نمایش 1–9 از 13 نتیجه

نمایش 9 24 36

انواع کفش کالج مردانه و کاربرد آنها

همانطور که می‌دانید کالج‌ های مردانه انواع مختلف و متفاوتی دارند. هرکدام از این مدل‌ها هم با سبک و استایل متفاوتی ست می‌شوند. کالج مردانه یکی از انواع کفش مردانه بوده که سالیان سال، در صنعت مد جا خوش کرده است. سابقه‌ی کفش کالج مردانه به 80 سال پیش بر می‌گردد. به طور تخصصی 8 مدل کفش کالج مردانه وجود دارد که که در ادامه قرار است آن ها را به شما معرفی کنیم و بگوییم که سبک و سیاق ست کردن هرکدام به چه صورت است.

بیشتر

انواع کفش کالج مردانه

همانطور که گفتیم کفش کالج انواع مختلفی دارد. انواع کفش کالج شامل: مدل پنی، تاسل، هورس بیت، هازل، کلیته، پامپ، مدل قایقی و در آخر کفش درایوینگ یا همان رانندگی خودمان است. تمامی مدل‌ های کفش کالج در جایگاه مناسب، زیبایی خاص خودشان را دارند. ما در ادامه چند مورد از مدل‌ های پرفروش را معرفی خواهیم کرد و لباس مناسب با آن را هم معرفی می‌کنیم.

کفش کالج مردانه پنی

مدرسه‌ های دهه 30 میلادی را به تصور کنید؛ دقیقا کفش کالجی که تمام دانش آموزان به پا داشتند همین مدل پنی بود. پنی یکی از کلاسیک ‌ترین مدل ‌های کفش کالج مردانه است. اگر کفش‌ کالجی که بر روی آن تکه‌ای چرم قرار گرفته است را پسندیدید بدانید که از نشانه ‌های بارز پنی است. کفش کالج پنی، کالجی نیمه رسمی است که در تمامی فصل‌ ها یار و یاور شماست. از این مدل زیاد در استایل‌ های شیک استفاده نمی‌کنند. یکی دیگر از نکاتی که در هنگام ست کردن کفش پنی باید به خاطر داشته باشید این موضوع است که با خیال راحت می‌توانید این نوع کالج را با جوراب بپوشید.

کفش کالج مردانه کلیته

یکی دیگر از مدل‌ هایی که از قدیم الایام مد بوده است همین مدل کلیته است. شناسه‌ی مهم شناخت کفش کالج کلیته، چرم ریش ریشی است که بر روی آن کار شده است. ماهیت این مدل، اسپرت بوده و بیشتر مناسب فصل پاییز است. مناسب‌ ترین پوشش برای این کفش کالج شلوار جین هست. کفش کلیته را بهتر است که با جوراب نپوشید اما با پوشیدن جوراب هم ظاهر بدی برایتان رقم نمی‌خورد، پس راحت باشید.

کفش کالج مردانه پامپ

کفش کالج پامپ دغدغه پوشیدن کفش کالج با کت شلوار را رفع کرده است. همانطور که می‌دانید اکثر کفش ‌های کالج مردانه ماهیت اسپرت دارند. کفش کلج پامپ عموما مشکی رنگ بوده و ظاهری براق و ورنی دارد که پوشیدنش با جوراب نا مناسب ممکن است فاجعه‌ای را در صنعت مد خلق کند. کفش کالج مردانه پامپ، از جمله مدل ‌هایی است که اصلا مناسب پوشش روزمره نیست و تنها در مهمانی ‌های رسمی ‌می‌توانید از آن استفاده کنید.

کفش کالج مردانه تاسل

کفش کالج مردانه تاسل را می‌توانید از روی منگوله ‌ای که بر روی کفش قرار دارد بشناسید. متخصصین مد به این کفش، مدل بدون تاریخ انقضا می‌گویند. شما میتوانید کفش کالج تاسل را بدون محدودیت زمان، به پا کنید و همواره یکی از استایل‌های اسپرت شیک خود را داشته باشید. البته کفش کالج تاسل مدل‌ های کمی رسمی‌تر هم دارد که با کت و شلوار های نیمه رسمی ظاهری زیبایی را به استایل شما می‌بخشند.

کفش کالج مردانه هورس بیت

اگر سگکی فلزی را بر روی کفش کالج دیدید مطئن باشید که آن مدل هورس بیت است. مدل هورس بیت اولین بار توسط گوچی روانه بازار شد. از نظر ظاهری هورس بیت و هازل کاملا شبیه به هم هستند؛ بنابراین بسیاری از کارشناسان مد این دو نوع کفش کالج را یکسان می‌دانند. این مدل کفش کالج مناسب استفاده روزمره بوده بیشتر مناسب نیمه اول سال است. یکی از بهترین ست‌ های مناسب کفش کالج مردانه هورس بیت، شلوار جین است. در واقع این کفش نیمه رسمی بوده و ایرادی ندارد که با هر لباسی که دوست دارید آن را ست کنید.

کفش کالج مردانه مخصوص رانندگی

همانطور که از اسمش پیداست این مدل کفش کالج مردانه برای رانندگی و کارهای سبک و نه پیاده ‌روی های طولانی مدت، ساخته شده است. این کفش ‌ها به خاطر کفه تخت و صافی که دارند برای استفاده طولانی مدت خوب نیستند و شاید کمی به ستون فقرات فشار بیاورند. یادتان باشد که هرگز با این مدل کالج جوراب نپوشید.

کفش کالج مردانه در فروشگاه کروکو

حالا که انواع کفش کالج مردانه را شناختید، بهتر است که به سراغ خرید این مدل کفش محبوب بروید. ما در فروشگاه چرم کروکو سعی کردیم تا بهترین مدل ‌های کفش کالج مردانه را موجود کنیم تا بتوانیم افراد خوش استایل‌تری را به جامعه معرفی کنیم. ما در چرم کروکو همواره سعی می‌کنیم که خریداران و مخاطبانمان تجربه خوبی از خرید آنلاین خود داشته باشند.