خرید شیک ترین مدل کیف پول زنانه و مردانه بهترین چرم طبیعی

کیف پول ابزاری مفید به شمار می آید که از مچاله شدن پول و سردرگمی در پیدا کردن کارت ‌های بانکی شما در جیب‌ هایتان جلوگیری می‌کند و همچنین شکل مرتب‌تر و شیک‌تری را به پول های  نقد و کارت‌ های بانکی شما می‌بخشد. شما می‌توانید کیف پول مردانه و کیف پول زنانه را در طرح ها و رنگ های مختلف خریداری کنید.

سبز
سبز تیره
عسلی
قرمز
نارنجی
مشکی

کیف پول آلانیا

۲۶۵,۳۰۰ تومان
بنفش
سرخابی
عسلی
قرمز

کیف پول پالتویی سالی

۲۵۱,۳۰۰ تومان
بنفش
سرخابی
عسلی
قرمز

کیف پول پالتویی سوزان

۳۳۵,۳۰۰ تومان
آبی
شیری
صورتی
مشکی

کیف پول پالتویی لاتینا

۵۰۳,۳۰۰ تومان
مشکی

کیف پول پالتویی هیلما

۳۴۶,۵۰۰ تومان
زرد
عسلی
نارنجی

کیف پول جیبی مانیسا

۳۲۱,۳۰۰ تومان
قرمز

کیف پول ساردین

۱۹۹,۹۲۰ تومان
سرمه ای
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف پول فلوریدا

۵۳۸,۳۰۰ تومان
شیری
فیروزه ای
نارنجی
مشکی

کیف پول کایلین

۵۵۹,۳۰۰ تومان
آبی
عسلی
قرمز
نارنجی
قهوه ای
مشکی

کیف پول گلایل

۲۰۰,۷۶۰ تومان
بنفش
زرشکی
سرمه ای
نارنجی
کرم
مشکی

کیف پول لیا

۵۵۲,۳۰۰ تومان
آبی کاربنی
بنفش
زرشکی
سبز
طوسی
مشکی

کیف پول لیدز

۳۹۸,۳۰۰ تومان
مشکی

کیف پول آراشید

۲۰۰,۷۶۰ تومان
طوسی
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف پول آکسفورد

۵۵۲,۳۰۰ تومان
سبز
سبز تیره
عسلی
قرمز
نارنجی
مشکی

کیف پول آلانیا

۲۶۵,۳۰۰ تومان
قهوه ای روشن
قهوه ای
مشکی

کیف پول پالتویی بولونیا

۴۴۷,۳۰۰ تومان
سرمه ای
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف پول پالتویی پالرمو

۵۰۳,۳۰۰ تومان
زرشکی
سرمه ای
قهوه ای

کیف پول پالتویی پراتو

۳۹۸,۳۰۰ تومان
سرمه ای
عسلی
مشکی

کیف پول پالتویی پزارو

۵۳۱,۳۰۰ تومان
زرشکی
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف پول پالتویی سانتیاگو

۴۱۲,۳۰۰ تومان
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف پول جیبی آلبری

۲۷۹,۳۰۰ تومان
سرمه ای
مشکی

کیف پول جیبی ادوین

۲۵۱,۳۰۰ تومان
سرمه ای
قهوه ای

کیف پول جیبی اودینه

۳۱۴,۳۰۰ تومان
طوسی
قهوه ای
مشکی

کیف پول جیبی توکیو

۲۰۹,۳۰۰ تومان

آقایان و خانم هایی که از وجه نقد استفاده می کنند و روزانه به رد و بدل کردن پول های خود نیاز خواهند داشت؛ بهتر است که جایی برای قرار دادن پول ها و کارت های خود داشته باشند تا بتوانند خیلی راحت از پول ها و کارت های بانکی خود استفاده کنند. چرا که در غیر این صورت پول های شما در جیب شلوار و پیراهن یا سایر لباس های شما مچاله می شود و شکل خوبی به خود نمی گیرد. بنابراین نیاز است تا شما کیف پول را خریداری کرده تا بدین ترتیب بتوانید پول ها و کارت های بانکی خویش را به صورت مرتب در مکان وضع شده خود قرار دهید. ضمن اینکه در نظر داشته باشید که شما می توانید ضمن داشتن جنس و کیفیت مطلوب کیف پول مردانه یا کیف پول زنانه از مدل های زیبا و جذاب این نوع از کیف ها هم بهره مند شوید.

