خرید اینترنتی بهترین مدل های جاکارتی‌ و کیف عابر بانک چرم شیک و خاص

تا به حال چند بار کارت بانکی‌تان را گم کرده‌اید؟ آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که وسیله‌ای داشته باشید تا از دغدغه گم شدن کارت‌های بانکی و کارت ویزیت خود خلاص شوید؟ جاکارتی‌‌ ها یکی از اکسسوری ‌ها و لوازم جانبی هستند که حضورشان به افراد کمک می‌کند تا فضای مرتبی برای کارت‌های عابربانک و کارت ویزیت‌ ها داشته باشند. جا کارتی با جنس‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شود. هر کس بنا بر نیاز خود و میزان کارت‌هایی که دارد جنس آن را انتخاب می‌کند.

محصولات پیشنهادی: کمربند چرم 

 

انواع جاکارتی و موارد استفاده آن‌ها

همانطور که گفتیم جاکارتی ‌ها انواع مختلفی دارند و هرکس هم بر حسب نیاز خود مدل مورد نیازش را انتخاب می‌کند. در ادامه درباره‌ی هریک از مدل‌ها و کارایی آن‌ها بیشتر توضیح خواهیم داد.

جاکارتی چرمی

یکی از محبوب‌ترین انواع کیف نگهدارنده کارت همین نوع چرمی است. جاکارتی چرمی در دو نوع چرم مصنوعی و چرم طبیعی در بازار یافت می‌شود. طبیعتا از نظر کیفیتی چرم طبیعی بهتر است و مدت زمان بیشتری برای فرد کار می‌کند. اگر به دنبال جاکارتی ارزان قیمت‌تر هستید، نوع چرم مصنوعی ان را به شما پیشنهاد می‌دهیم. جا کارتی ‌های چرمی به صورت تک لت، دو لت و چند لت و آلبومی تولید می‌شوند.

جاکارتی فلزی

از دیگر انواع کیف نگهدارنده کارت ‌ها نوع فلزی آن است. جا کارتی‌ های فلزی معمولا تک لت هستند اما عمق زیادی برای قرار گرفتن تعداد چندتایی کارت‌ها دارند. از نوع فلزی معمولا برای ساخت جاکارتی تبلیغاتی استفاده می‌کنند. از نقاط ضعف این نوع جا کارتی می‌توان به جدا نبودن هر قسمت برای قرار دادن کارت‌های مختلف اشاره کرد.

قفل در جاکارتی فلزی به صورت‌های مختلف است. بعضی از انواع آن قفل دار و بعضی دیگر آهنربایی هستند. در بازار این نوع جاکارتی‌ ها نیز به عنوان جاکارتی آهن‌ربایی شناخته می‌شوند.

جاکارتی بافتنی

یکی از انواع کیف نگهدارنده کارت ‌ها همین جاکارتی بافتنی است. این سبک کامل باب سلیقه‌ی افرادی است که به کارهای دستی و سنتی علاقه دارند. جا کارتی بافتی به صورت گردنی یا کیفی در بازار یافت می‌شود. از نقاط قوت این نوع محصول می‌شود به رنگبندی‌ های کامل و متنوع و قیسمت مقرون به صرفه آن اشاره کرد.

جاکارتی پارچه‌ای و نمدی

اگر در بازار به دنبال کیف نگهدارنده کارت ارزان قیمت بگردید قطعا با جاکارتی پارچه‌ای رو به رو خواهید شد. جاکارتی‌ های پارچه‌ای بسیار سبک و کم جا هستند و قیمت آن باعث می‌شود که افراد بیشتری سمت آن جذب شوند. نمد هم از جمله موادی است که تولید کنندگان به آن توجه ویژه‌ای دارند. ترکیب پارچه و نمد از جمله ترکیب‌های محبوب در ساخت و تولید این صنعت است.

جاکارتی آلبومی

یکی از بهترین، کامل‌ترین و پر جاترین مدل‌های کیف نگهدارنده کارت نوع آلبومی آن است. جاکارتی آلبومی را با انواع و اقسام جنس‌ها می‌توان در بازار پیدا کرد. یکی از محبوب‌‌ترین مدل‌های جاکارتی آلبومی، پوشش چرمی با فضای داخلی پلاستیکی است. رویه‌ی جاکارتی آلبومی از هر جنسی می‌تواند باشد. نمد، چرم، چرم مصنوعی، پارچه، کاموا و بافتنی، گلیم و …. از همه این‌ها جهت ساخت جلد کیف کارت آلبومی استفاده می‌کنند.

