اعطای نمایندگی چرم از برند کروکو شامل اعطای نمایندگی کیف و کفش و صندل چرم کروکو نیز می باشد.

اخذ و اعطای نمایندگی از کروکو

این روزها اغلب افراد به شروع کسب‌وکاری مستقل و پردرآمد فکر می‌کنند. بااین‌وجود شروع کسب‌وکاری جدید با چالش‌ها و دغدغه‌های متنوعی همراه است. یکی از این چالش‌ها عدم شناخت مشتریان از برند مورد نظر شما خواهد بود. بیشتر دغدغه‌های شروع کسب‌وکاری جدید، با دریافت نمایندگی از برندهای محبوب و شناخته شده حل خواهد شد. اگر شما هم قصد گرفتن نمایندگی کروکو را دارید با ما همراه باشید که با تمامی نکات اعطای نمایندگی چرم بیشتر آشنا شوید.

اعطای نمایندگی چرم به چه معناست؟

اعطای نمایندگی برند چرم کروکو به این معنا است که اشخاص حقیقی به نیابت از این شرکت محصولات چرمی تولید شده با برند کروکو را به فروش برسانند. درواقع اشخاصی که نمایندگی کروکو را دریافت کرده‌اند، نمایانگر منش، عملکرد و رفتار شرکت کروکو هستند به همین دلیل از طرف برند کروکو به‌صورت دقیقی مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

چرا کروکو؟

برند کروکو برندی مطرح در حوزه طراحی، تولید وعرضه مـــحصولات لوکس و منحصر بفرد و متنوع چرمی فـــعالیت خود را از سال ۱۹۹۹ مـــیلادی (۱۳۷۸ هجری شمسی) آغاز نمود و در صنعت چــــرم با نـــگرش توسعه بازار و گسترش شعبات خود به منظورتسهیل در ارایه خدمات به مشتریان اصــیل و همچنین بهره‌مندی از ظرفیت علاقمندان به ایجاد کسب و کار در صنعت محصولات چرمی، اقدام به اعطای نمایندگی چرم داخل و خارج از ایران می نماید.

مـــتقاضیان محـــــترم جهت اخذ نمایندگی می‌توانید ضمن مطالعه شرایط و فرایند دریــافت نمایندگی، فرم تقاضای مربوطه را تکمیل نمایید، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

مزایای اعطای نمایندگی چرم کروکو

اعطای نمایندگی چرم
دریافت نمایندگی چرم
اعطای نمایندگی چرم
اعطای نمایندگی چرم
اعطای نمایندگی چرم

اعطای نمایندگی چرم به سراسر کشور

چرم کروکو محدودیتی را برای دریافت نمایندگی کیف و کفش چرم در نظر نگرفته است. به همین دلیل در تمامی مراکز استان‌ها و در اقصی نقاط دنیا امکان دریافت نمایندگی را فراهم می‌آورد. اعطای نمایندگی چرم به استان‌ها و شهرستان‌ها شرایطی دارد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

مزایای دریافت نمایندگی چرم از کروکو

دریافت نمایندگی از برند کروکو مزیت‌هایی دارد که هر کدام یکی از دغدغه‌های کاری متقاضیان را برطرف می‌کند. مزایای دریافت نمایندگی چرم عبارت است از:

 • اخذ نمایندگی برند معتبر: یکی از مواردی که گردش و حفظ سرمایه شما را تضمین می‌کند، دریافت نمایندگی از برندی معتبر است.
 • تامین مستمر کالا: از دیگر مواردی که در زمان شروع کسب‌وکار باید به آن توجه نمایید، تأمین مستمر کالا است که این چالش را نیز کروکو برایتان رفع می‌کند.
 • برخورداری از درآمد مستمر و پایدار: شروع کسب‌وکاری جدید قطعاً برای مدتی رکود اقتصادی را به همراه خواهد داشت. از دیگر مزیت‌های دریافت نمایندگی چرم کروکو بهره‌مندی از درآمدی مستمر و پایدار است.
 • تبلیغات سراسری و یکپارچه: از هزینه‌های جاری برای معرفی کسب‌وکار به مشتریان می‌توان به تبلیغات مستمر اشاره کرد. کروکو با اعطای نمایندگی چرم معتبر این کار را نیز برای شما آسان می‌کند.
 • ارائه تقویم بازرگانی فروش: ازآنجایی‌که تیم فروش سازمانی چرم کروکو بر اصولی خاص و مشخص عمل می‌کند، با پیروی از تقویم بازرگانی این شرکت می‌توانید از سود و فروش خوب بهره‌مند شوید.
 • ارائه و استفاده از مزیت باشگاه مشتریان: یکی از مواردی که بر فروش اصولی شما تأثیر می‌گذارد، شناخت مشتریان از محصولات و برند شما است. با دریافت نمایندگی از برند کروکو از باشگاه مشتریان بیش از ۱ میلیون نفری بهره‌مند می‌شوید.
 • پشتیبانی در امور فناوری اطلاعات: تمامی اطلاعات و آموزش‌هایی که دریافت کنندگان نمایندگی به ان نیاز دارند از طریق خود برند به انها انتقال داده می‌شود.
 • مشاوره های تخصصی جهت مدیریت فروشگاه: تمامی اصول دیریت فروشگاه توسط تیم برند کروکو به فراچایزگیردنگان مشورت داده می‌شود.
 • پشتیبانی در امور فناوری اطلاعات و تجهیزات فروشگاهی طرح های تشویقی برای ارتقاء فروش فرانچایز گیرندگان
 • سیستم فروش و مدیریت موجودی کارآمد
 • مدیریت پرسنل فروشگاه توسط دفتر مرکزی و امور قرارداد اداره کار و تامین اجتماعی
 • ارائه وام ۵ میلیارد ریالی با کارمزد ۱۸ درصد به‌صورت یک‌ساله

شرایط اخذ نمایندگی چرم کروکو

تیم ارزیابی و توسعه بازار کروکو با نظارتی دقیق و اصولی شرایط شخص یا اشخاص درخواست‌کننده برای دریافت نمایندگی کروکو را مورد بررسی قرار می‌دهند. در این میان با نظر مستقیم مدیریت عامل شرایط اخذ نمایندگی چرم کروکو تدوین و اجرا می‌شود. درصورتی‌که می‌خواهید از شرایط دریافت نمایندگی چرم کروکو بیشتر آشنا شوید، در ادامه فرم ارائه‌شده را با دقت پر کنید. تیم ارزیابی ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

روش های ارسال درخواست اعطای نمایندگی چرم

برای درخواست اعطای نمایندگی چرم از کروکو تنها کافی است فرم زیر را به‌صورت کامل پر کنید و در نهایت دکمه ارسال را بزنید. تیم ارزیابی ما با چک دقیق اطلاعات شما در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

تاریخ تولد(Required)

مشخصات ملک برای اعطای نمایندگی

ملک مورد نظر جهت نمایندگی(Required)
فایل ها را به اینجا بکشید
Accepted file types: jpg, jpeg, png, Max. file size: 10 MB, Max. files: 5.
  ارسال فقط با پسوند های تصویری jpg,jpeg,png مجاز بوده ، حداکثر ۱۵ فایل و نهایتا با حجم ۱۰ مگابایت میتوانید تصاویر خود را ارسال نمایید
  Accepted file types: jpg, jpeg, png, pdf, Max. file size: 1 MB.
  در صورت تمایل میتوانید رزومه خود را ارسال نمایید

  WhatsApp WhatsApp
  خانه
  حساب کاربری من