خرید شیک ترین مدل کیف دستی مردانه و زنانه بهترین چرم طبیعی

فروشگاه چرم کروکو یکی از معدود فروشگاه هایی به شمار می آید که شما می توانید تمامی البسه خود را به صورت چرم در آن خریداری کنید. یکی از اقلام موجود در آن کیف دستی مردانه و زنانه چرم می باشد که شما می توانید هر یک از مدل های مختلف آن را در قالب چرم با مرغوب ترین جنس و زیباترین مدل ها خریداری کنید.

زرد
زرشکی
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف پاسپورتی السا

۸۳۸,۰۰۰ تومان
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف پاسپورتی پاشا

۱,۰۴۲,۰۰۰ تومان
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف پاسپورتی پرهان

۱,۰۶۶,۰۰۰ تومان
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف پاسپورتی پویان

۱,۰۷۸,۰۰۰ تومان
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف پاسپورتی حافظ

۱,۱۸۸,۰۰۰ تومان
زرشکی
سرمه ای
عسلی
مشکی

کیف پاسپورتی رانا

۶۷۰,۰۰۰ تومان
زرد
زرشکی
سبز
عسلی
قرمز
قهوه ای
مشکی

کیف پاسپورتی ژاندارک

۸۳۸,۰۰۰ تومان
طوسی
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف پاسپورتی گوچی

۱,۶۶۸,۰۰۰ تومان
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف پاسپورتی هیروند

۱,۰۶۸,۰۰۰ تومان

کیف چرم     کیف اداری    کوله پشتی    کیف پول    کیف دوشی    کیف کمری    کیف سامسونت

خرید کیف دستی

کیف دستی یکی از دسته مدل های مختلف کیف به شمار می آید که شما می توانید آن را به صورت مردانه و زنانه برای خود یا همسر خویش خریداری نمایید. کیف های دستی زنانه با توجه به این که بیشتر در مجالس مختلف مورد استفاده قرار می گیرد؛ به همراه سایر پوشاک مجلسی در مهمانی ها و سایر مجالس مختلف همچون عروسی و جشن های مختلف استفاده می شود. به همین ترتیب آن ها می خواهند تا بهترین و شیک ترین کیف دستی را برای خود خریداری نمایند تا تلفن همراه و مدارک مهم و سایر کارت ها و وجوه نقد خود را درون آن ها قرار دهند. آقایان کارمند و برخی از افراد در قشرهای مختلف جامعه نیز تمایل به خرید کیف دستی مردانه دارند تا با خرید این نوع از کیف ها بتوانند گوشی موبایل و سایر مدارک دیگر خود را درون آن جای دهند و یا به هنگام رفتن یا بازگشت از بانک ها بتوانند اسکناس های خود را به جای قرار دادن در نایلون مشکی، درون یک کیف دستی چرم قرار دهند و زیپ آن را ببندند یا در برخی از مدل های مختلف کیف های دستی که به صورت رمزی می باشند؛ رمزی را برای آن تعریف کنند تا با امنیت بیشتری پول های خود را حمل کنند.

کیف دستی زنانه

به طور کلی خانم ها عاشق خریدن کیف در مدل های مختلف هستند. کیف مجلسی، اداری، دوشی، کیف گردنی و آرایش و… در کنار کیف دستی از جمله مدل های مختلفی هستند که هر یک از آن ها کاربردهای خاص خود را دارند و در موارد مختلفی مورد استفاده واقع می گردد. در این بین کیف دستی خود دارای مدل های بسیار متنوع و جذابی می باشد که شما می توانید این نوع از کیف ها را نیز خریداری نموده و از وجود آن ها در مهمانی ها و مجالس مختلف به خوبی استفاده کنید. کیف دستی زنانه همان طور که از نام آن برمی آید؛ به صورت دستی و در اندازه ها و ابعاد کوچکی طراحی می گردد که البته برخی از آن ها دارای طول بیشتری هستند که جذابیت های خاص خود را دارند. برای آن که بخواهید بهترین جنس از کیف دستی زنانه را برای خود خریداری کنید؛ می توانید کیف دستی چرم زنانه را انتخاب کنید که تا مدت ها می توانید از جنس و کیفیت عالی و بی نظیر آن بهره مند شوید.

کیف دستی مردانه

کیف دستی مردانه با کیف های دستی زنانه اندکی متفاوت می باشد. مردها بیشتر به جهت قرار دادن اسکناس ها و گوشی موبایل و سایر کارت ها و مدارک مهم خود به منظور ورود به هر اداره جات یا مکان های مختلف نیاز به کیف دستی دارند که به راحتی می توانند آن ها را در دست بگیرند. کیف های دستی به صورت مربع شکل با فضایی مناسب که با توجه به بندی که در آن ها تعبیه شده است؛ به راحتی می توانند به صورت دستی آن ها را حمل و نقل کنند. در صورتی که بخواهید بهترین و مرغوب ترین جنس کیف دستی مردانه را برای خود خریداری کنید؛ می توانید کیف دستی چرم مردانه را برای خود در رنگ بندی های متنوع خریداری کنید که از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار می باشد و در عین حال بسیار زیبا می باشند.

