شرایط تعویض و مدت گارانتی

با توجه به اینکه ایجاد نقص در تولید محصولات به علت اعمال بالاترین استاندارد در روند تولید، دور از انتظار است، اما در صورت بروز آن، سازمان تمامی تلاش خود را جهت پیدا کردن مشکل و رفع آن خواهد نمود .

در صورت بروز نقص در محصولات کروکو پس از خرید مطابق شرایط ذیل اقدامات لازم صورت خواهد گرفت :

شرایط تعویض

 • تمامی محصولات چرم کروکو در صورت عدم استفاده، حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از تاریخ صدور فاکتورفروش با ارائه فاکتور و حفظ بارکد با کالای هم قیمت و یا  قیمت بالاتر در فروشگاه خریداری شده  قابل تعویض می باشند.
 • شرایط گارانتی و تعویض فقط مطابق با ” مبلغ پرداختی در فاکتور فروش توسط مشتری” صورت می پذیرد.

گارانتی محصولات

امروزه تمامی برند های معتبر در بازارهایی ، با رقابت بسیار فشرده ، سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارند تا در این رهگذر با عرضه محصولات خود نقش بیشتری در گرداندن چرخ صنعت و حصول تبعات آن داشته باشند.و با توجه به اینکه ایجاد نقص در تولید محصولات به علت اعمال بالاترین استاندارد در روند تولید ، دور از انتظار است، ولیکن شرکت چرم کروکو تمامی تلاش خود را جهت پیدا کردن مشکل و رفع آن خواهد نمود  و در صورت بروز نقص در محصولات پس از خرید ، شرکت چرم کروکو با پرداخت هزینه های قابل توجه مسئولیت آن ها را به عهده می گیرد.

تعریف گارانتی:
واژه گارانتی به مجموعه تعهداتی گفته می شود که شرکت چرم کروکو در قبال وقوع هرگونه ایراد ناشی از کیفیت نامطلوب مواد و یا فرآیند نامناسب ساخت محصول خود، تحت شرایط و زمانی خاص، جهت رفع آن چه از طریق تعمیر و چه از طریق تعویض محصول بر عهده می گیرد. در این حالت هزینه های تحمیل شده بر عهده شرکت چرم کروکو است.

تعریف وارانتی:
تمامی خدماتی که در دوره گارانتی به مشتری داده می شود در دوره وارانتی نیز وجود دارد و تنها تفاوت آن با گارانتی آن است که در دوره وارانتی هزینه خدمات انجام شده توسط مشتری پرداخت می شود و در ازای آن مشتری می تواند از خدمات شرکت چرم کروکواستفاده نماید.

شرایط برقراری گارانتی :

ردیف عنوان گروه کالا مدت زمان گارانتی مدت زمان وارانتی
۱ انواع کیف های بزرگ و کوچک چرم یک سال ، یراق آلات شش ماه پنج سال
۲ انواع کفش مردانه و زنانه شش ماه یک سال
۳ انواع بوت و چکمه شش ماه دو سال
۴ انواع پوشاک مردانه و زنانه چرم دو سال ، یراق آلات شش ماه پنج سال
۵ انواع دستکش های چرمی * یک سال
۶ انواع کمربند چرم یک سال ، یراق آلات شش ماه پنج سال
۷ انواع محصولات اکسسوری یک سال پنج سال

*یراق آلات محصولات دارای شش ماه گارانتی می باشد.

