای زیباتر شدن ظاهرتان می‌توانید از کیفی به رنگ خطوط کفش‌تان استفاده کنید، این کار بین لباس‌هایتان هماهنگی ایجاد می‌کند.

ست کتانی سفید زنانه با پیراهن

اگر کتانی سفید را با پیراهن بپوشید یک استایل کژوال زیبا خواهید داشت، این تیپ جذاب برای مهمانی‌ها و قرارهای غیر رسمی مناسب هستند، البته فصل بهار هم فرصت مناسبی است تا در کنار پیراهن و کتانی سفیدتان از کت استفاده کنید و جذاب‌ و شیک‌پوش باشید.

ست کتانی سفید با دامن بلند یا کوتاه

امروزه دنیای مد و پوشاک دچار دگرگونی شده است و این ذهنیت که همیشه کفش ‌های کتانی را باید با شلوار پوشید کاملا تغییر کرده، کتانی سفید زنانه را می‌توانید هم با دامن کوتاه و هم با دامن بلند بپوشید و استایلی کژوال و دخترانه داشته باشید. این استایل برای پیاده‌روی، مسافرت و یا دورهمی‌های دوستانه مناسب است.

ست کتانی سفید زنانه با کت و شلوار مشکی

پوشیدن کت و شلوار اسپرت مشکی رنگ با کتانی سفید زنانه نیز یک استایل غیر رسمی شیک و جذاب است پس اگر طرفدار کتانی سفید زنانه هستید و همچنین به استایل سیاه و سفید نیز علاقه دارید این ست را حتما امتحان کنید.

ست مینیمال با کتانی سفید زنانه

پوشیدن کتانی سفید زنانه با یک تیشرت، کت و شلوار جین سفید یک استایل تک رنگ مینیمال زیبا و شیک را برای شما فراهم می‌کند. برای کامل شدن استایل سفید و تک رنگ خود می‌توانید یک کیف سفید و یا دارای رنگ خنثی نیز استفاده کنید.

ست کفش کتانی سفید زنانه با شلوارک

استایلی که هیچ وقت برای جوان‌ها قدیمی نمی‌شود پوشیدن کتانی سفید با شلوارک است، شلوارک شما می‌تواند از جنس جین و یا هر جنس دیگری باشد و پوشیدن یک تیشرت و یا حتی کت‌های تک دخترانه نیز این استایل را جذاب‌تر نشان می‌دهد. دورهمی‌های دوستانه محل مناسبی برای این تیپ جذاب است.

ست کفش کتانی سفید زنانه با سرهمی

یکی دیگر از ست‌های راحت، جذاب و دخترانه پوشیدن کتانی سفید با سرهمی است، سرهمی‌های نخی همراه با یک کتانی سفید استایلی جذاب برای فصل بهار و تابستان هستند.

سخن پایانی

فراموش نکنید که نکته‌‌ی مهم در استفاده از کتانی سفید زنانه پاکیزه نگه داشتن آن است، کتانی‌های سفید هر چقدر هم گران‌قیمت باشند اما اگر تمیز نباشند هیچ زیبایی نخواهند داشت پس اگر زیاد از این کفش استفاده می‌کنید حواستان باشد به طور مرتب بندهای آن را شسته و قسمت بیرونی را دستمال بکشید و از موادی که بوی بد کفش را از بین می‌برد استفاد کنید تا داخل کفش‌هایتان بوی بدی ندهد.