جاکارتی هوشمند

این روز‌ها همه چیز هوشمند شده است. پس جا کارتی ‌ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. یکی از تازه‌ترین، جدیدترین و جالب‌ترین انواع کیف نگهدارنده کارت که به تازگی روانه‌ی بازار شده است همین نوع هوشمند است. جای عابربانک هوشمند، عموما از آلومینیوم و فلز ساخته شده‌ است.

نحوه‌ی کارکرد این نوع جا کارتی ‌ها بسیار ساده ولی در عین حال بسیار ایمن است. دکمه‌ای بر روی بدنه‌ آن‌ها قرار گرفته است که با یک فشار کارت‌های شما بیرون می‌آیند. قفلی که بر روی جا کارتی هوشمند وجود دارد مغناطیسی است که مانع از باز شدن ناخواسته در جا کارتی و گم شدن کارت‌ها می‌شود. از نقاط قوت این نوع جای عابر بانک و سایر کارت‌های الکترونیکی، می‌توان به استحکام بالای آن اشاره کرد.

کاربرد انواع و اقسام جاکارتی

حال که با انواع مدل‌های جاکارتی آشنا شده‌ایم، وقت آن فرا رسیده است که با کاربرد هر یک از این مدل‌ها و موارد استفاده و مکان‌های استفاده آن‌ها آشنا شویم. همانطور که می‌دانیم هر نوع جنس محصولی مناسب مکانی خاص است. شما اگر قصد دارید که خوش پوش باشید، باید به این نکته توجه کنید. باید بدانید با چه تیپ، چه استایل و در چه محیطی باید از چه نوع جای کارت عابری باید استفاده کرد. احتمالا از خودتان بپرسید که چه نیازی است که نوع جا کارتی را بر اساس تیپ و استایل انتخاب کرد. اما همیشه این نکته را درذ نظر داشته باشید که یک فرد شیک پوش همیشه به جزئی‌ترین نکات هم توجه می‌کند و از هارمونی همه چیز در استایلش مطمئن می‌شود.

جاکارتی چرمی برای چه مکان‌هایی مناسب است؟

اگر استایل کلاسیک دارید یا در محیطی هستید که فضای خیلی رسمی دارد، بهتر است که از جاکارتی چرمی استفاده کنید. البته جاکارتی ‌های چرمی با طرح‌های اسپورت و کلاسیک ساخته می‌شوند اما عموما به صورت کلاسیک هستندو  جلوه و نمای خارق‌العاده‌ای را به استایل شما می‌بخشند.

جاکارتی فلزی برای چه مکان‌هایی مناسب هستند؟

اگر استایل نیمه اسپرت یا همان کژوال دارید، می‌توانید از جاکارتی ‌های فلزی در استایلتان استفاده کنید. جاکارتی ‌های فلزی به خاطر استحکام زیادی که دارند مناسب افرادی است که احتمال ضربه و شکستگی کارت عابر برایشان بالا است.

جاکارتی پارچه‌ای و نمدی برای چه مکان‌هایی مناسب هستند؟

کسانی که عاشق استایل‌های هنری، سنتی و اسپرت هستند، قطعا یکی از شیفتگان جارکارتی پارچه‌ای خواهند شد. جاکارتی‌های پارچه‌ای و نمدی برخلاف نوع چرمی آن‌ها اصلا مناسب استایل‌های رسمی نیستند و بیشتر برای تیپ‌های روزمره باید مورد استفاده قرار بگیرد.

جاکارتی هوشمند مناسب برای چه استایل و چه مکان‌هایی است؟

اگر از آن دسته از افراد هستید که عاشق این هستید که همه وسایلتان الکترونیکی و هوشمند باشد، حتما به سراغ جاکارتی هوشمند بروید. جا کارتی ‌های هوشمند هم درست مانند جاکارتی چرمی استایل مشخصی ندارند و شما می‌توانید با کت شلوار یا تیشرت اسلش و شلوار جین هم آن‌ها را ست کنید.

جاکارتی‌ های یکی از اکسسوری‌ و لوازم جانبی‌هایی است که در زندگی مدرن و الکترونیکی این روزها بسیار واجب است. با توجه به کارتی شدن همه‌ی وسایل از اسکناس ها و کارت ملی گرفته تا بن‌های خرید، قطعا حضور یک جاکارتی خوب و با کیفیت، به صرفه جویی در زمان شما کمک خواهد کرد.