کیف دستی چرم با جنس مرغوب

جنس چرم کیف دستی مردانه و زنانه بسیار مرغوب و مطلوب می باشد. به این صورت که شما می توانید با خرید و در دست داشتن کیف دستی چرم از وجود این نوع از کیف ها تا سال ها استفاده کنید و به مانند سایر کیف های دیگر نیست که پس از مدتی رفته رفته کهنه و حتی پوسیده شده و دیگر امکان استفاده از آن ها نیست. جنس چرم قابلیت های بسیار بالایی دارد که شما می توانید از وجود آن ها نهایت بهره را ببرید. امروزه کیف های دستی چه در قالب کیف های زنانه و چه به صورت کیف دستی مردانه تولید و طراحی شود؛ در مدل ها و رنگ بندی های متنوع و مختلفی روانه بازار شده اند که شما می توانید هر نوع مدلی را با توجه به سلیقه خود خریداری کنید و با توجه به رنگ های متنوعی که کیف دستی چرم دارد؛ شما می توانید رنگ آن را با توجه به نوع تیپ خود به گونه ای ست و هماهنگ کنید که حس زیبا و جذابی به تیپ شخصیتی شما می بخشد تا بدین ترتیب بتوانید همیشه خاص باشید.

مدل های مختلف کیف دستی در ابعاد مختلف

امروزه کیف دستی چرم زنانه و مردانه در ابعاد مختلف و در مدل های متنوعی تولید و روانه بازار شده اند که شما می توانید هر یک از آن ها را برای خود خریداری کنید. مدل هایی که به صورت زیپی و بند دار یا دستی با تعبیه شدن جایی برای قرار دادن گوشی موبایل و کارت های بانکی و اسکناس و مدارک مهم و مدارک شناسایی خود در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شوند که هر یک از آن ها کاربردهای خاص خود را دارند. بنابراین در صورتی که شما می خواهید با ورود به هر اداره و مکان دیگری، مدارک شناسایی خود را در یک کیف مناسب و مخصوص آن قرار دهید؛ می توانید کیف دستی مردانه ای را خریداری کنید که می تواند بهترین گزینه برای قرار دادن این مدارک برای شما به حساب آید. خانم ها نیز می توانند کیف دستی چرم زنانه را خریداری نموده و گوشی موبایل و سایر مدارک و وسایل دیگر خود را درون آن ها قرار داده تا در مجالس و مهمانی های مختلف همیشه وسایل شخصی خود را خیلی مرتب و شیک داخل آن ها قرار دهید تا در موارد لزوم بتوانید به خوبی از وجود وسایل شخصی خویش استفاده کنید و در ضمن از وجود زیبایی و دوام بسیار بالا و کیفیت بی نظیر جنس چرم به کار گرفته شده در کیف دستی خریداری شده خود نهایت بهره و لذت را ببرید. پس در هر صورت خرید کیف دستی در قالب جنس چرم را در دستور کار خویش قرار دهید تا همیشه خاص و مرتب به نظر آیید.

ست کردن سایر البسه خود با کیف دستی

همیشه همخوانی و ست کردن وسایل مختلف جذابیت های خاص خود را داشته است. اگر به دکوراسیون منازل مسکونی و همخوانی نمودن وسایل مختلف در کنار یکدیگر توجه کرده باشید؛ متوجه می شوید که این ست و تناسب در هر وسیله کوچک و بزرگی چقدر می تواند برای اطرافیان شما جذابیت داشته باشد و سبب جذب نگاه های مردم به سمت شما خواهد بود. در خصوص نوع تیپ هر یک از پسرها و دخترها نیز به همین روال است. به این صورت که شما می توانید تمامی البسه خود را با یکدیگر ست کنید تا با وجود این همخوانی و تناسب مطلوبی که پدید می آورید؛ ضمن اینکه خودتان از نوع تیپی که برای خود به وجود آورده اید؛ لذت می برید می توانید سبب جذب نگاه های مردم نیز به سمت خود باشید تا بدین ترتیب بتوانید نقطه توجه و عطف دیگران واقع شوید. برای ای منظور شما می توانید کیف دستی چرم مردانه یا زنانه خود را نیز با سایر پوشاک خود از نظر مدل و طرح آن و رنگ بندی های متنوع آن هماهنگ کنید تا به جذابیت های آن افزوده گردد. آقایان می توانند کیف دستی خود را با تیپ اسپرت یا مجلسی خود یا کفش های خود هماهنگ یا به اصطلاح ست کنند و خانم ها نیز می توانند کیف دستی زنانه چرم خود را با پالتو یا مانتو و کفش و شال خود بسته به نوع تیپی که می زنند؛ به صورت هماهنگ و با تناسب مطلوبی پدید آورند.

