اعطای نمایندگی چرم از برند کروکو شامل اعطای نمایندگی کیف و کفش و صندل چرم کروکو نیز می باشد.

درباره کروکو

برند کروکو فعالیت خود را از سال ۱۹۹۹ میلادی در عرصه‌ی تولید و عرضه محصولات چرمی با طرح‌های شیک و خاص آغاز نمود. چرم کروکو ارائه انواع محصولات چرمی را متناسب با طیف گسترده‌ای از سلیقه‌ها، سرلوحه کار خود قرار داده که در تلاش برای حفظ شبکه چند میلیون نفری از مشتریان وفادار با ارائه بهترین خدمات و بالاترین کیفیت محصولات است.

یکی از اهداف چرم کروکو ارائه محصولات خلاقانه و باکیفیت، به‌صورت ست یا تکی بوده و طیف گسترده‌ای از انواع محصولات چرمی مانند:

  • کیف دستی
  • کوله‌پشتی
  • کیف و کفش ست
  • جاکلیدی
  • بوت و نیم بوت
  •  پوشاکی نظیر کت و پالتو
  •  و سایر لوازم جانبی و اکسسوری‌ها در این برند تولید می‌شود.

چشم‌انداز کروکو در سال‌های آتی برآوردن نیازهای مشتریان با ارائه محصولات چرمی و غیر چرمی است، لذا ازاین‌رو برنامه ریزی‌هایی در زیرمجموعه‌های دیگر برند کروکو به‌موازات هم ‌شکل خواهد گرفت.

همچنین با هدف دسترسی آسان مشتریان گرامی به محصولات برند کروکو، شعب و نمایندگی‌های متعددی در شهرهای مختلف ایران افتتاح گردیده و در راستای جهانی‌شدن و گستردگی این استراتژی، در آینده‌ای نه‌چندان دور، اعطای نمایندگی و افتتاح شعب در بیرون از مرزهای ایران نیز به وقوع خواهد پیوست.

داستان برند کروکو روایتی از ارتباط میان ارزش‌های این برند، نیاز و خواسته مشتریان است.

پرسنل جوان و خلاق کروکو به وظایفشان علاقه‌مند و به ارزش‌های سازمان متعهد هستند. همچنین مشتریان ما طیف وسیعی از افرادی را شامل می‌شوند که به پوشش خود اهمیت می‌دهند.

انسان‌ها همیشه با نوع پوشش به آرمان‌ها و عقاید خود نزدیک شده و آن را به نمایش می‌گذارند. ازاین‌رو کروکو متولد شد که به افرادی با حس آزادی، اعتمادبه‌نفس، اقتدار و شجاعت این امکان را بدهد که حس درونی دلخواه خود را به دست آورده و به‌راحتی در روابط اجتماعی خود آن را نشان دهند. بنابراین فلسفه وجودی کروکو تولید بهترین محصولی ست که زیبایی منحصربه‌فردی برای مخاطبانش ایجاد می‌کند. ارزش‌های ما با ارزش‌های مشتریان همسو بوده و شایستگی، شجاعت، صمیمیت، سلامتی و صداقت همواره سرلوحه راهمان قرار دارد.

ما در تلاشیم شیک‌ترین، باکیفیت‌ترین و جذاب‌ترین محصولات را به مشتریانمان ارائه دهیم که با بالا بردن اعتمادبه‌نفس، رضایت و حس خشنودی آن‌ها جامعه‌ای سرشار از شجاعت، صمیمیت و آزادی داشته باشیم.