ردیف عنوان
خدمات گارانتی
۱ انواع کیف های بزرگ و کوچک ایرادات ناشی از تولید در دوخت وکیفیت دباغی چرم ویراق آلات که درصورت لزوم قطعه چرم ویا یراق تعویض می گردد ودر صورتی که ایرادات ناشی از تولید قابل رفع نباشد،محصول در طول دوره گارانتی تعویض می گردد.
۲ انواع کفش وبوت از تاریخ خرید محصول به مدت یک ماه اول در صورتی که زیره کفش کنده شده ویا شکسته شود محصول برای مشتری تعویض می گردد وبعد از آن تا پایان شش ماه مدت گارانتی زیره کفش به صورت رایگان تعویض می گردد،ایرادات ناشی از تولید که درقسمت رویه کفش ایجاد شود(شکافته شدن دوخت،پارگی چرم ناشی از ایراد تولید) وقابل رفع نباشد محصول تعویض می گردد.
۳ انواع پوشاک مردانه وزنانه ایرادات ناشی از تولید در دوخت وکیفیت دباغی چرم ویراق آلات که درصورت لزوم قطعه چرم ویا یراق تعویض می گردد ودر صورتی که ایرادات ناشی از تولید قابل رفع نباشد،محصول در طول دوره گارانتی تعویض می گردد.
۴ انواع دستکش های چرمی ایرادات ناشی از تولید در دوخت وکیفیت دباغی چرم ویراق آلات که درصورت لزوم قطعه چرم ویا یراق تعویض می گردد .
۵ انواع کمربند تسمه کمربند درصورت ایرادات ناشی از تولید (پوسته شدن در صورت عدم کیفیت دباغی ورنگ وباز شدن دوخت) تعویض می گردد وسگک کمربند در صورت از بین رفتن آبکاری ویا شکستگی به مدت شش ماه گارانتی تعویض دارد.
۶ انواع محصولات اکسسوری ایرادات ناشی از تولید در دوخت وکیفیت دباغی چرم ویراق آلات که درصورت لزوم قطعه چرم ویا یراق تعویض می گردد ودر صورتی که ایرادات ناشی از تولید قابل رفع نباشد،محصول در طول دوره گارانتی تعویض می گردد.

شرایط خروج از گارانتی:

 • پایان یافتن زمان گارانتی محصول از تاریخ خرید ویا کالایی که در زمان خرید برای آن کارت وی آی پی صادر نشده است.
 • تعمیر کالا ویا دستکاری توسط تعمیر کاران غیر مجاز و خارج از واحد گارانتی و خدمات پس از فروش کروکو .
  استفاده دراز مدت در زیر باران
  تحمیل وزن نا متعارف به کالا و خارج شدن کالا از شکل اولیه وایجاد چین و شکن و چروک طبیعی
 • قرارگرفتن محصول چرمی در مجاورت انواع مواد شیمیایی،چربی ها،مواد اسیدی،مواد حلال نفتی وپایه الکل(مانند اسپری وادکلن) و جوهر
 • قرار گرفتن در مجاورت نور مستقیم آفتاب در طولانی مدت.
 • قرار گرفتن در مجاورت شعله آتش.
 • استفاده نا متعارف و ایجاد تغییر شکل در حالت اولیه محصول
 • استفاده در محیط های آلوده به گرد و غبار و تماس با انواع چربی ها و مواد اسیدی
 • عدم محافظت در برابر حرارت و ایجاد سوختگی و یا سرمای شدید
 • شستشوی محصول توسط مشتری
 • عدم محافظت در برخورد با اشیاع تیز و برنده
 • خشکی و پارگی آستری کفش بر اثر تعرق بیش از حد پا
 • شکستگی پاشنه کفش بر اثر پیچ خوردن پا، گرفتن به اجسام سخت ، قدم گذاشتن غیر استاندارد، دویدن با کفش های مجلسی
 • خارج شدن از قالب طبیعی به دلیل تنگ و یا کوچک بودن کفش
 • استفاده بیش از سه روز در هفته و هشت ساعت در هر روز که باعث می شود کفش حالت خود را به سرعت از دست بدهد
 • فرسایش طبیعی زیره کفش در اثر استفاده روزمره.
 • شست وشوی محصول با آب ویا عدم محافظت در برابر آب در زمان طولانی.
 • استفاده از مراقبت کننده های چرمی نامرغوب که مورد تایید شرکت نباشد.
 • تغییر شکل اولیه به دلیل استفاده نامتعارف وایجاد تغییر شکل از حالت اولیه محصول.
 • عدم محافظت در برابر سایش با اجسام سخت وایجاد فرسایش، مانند ساییدگی پشت کفش و پاشنه در اثر رانندگی و یا ساییدن به کف زمین و یبا سایش وتغییر حالت اولیه در کفش افراد سنگین وزن

*تذکر: مشکلات ایجاد شده در محصولاتی که با موارد فوق از گارنتی خارج می گردد به صورت وارانتی و پرداخت هزینه از سوی مشتری (در صورت قابل انجام بودن) رفع می گردد.