نمایش 1–9 از 102 نتیجه

نمایش 9 24 36

احتمالا این موضوع را شنیده‌اید که قلب دوم ما، پاهایمان هست. انتخاب پوششی مناسب برای قلب دوم از موضوعاتی است که همواره باید آن را جدی بگیریم. یکی از پوشاک مورد علاقه خانم‌ ها کفش چرم زنانه است.

انتخاب کفش چرم زنانه مناسب، چیزی که درخور قلب دوم شما

بیشتر

کفش ‌ها انواع مختلفی دارند که بانوان براساس استایل‌های مختلف از آنها استفاده می‌کنند. اینکه انواع کفش ‌های زنانه را بشناسیم و بدانیم که هرکدام مناسب چه مدل پوششی هستند، از موضوعاتی است که باید همواره به آن توجه داشته باشیم. پس با ما همراه باشید که تا انواع کفش چرم زنانه را بررسی کنیم و بگوییم که با هرکدام چه استایلی داشته باشید.

انواع کفش چرم زنانه و کاربرد‌های آن

کفش ‌ها چه زنانه و چه مردانه به طور کلی چندین مدل دارند. البته که استایل کفش‌های زنانه کاملا متفاوت از مدل مردانه است اما از نظر محل و نوع استفاده و کاربرد با کفش مردانه تفاوتی ندارند. انوعا کفش زنانه شامل: بوت و نیم بوت، کفش های اسپرت، صندل ، عروسکی، کفش‌های مجلسی و کلاسیک است.

کفش کلاسیک زنانه

شاید خیلی ها فکر کنند که کفش ‌های کلاسیک با کفش مجلسی زنانه یکی هستند اما این باور غلط است. کفش کلاسیک زنانه را می‌توانید در محیط‌های رسمی به پا کنید و ساعت‌ها از آن استفاده کنید اما کفش مجلسی از زیره‌ی راحتی ساخته نشده و نمی‌توانید مدت طولانی به پا داشته باشید. کفش‌ کلاسیک زنانه مدل ‌های مختلفی دارد، پاشنه‌ های پهن یا یکسره یکی از انواع کفش کلاسیک زنانه است. همانطور که گفتیم کفش‌ زنانه کلاسیک، مناسب برای استایل‌ های رسمی است؛ بنابراین در محیط‌ های رسمی، اداری، و مهمانی ‌های دوستانه که فضای رسمی دارند به خوبی می‌توانید از آن استفاده کنید.

کفش مجلسی زنانه

حالا که متوجه تفاوت کفش مجلسی و کلاسیک شدیم، بهتر می‌توانیم ماهیت کفش مجلسی را درک کنیم. کفش زنانه مجلسی همانطور که از اسمش پیداست مناسب برای مجالس است. زیره‌‌ ی کار شده در کفش زنانه مجلسی طبی نیست و از مستحکم ترین زیره ساخته شده تا توانایی تحمل وزن را داشته باشد. پس باید توجه داشته باشید کفش زنانه مجلسی برای پیاده روی و استفاده طولانی مدت ساخته نشده است.

کفش عروسکی زنانه

کفش‌ های عروسکی یکی دیگر از مدل ‌های کفش زنانه است که معمولا افرادی که به سبک‌ های نیمه رسمی علاقه دارند به سراغ آن می‌روند. معمولا کفش عروسکی را با استایل ‌های کژوال و دخترانه ست می‌کنند. کفش عروسکی هم از زیره‌های طبی و هم از زیره‌ های غیر طبی ساخته می‌شود.

کفش اسپرت

کفش اسپرت یکی از مدل‌ هایی است که همه افراد (چه خانم و چه آقا) مجذوب آن هستند. درواقع کفش اسپرت یکی از پرفروش‌ترین مدل ‌های کفش زنانه و مردانه است. خانم‌ ها معمولا به کفش‌ های پاشنه بلندشان شناخته می‌شوند. اما در جامعه امروزی شرایط تغییر کرده و به سبب شاغل بودن و فعالیت بالای خانم‌ ها در محیط های خارج از خانه، کفش اسپرت به یکی از پرفروش‌ترین انواع موجود تبدیل شده است. کفش ‌های اسپرت تنها منوط به کتانی نمی‌شود، بلکه ونس ها و همچنین یک سری از کفش‌ های عروسکی هم جز کفش ‌های اسپرت حساب می‌شوند. همانطور که از اسمشان پیداست این کفش‌ ها مناسب برای استفاده روزمره و استایل‌های اسپرت هستند.

بوت و نیم بوت زنانه

دوست و یاور پاهای ما در فصل سرما بوت و نیم بوت است. بوت و نیم بوت زنانه خود به تنهایی شامل چندین مدل است. بوت و نیم بوت شامل مدل‌های پاشنه دار، بوت بلند، بوت زیر زانو، اسپرت، بندی و زیپی می‌شود.  شما بر اساس محل مورد نظر می‌توانید هریک از این مدل ‌ها را انتخاب کنید.

بهترین مدل کفش چرم زنانه کدام است؟

به خاطر داشته باشید، بهترین مدل براساس نیازهای شما به دست می‌آید. قبل از خرید هرگونه محصول باید برای خودتان چک لیستی تعیین کنید تا خواسته‌ی خود را بهتر درک کنید. مثلا باید بدانید تا چقدر می‌خواهید هزینه کنید، چقدر کیفیت برایتان مهم است؟ آیا از جمله افرادی هستید که می‌خواهید مدت زمان زیادی از کفش استفاده کنید؟ و … .

یکی از مدل ‌هایی که ما همواره به همه پیشنهاد میدهیم، انتخاب مدل‌های چرمی است. مخصوصا در انتخاب کفش، چرم بهترین گزینه برای پاهای شما خواهد بود. چرم به دلیل خاصیت هوا پذیری اش پاها را خسته نمی‌کند. معمولا زیره‌ هایی که در چرم طبیعی استفاده می‌شود، از بهترین مدل‌های زیره موجود در بازار هستند.

فروشگاه چرم کروکو، یکی از فروشگاه‌ هایی است که متنوع‌ترین و بهترین مدل‌های کفش زنانه چرمی را به مشتریان خود ارائه می‌هد؛ بنابراین می‌توانید با خیال راحت ما را انتخاب کنید و در خرید خود هم شکی نداشته باشید.