نمایش دادن همه 3 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36
-20%
سرمه ای
مشکی
بستن

پالتو زنانه کلاسیک جنیفر

۵,۸۹۰,۰۰۰ تومان ۴,۷۱۲,۰۰۰ تومان

پالتو کلاسیک زنانه جنیفر، یکی دیگر از محصولات پرطرفدار چرم کروکو است. این پالتو با هر نوع تیپ و استایلی ست می‌شود. در اصل به سبب استایل کژوال پالتو شیک جنیفر،  همه ی افراد به راحتی میتوانند هم با استایل های  رسمی و هم با تیپ‌های اسپرت آن را ست کنند. این پالتو به صورت زیپی است و در رنگبندی‌های متنوعی به خریداران عرضه می‌شود. جنس پالتو کلاسیک زنانه جنیفر، چرم  درجه یک گوسفندی است. جنس چرم پالتو کلاسیک جنیفر آن بسیار سبک، نرم و لطیف است و خیلی زیبا  بر روی تن می‌ایستد.  این پالتوی زنانه زیبا به صورت اسلیم فیت (یعنی جذب و قواره کوچک) بوده و تنخور آن جذب و اندامی است. جنس آستری استفاده شده در پالتو زنانه جنیفر، پارچه ی بسیار مقاوم  و با کیفیت کورتکس است. به زبان دیگر، کورتکس یکی از مقاوم‌ترین پارچه‌ آستری کت‌های چرمی موجود در بازار است.  آستری کورتکس، مقاوم در برابر باران، باد، سرما، برف است و از خاصیت مهم دیگر این  پارچه این است که به علت چند لایه بودنش ، درزها و منافذ را به خوبی آب بندی می‌کند. کورتکس کاملا ضدآب، ضدباد و مقاوم در برابر برف‌‌های شدید است که در کنار همه ی این خصوصیات ضد آب هم هست و موجب تعریق و دم کردن نمی‌شود. همچنین پارچه ی آستری استفاده شده در این کت قابلیت تنفس بسیار بالایی دارد که این قابلیت به ضدآب بودن و عایق بودن آن لطمه‌ای نمی‌زند و فوق العاده هم با دوام است.

 
-20%
زرشکی
مشکی
بستن

پالتو زنانه کلاسیک اسپوزا

۵,۴۹۰,۰۰۰ تومان ۴,۳۹۲,۰۰۰ تومان

پالتو کلاسیک زنانه اسپوزا، از دیگر محصولات پرطرفدار چرم کروکو است. این پالتو با هر نوع تیپ و استایلی ست می‌شود. در اصل به سبب استایل کژوال پالتو کلاسیک زنانه اسپوزا،  شما به راحتی هم با تیپ‌های رسمی و هم با تیپ‌های اسپرت آن را می‌توانید ست نمایید. این پالتو به صورت دکمه‌ای است و در رنگبندی‌های متنوعی به خریداران عرضه می‌شود. جنس پالتو کلاسیک زنانه اسپوزا، چرم با کیفیت و درجه یک گوسفندی است. جنس چرم پالتو کلاسیک اسپوزا آن بسیار سبک، نرم و لطیف است و خیلی زیبا  بر روی تن می‌ایستد.  تنخور این پالتوی زنانه زیبا به صورت اسلیم فیت (یعنی جذب و قواره کوچک) بوده و کاملا  تنخور اندامی و جذب دارد. جنس آستری که  در پالتو زنانه اسپوزا استفاده شده، پارچه ی بسیار مقاوم کورتکس است. به زبان دیگر، کورتکس یکی از مقاوم‌ترین پارچه‌ آستری کت‌های چرمی موجود در بازار است.  آستری کورتکس، مقاوم در برابر باران، باد، سرما، برف است و از خاصیت مهم دیگر این  پارچه این است که به علت چند لایه بودنش ، درزها و منافذ را به خوبی آب بندی می‌کند. کورتکس کاملا ضدآب، ضدباد و مقاوم در برابر برف‌‌های شدید است که در کنار همه ی این خصوصیات ضد آب هم هست و موجب تعریق و دم کردن نمی‌شود. همچنین پارچه ی آستری استفاده شده در این کت قابلیت تنفس بسیار بالایی دارد که این قابلیت به ضدآب بودن و عایق بودن آن لطمه‌ای نمی‌زند و فوق العاده هم با دوام است.

 
-20%
زرد
صورتی
مشکی
بستن

ژولیت

۳,۵۹۰,۰۰۰ تومان ۲,۸۷۲,۰۰۰ تومان

طراحی و مدل پوشاک چرم کروکو اسلیم فیت بوده که برشی نزدیک به بدن دارند و نسبت به سایر مدل ها به روی بازو و کمر و قفسه سینه نشسته و در عین حال محدودیتی از جهت حرکت ایجاد نکرده و نیم تنه ی بالا را کشیده تر نشان می دهدجنس استر نوعی است که تبادل جریان هوا به خوبی انجام شده و از تعرق بدن جلوگیری میکند.