پیشنهاد می شود برای اطلاع دقیق از ساعات کاری، آدرس و شماره تماس فروشگاه ها، به وب سایت کروکو به نشانی www.croco.ir، قسمت فوتر سایت بخش فروشگاه ها مراجعه شود.

با ارسال عدد ۱ به سامانه ۲۰۰۰۰۷۹۰۰ از طریق تلفن همراه

تمامی محصولات تولیدی چرم کروکو توسط نیرو انسانی با بهترین و برترین دستگاه های مطرح در دنیا تولید شده و به بازار عرضه می گردد

نحوه استفاده از بن ها به شرح زیر می باشد:

  • بن ها در تمامی شعب قابل استفاده است.
  • زمان استفاده از کارت نقدی ۶ ماه پس از صدور است.
  • زمان استفاده از بن های فروش و بن های هدیه بر روی کارت درج شده است.

در صورت بروز ابهام، امور مشتریان در ساعات اداری پاسخگو هستند ۰۲۱۹۱۰۷۰۰۰۶

زمان استفاده از اعتبارات تاشش ماه بعد از صدور فاکتور می باشد.

با توجه به سیستم امور مشترکین در چرم کروکو چنین امکانی میسر نیست

شرایط تعویض به این صورت است:

شرایط تعویض به این صورت بوده که میبایست کالا به هیچ عنوان استفاده نگردیده و با داشتن لیبل و شناسنامه کالا و ظرف مدت ۷۲ ساعت با کالای هم قیمت و یا قیمت بالاتر ( هر محصولی از چرم کروکو ) قابل تعویض میباشد.

  • عدم استفاده از کالا به تشخیص کارشناسان چرم کروکو
  • با ارائه فاکتور و ترجیحاً در همان فروشگاهی که کالا از آنجا خریداری شده است..

همچنین، تعویض کالاهای خریداری شده در زمان حراج (جشنواره) با غیرحراج و بالعکس مقدور نیست.
ضمناً کالاهایی که با بن‌کارت (حواله) خریداری شده‌اند، صرفاً در همان فروشگاه قابلیت تعویض دارند.

شرایط تعویض هدیه به این صورت است:

  • شرایط تعویض هدیه در چرم کروکو : تا ۷۲ ساعت پس از خرید با کالای هم قیمت و یا قیمت بالاتر میسر میباشد
  • ارائه فاکتور یا مشخصات کامل فاکتور الزامی می باشد.
  • در صورت تعویض برای صاحب فاکتور پیامک مرجوعی کالا ارسال می شود.

بیش از ۹۰ درصد از محصولات کروکو در کارخانه های صنعتی کروکو واقع در تهران تولید می شود و برخی از محصولات در خارج از ایران تولید می شوند.

توزیع کلکسیون های چرم کروکو به طور عمده در دو نوبت ماه شهریور (کلکسیون پاییز و زمستان) و ماه اسفند( کلکسیون بهار و تابستان) صورت می گیرد. به دلیل تقاضای بالای برخی از محصولات ممکن است در سایر ماه ها نیز محصولات به فروشگاه ها تزریق شود.

با توجه به این که تمام تلاش چرم کروکو در راستای بهبود کیفیت و همچنین به روز بودن طراحی است، قیمت تمام شده تفاوت چندانی با قیمت نهایی ندارد. تمامی سعی چرم کروکو بر این است تا با ارتقا کیفیت، محصولی با دوام و فاخر را به مشتریانش عرضه نماید.

کروکو برای تولید محصولات خود زندگی هیچ جانداری رو مختل نکرده بلکه از دام گاوی که مورد استفاده غذایی قرار گرفته اند در تولید چرم استفاده می کند و هیچ حیوان اهلی و غیر اهلی تنها به منظور تولید چرم و پوست با ارزش توسط کروکو از بین برده نمی شود به همین دلیل تا زمانی که گوشت حیوانات اهلی نظیر گاو برای تامین مواد غذایی مورد استفاده هست از پوست آن ها جهت تولید کالاهای با کیفیت استفاده می شود.

جهت دستیابی به یکی از اهداف کروکوا که همان القای احساس خوب به مخاطبان برند است کالاهای کروکو در بسته بندی هایی چشم نواز در دسترس مشتریان قرار می گیرد که با مراجعه به این لینک، می توانید بسته بندی ها را مشاهده بفرمایید.