طرح های برجسته مختلف روی کیف دستی

امروزه به جهت زیبایی ظاهری و جذابیتی که کیف دستی برای مشتری در پیش داشته باشد؛ طرح های برجسته ای را روی کیف دستی مردانه یا زنانه طراحی می نمایند که در نوع خود بسیار طرح های زیبا و جالب توجهی هستند. هر یک از این طرح های برجسته با توجه به زیبایی و خلاقیتی که در طرح و ایده پردازی های آن ها صورت پذیرفته است؛ از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند و خیلی زود جای پای خود را در بازار قرص کرده اند. به دلیل همین محبوبیت کیف های دستی چرم امروزه افراد بسیار زیادی سعی بر خرید بهترین مدل های محبوب کیف دستی مردانه و زنانه آورده اند تا هر یک از این مدل های برجسته را برای خود خریداری نموده و به خوبی از طرح و رنگ های آن ها لذت ببرند.

خریدی آسان و بی دردسر کیف دستی در فروشگاه چرم کروکو

افرادی که می خواهند کیف دستی مردانه یا زنانه خود را با مرغوب ترین جنس در دسترس داشته باشند که بتوانند تا سال ها از وجود این کیف در مهمانی ها و مکان های مختلف بهره مند شوند؛ می توانند به صورت اینترنتی با مراجعه به فروشگاه اینترنتی چرم کروکو خریدی آسان و بی دردسر در پیش داشته باشند. فروشگاه چرم کروکو از جمله فروشگاه هایی به شمار می آید که هم به صورت حضوری در تهران و هم به صورت غیر حضوری در بستر اینترنت با توجه به طراحی وب سایت اینترنتی برای کسب و کار خود در خدمت رسانی به همه هموطنان خود می باشد. شما می توانید با ورود به وب سایت مربوطه هر یک از کیف های مورد نظر خود را مشاهده کنید و رنگ و مدل پیشنهادی خود را به متولی امور فروش انواع کیف و البسه چرم سفارش دهید تا در اسرع وقت به سفارش شما رسیدگی گردد. شما می توانید در فروشگاه چرم کروکو ضمن خریدن کیف دستی چرم مردانه و کیف دستی چرم زنانه از سایر البسه زنانه و مردانه چرم نیز دیدن فرمایید تا در صورت تمایل به ست کردن لباس های خود بتوانید هر یک از البسه چرم زنانه و مردانه را با رنگ بندی های مورد پسند خویش و مدل ها همخوان خریداری کنید که جلوه بهتری به تیپ شما ببخشد.

کاربردهای عمده کیف دستی چرم

کیف دستی چرم زنانه و مردانه کاربردهای بسیار زیادی دارد که شما می توانید تنها با خرید یک کیف دستی چرم از آن در موارد بسیار زیادی استفاده و بهره ببرید. بنابراین دیگر نیاز نیست تا چندین مدل کیف را برای مصارف مختلف خریداری کنید؛ بلکه می توانید تنها با خرید یک کیف دستی چرم زنانه و مردانه از کاربردهای عمده و متنوع آن به بهترین شکل ممکن استفاده به عمل آورید. هر یک از آقایان و خانم ها می توانند به فراخور سن و شغل خود می توانند مدل های مختلف کیف دستی چرم را برای خود خریداری نمایند تا با در دست داشتن کیف مورد نظر بتوانند از وجود آن برای مصارف مختلفی بهره گیرند. چرا که به طور کلی کیف دستی چرم می تواند دربردارنده مزایا و کاربردهای بسیار زیادی برای شما باشد که شما می توانید آن را به منظور اهدافی مشخص مورد استفاده خود قرار دهید.

خوش دست بودن؛ مهمترین ویژگی کیف دستی

همان طور که از نام کیف دستی چرم مردانه یا زنانه برمی آید؛ این نوع کیف ها در وهله نخست چه به صورت زنانه و چه به صورت مردانه طراحی شده باشد؛ می بایست به گونه ای طراحی و تولید گردد که کاملا خوش دست باشد و شما بتوانید آن را به راحتی در دستان خود قرار داده و با خود از جایی به جای دیگری جا به جا کنید. بنابراین بهتر است پیش از این که تصمیم خود را مبنی بر خرید کیف دستی چرم زنانه یا مردانه قطعی سازید؛ به فرم و شکل دهی کیف دستی مورد نظر توجه داشته باشید تا کیفی را برای خود خریداری کنید که ساختار اولیه آن به گونه ای است که شما به راحتی می توانید آن را در دستان خود بگیرید و فرم و شکل دهی آن برای شما بسیار خوش دست بوده و به راحتی و بدون دردسر بتوانید با در دست داشتن آن هر آنچه را که می خواهید؛ درون آن ها جای داده و به زندگی و امورات شخصی و کاری خود روی آورید. البته به غیر از خوش دست بودن بهتر است به ساختار چرم آن ها نیز اشاره شود که تحت شرایط جوی مختلف از خود مقاومت بالایی به خرج می دهد و دوام و ماندگاری خوبی دارد.