خرید کیف پول مردانه چرم

هر یک از آقایان می توانند برای سر و سامان بخشیدن وجوه نقد و کارت های مختلف خود از جمله کارت های بانکی و مهم خویش می توانند از کیف پول مردانه چرم در رنگ بندی های مختلف و مورد پسند خویش استفاده کنند که به طور قطع به یقین شما می توانید با استفاده از این مدل از کیف ها همیشه حس بهتری داشته باشید و خود را به عنوان یک فرد جنتلمن به همگان معرفی کنید. بنابراین در صورتی که می خواهید این حس و حال در وجود شما به وجود آید؛ می توانید کیف پول چرمی را برای خود خریداری کنید و آن را در پالتو، کت یا شلوار خود قرار دهید تا در مواقع ضروری به خوبی از آن ها استفاده کرده و هر یک از وجوه نقد و کارت هایتان را به صورت مرتب همیشه در جایی قرار دهید که در هر زمان و مکانی بتوانید دسترسی راحت تری به آن ها داشته باشید. ضمن اینکه مدل های مختلفی از کیف پول چرم مردانه در فروشگاه چرم کروکو وجود دارد که هر یک از آن ها کارایی خاص خود را دارند و می توانند بخشی از نیاز شما را برطرف سازند.

 کیف چرم   کیف اداری   کوله پشتی   کیف دستی    کیف دوشی    کیف کمری    کیف سامسونت

راهنمای خرید کیف پول زنانه چرم

هر یک از آقایان می توانند برای سر و سامان بخشیدن پول  نقد و کارت ‌های مختلف خود از جمله کارت های بانکی و مهم خود می‌توانند از کیف پول مردانه چرم در رنگبندی های مختلف و مورد پسندشان استفاده کنند که به طور قطع به یقین شما می‌توانید با استفاده از این کیف ها همیشه حس بهتری داشته باشید و تمامی اطرافیانتان، شما را به عنوان فردی جنتلمن بشناسند. کیف پول‌ های چرمی مردانه مدل‌های مختلفی دارند که با توجه به نوع نیاز خود می‌توانید هر یک از آن‌ها را انتخاب نمایید. کیف پول مردانه چرمی مدل ‌های مختلفی دارد که درباره‌ی آن بیشتر با شما بحث خواهیم کرد.

کیف پول‌ مردانه به سه صورت جیبی و پالتویی و کتی در دسترس عموم قرار دارد. بنابراین انتخاب شما بین این سه مدل محدود می‌شود. انتخاب این نوع کیف پول بستگی به کاربری شما دارد. آقایان مثل خانم‌ ها، عموما با خود کیف حمل نمی‌کنند، بنابراین باید در انتخاب کیف پول دقت لازم را داشته باشند.

انواع کیف پول مردانه

کیف پول‌ های مردانه، به صورت عمومی به سه دسته یک لت، دو لت و سه لت تقسیم می‌شوند. در ادامه بیشتر درمورد این مدل ‌ها توضیح می‌دهیم.

کیف پول مردانه یک لت

کیف پول‌ های یک لت، به طور تخصصی برای کیف پول ‌های مردانه و مدل جیبی کاربرد دارند. کیف پول جیبی از آنجایی که عوما در جیب پشت شلوار قرار می‌گیرد، باید نازک باشند. به همین دلیل هم هست که آن را را تک لت می‌سازند تا هنگام نشستن اذیت کننده نباشد. در این مدل تنها یک جای اسکناس و تعدادی کمی جای کارت (حداکثر 6 جای کارت اعتباری) قرار داده شده است.

کیف پول مردانه دو لت

کیف پول دو لت عموما در مدل ‌های کتی استفاده می‌شود. از آن جایی که پارچه کت نازک‌تر کیف پول ‌های کتی از مدل پالتویی کمی باریک‌تر و ظریف‌تر هستند. منظور از کیف پول دو لت، داشتن دو فضای اسکناس است. کیف پول‌ مردانه کتی از مدل جیبی فضای بیشتری دارند اما به همان اندازه ظریف هستند.

کیف پول مردانه سه لت

کیف پول سه لت یکی از مدل ‌‌هایی است که برای افرادی که با خود وسایل زیادی حمل می‌کنند ساخته شده است. کیف پول مردانه پالتویی عموما سه لت است. کیف پول مردانه پالتویی به علت ضخامت بیشتری نسبت به سایر مدل ‌ها دارد و بیشتر مناسب پوشاک ضخیمی مثل پالتو است. میزان فضای اختصاص داده شده به کیف پول مردانه پالتویی نسبت به سایر مدل‌ها بیشتر است.

راهنمای خرید کیف پول زنانه و دخترانه چرم

زنان نیز مانند مردان می توانند از کیف پول چرم در رنگ بندی های متنوع با مدل های گوناگون به خوبی استفاده و بهره ببرند. برای این منظور آن ها می توانند با توجه به نیاز و سلیقه خود هر یک از مدل های گوناگون کیف پول را برای خود انتخاب کرده و مناسب ترین را خریداری کنند.

کیف پول زنانه چرم با کیف پول مردانه چرم اندکی متفاوت است. به این صورت که در کیف پول زنانه اصولا آینه به کار گرفته شده است و آن ها می توانند عکس خود و عزیزان خود را نیز در این کیف ها قرار دهند. رنگ ها و مدل هایی که برای کیف پول زنانه نیز به کار گرفته می شود؛ با کیف های پول مردانه کاملا متفاوت هست. بنابراین هر یک از خانم هایی که می خواهند رو به خرید کیف پول آورند؛ باید فاکتور های لازم را به هنگام خرید در نظر داشته باشند تا بهترین انتخاب پیش رو را برای خود در نظر بگیرند.

