اعطای نمایندگی چرم از کروکو

درباره کروکو

برند کروکو فعالیت خود را از سال 1999 میلادی درعرصه تولید و عرضه محصولات چرمی آغازکرد. چرم کروکو ارائه طیف گسترده‌ای از انواع محصولات چرمی را متناسب با تمام سلیقه‌ها،  درسرلوحه کار خود قرار داده است.

امروزه کروکو دارای شبکه چند میلیون نفری از مشتریان وفادار است؛ ازاین رو هدف خود را بر جلب رضایت مشتریان با ارائه بهترین خدمات و بالاترین کیفیت محصولات قرار داده است.

با هدف دسترسی آسان مشتریان گرامی به محصولات برند کروکو، شعب گوناگونی در شهرهای مختلف ایران افتتاح گردیده و در راستای جهانی شدن و گستردگی این استراتژی، در آینده ای نه چندان دور، این هدف بیرون از مرزهای ایران نیز به وقوع خواهد پیوست.

چشم انداز کروکو در سال‌های آتی برآوردن نیازهای دیگر مشتریان غیر از محصولات چرمی بوده،  لذا ازاین‌رو برنامه ریزی‌هایی در زیرمجموعه‌های دیگر برند کروکو به موازات هم شکل خواهد گرفت و پاسخگوی تمامی این نیازها خواهد بود.

چرم کروکو یکی از برندهایی است که محصولات چرمی مردانه و زنانه را به‌صورت ست و یا تکی به مشتریان عرضه می‌کند.

یکی از اهداف چرم کروکو ارائه محصولات خلاقانه و با کیفیت، متناسب با تمامی سلیقه‌هاست.

این برند در حال تولید طیف گسترده‌ای از انواع محصولات چرمین مانند:

  • کیف دستی،
  • کوله‌پشتی،
  • کیف و کفش ست،
  • جاکلیدی،
  • بوت و نیم بوت و پوشاکی نظیر کت و پالتو و سایر لوازم جانبی و اکسسوری‌ها با بالاترین کیفیت است.

برند کروکو دارای پرسنل جوان و خلاقی است که هرکدام در جایگاه خود به وظایفشان متعهد و علاقه‌مند هستند. لازم به ذکر است کروکو دارای شبکه چند میلیون‌نفری از مشتریان وفادار است و تمام همت و هدف خود را برای جلب رضایت این مشتریان گذاشته است.