مشاهده همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

انواع کت و پوشاک زنانه چرمی و نحوه ست کردن آنها

یکی از چیزهایی که خانم ‌ها عاشقانه به آن عشق میورزند، انواع مختلف پوشاک است. پوشاک زنانه مدل‌‌ های متنوعی دارد. از پیراهن و شلوار و دامن گرفته تا کت و پالتو سایر پوشاک زمستانه. هر یک از این لباس ‌ها دنیای خاص خودشان را برای ست کردن دارند و هر کدام مناسب یک فضا و محیط هستند.

چطور انواع پوشاک زنانه را ست کنیم؟

پوشاک زمستانه چرمی انواع و مدل ‌های مختلفی را دربر می‌گیرد.

بیشتر

اما این موضوع را باید بدانیم که پوشاک زنانه نسبت به مردانه تنوع بیشتری دارد. رنگبندی‌ ها، ریزه کاری‌ های موجود و طرح ‌های مختلف است که باعث می‌شود تا لباس زنانه از مردانه متمایز شود و سبک و استایل خاص خانم‌ ها را رقم بزند.
وقتی صحبت از شیک پوشی می‌شود؛ اولین چیزی که به ذهنتان‌ می‌رسد چیست؟ شاید خانمی  که کفش پاشنه بلند به پا کرده و مو های آراسته‌ای دارد و تمام لباس ‌هایش با یکدیگر هارمونی دارند. فکر کنیم این خانم پالتوی چرمی هم بر روی دوش انداخته باشد به شیک پوشی آن چقدر افزوده می‌شود؟ شیک پوشی در دنیای امروز معنای مختلفی را به خود گرفته است. تنها پوشاک زنانه کلاسیک معنای شیک پوشی نمی‌دهند.‌ شما می‌توانید حتی با استایلی اسپرت هم شیک باشید. ست کردن و هارمونی دادن رنگ‌ ها و جنس ‌ها با یکدیگر اولین قدم برای شیک پوشی است.

ست کردن کت چرم موتورسواری زنانه

کت چرم موتور سواری یکی از مدل ‌های پرطرفدار کت چرمی است که آقایان و خانم‌ ها شیفته آن هستند. از این مدل کت ابتدا برای برای آقایان ساخته و طراحی شد اما به مرور زمان و ادغام صنعت مد، خانم‌ ها هم به سراغ این مدل کت شیک رفتند. تغییرات جزئی که در کت چرم موتورسواری زنانه داده شد باعث جذابیت بیش از پیش آن شد. در طراحی کت چرم زنانه موتور سواری رنگ هم پا در عرصه تولید این محصول گذاشت. از همانجا بود که داستان ست کردن هر یک از رنگ ها شروع شد.
• مثلا بهترین ست برای کت موتور سواری مشکی استفاده از اکسسوری ‌های نقره ای است. ترکیب این مدل و این رنگ کت با شلوار جین‌ های مام استایل و یا مام فیت بسیار شیک و خواستنی می‌شود.

• برای رنگ‌ های دیگر مثل زرشکی و عسلی کت‌ چرم زنانه موتورسواری، بهترین ترکیب اکسسوری طلایی و تیشرت سفید و جین‌های اسکینی است.

ست کردن کت چرم کلاسیک زنانه

کت چرم کلاسیک یکی از مدل‌ هایی بود که از همان ابتدا تمامی خانم‌ ها را شیفته خودش کرد. مدل کلاسیک یکی از ساده‌ترین مدل‌‌ های پوشاک زنانه چرمی در ست کردن است. برای ست کردن کت چرم کلاسیک زنانه نباید درگیر رنگ خاصی شوید. هر رنگی را که دوست دارید بخرید. در ادامه چند ایده جهت ست کردن این مدل پوشاک زنانه به شما می‌دهیم:
• برای ست کردن کت چرم کلاسیک محدودیتی ندارید. می‌توانید آن را با اسنیکرز و شلوار های جین مام فیت ست کنید و استایلی اسپرت به ظاهر خود ببخشید.
• میتوانید از پیراهن‌ های وینتیج بلند استفاده کنید و کت چرمی را روی آن بپوشید یا بر روی سرشانه خود قرار دهید.
• حتی با کفش پاشنه بلند هم می‌توانید این مدل کت را ست کنیم. پیراهن مجلسی با قد میدی و یک کت چرم مشکی ترکیب بسیار زیبا و جذابی را به ظاهر شما می‌بخشد.

ست کردن کت چرم طرح دار

خیلی از خانم‌ های به مدل‌ های ساده علاقه‌ای ندارند. بنابراین طراحان این نوع سلیقه را هم در نظر گرفتند و ریزه‌کاری یا حتی در بعضی موارد بر روی کت چرم زنانه گلدوزی انجام دادند. برای ست کردن این مدل کت ‌ها نباید خیلی خلاقیت به خرج دهید. درواقع پارچه‌ی ستاره شما کت چرم طرحدارتان است پس باید از لباس های یکرنگ و یا ساده استفاده کنید.

ست کردن پالتو چرم زنانه

تمام پوشاک زنانه چرمی منوط به کت نمی‌شود. پالتو‌ های چرمی هم بسیار محبوب هستند. پالتو ‌های چرم در دو قد ارائه می‌شوند. 1- قد میدی 2- قد بلند. هرکدام از این مدل‌ها استایل به خصوص خود را دارند. پالتو بیشتر برای استایل‌های رسمی به کار می‌روند. مثلا اگر به رستوران شیک می‌روید قطعا مناسب‌ترین مدل برای شما پالتو چرمی است.