تمام نکاتی که گفتیم از تفاوت‌‌ کیف پول زنانه و دخترانه با نوع مردانه ی آن بود؛ اما توجه داشته باشید که کیف پول زنانه چرم هم درست مانند مردانه به سه دسته یک لت، دو لت و سه لت تقسیم می‌شود. البته خانم‌ ها کمتر از کیف پول جیبی استفاده می‌کنند اما مدل ‌های کتی و پالتویی از محبوب‌ترین مدل‌های کیف پول زنانه در بازار است.

نکاتی در خصوص خرید کیف پول زنانه مردانه مناسب

با توجه به این مسئله که هر روز مدلی خاص از کیف پول مردانه یا کیف پول زنانه چرم در بازار تولید می شود؛ شما باید جدید ترین و به روزترین کیف های پول را برای خود خریداری کنید که تمامی نیازهای شما را برای حمل وسایل مورد نیازتان رفع کند.

همانطور که گفتیم  کیف پول دخترانه و مردانه متنوعی در بازار وجود دارد و هر یک از آنها با توجه به نوع کاربری بر اساس تعداد لت ‌ها تقسیم می‌شوند. پس باید بدانید که قصد حمل چه اندازه وسیله را با خود دارید. مثلا  برخی از کیف پول ‌های زنانه و مردانه  دو فضای مجزا برای قرار گرفتن پول در نظر گرفته شده است و در عین حال با زیپ ها و جیب های داخلی شما می توانید سایر وسایل مهم و شخصی خود را داخل آن ها قرار دهید. در کنار محل نگهداری پول نقد باید ببینید که چه تعداد کارت بانکی یا سایر کارت های دیگر از جمله گواهینامه و کارت ملی و به طور کلی کارت های شناسایی را نیاز دارید که با خود حمل کنید.

 

تفاوت کیف پول مردانه و زنانه جیبی با پالتویی

پیش تر هم گفتیم که کیف پول ها را به دو صورت جیبی و پالتویی طراحی می کنند که شما می توانید هر یک از آن ها را با توجه به نیازتان برای خود خریداری کنید. کیف پول جیبی در اندازه های مربع شکل و کوچکتر تولید می شوند تا به راحتی بتوانید آن ها را داخل جیب خود بگذارید. کیف پول مردانه، عموما جیبی هستند و  برای کسانی مناسب است که کت یا پالتو ندارند و یا در فصل تابستان می خواهند از کیف پول استفاده کنند.

به همین علت هم هست که فضایی که برای کیف پول مردانه جیبی در نظر گرفتند به اندازه  پالتویی نیست. اقایان بخاطر آن که وسایل زیادی ندارند در هنگام خرید کیف پول مردانه عموما نوع جیبی را ترجیح می دهند.  این در حالی است که کیف پول پالتویی در اندازه های بزرگتری طراحی می‌شوند و  مناسب کسانی است که کیف پول خود را در  پالتو یا کت یا حتی کیف دستی و اداری قرار می دهند.

چطور طول عمر کیف پول زنانه و مردانه بیشتر شود؟

جنس های مختلفی در تولید انواع کیف پول زنانه و مردانه و حتی دخترانه استفاده می‌شود. اما هدف ما پاسخ به سوالی است که مطرح کردیم، چطور طول عمر کیف پولمان افزایش دهیم؟ در صورتی که بخواهید در طولانی مدت از کیف پول مردانه یا زنانه استفاده کنید؛ بهتر است از جنس های با کیفیت مانند چرم استفاده کنید. راه ‌های نگهداری از کیف پول زنانه و مردانه چرمی یکی از مواردی است که اگر قصد استفاده طولانی مدت از کیف پولتان دارید به این نکات همواره به آن توجه کنید:

 1. اگر قصد کردید که مدتی از کیف پول مردانه یا کیف پول زنانه و دخترانه خود استفاده نکنید، حتما آن را در کیسه‌ای قرار دهید و دهید در جایی که رطوبت و گرما با آن در تماس نباشد نگهداری کنید.
 2. وسایلی که نیاز ندارید را در کیف پول ‌تان مخصوصا کیف پول چرمی، قرار ندهید. وجود وسایل بی فایده و زیاد در کیف پول باعث دفرمه شدن کیفتان می‌شود و طول عمر محصول را پایین تر از چیزی که باید باشد می‌آورد.
 3. در تمیز کردن و زدودن گرد و خاک از کیف پول خساست نکنید. تقریبا به صورت مستمر این کار را انجام دهید تا طول عمر کیفتان افزایش یابد. البته اگر از افرادی نیستید که کیف پولتان در معرض آلودگی نیست و کار اداری دارید، به صورت هر روزه نیاز نیست که کیف پول را تمیز کنید، تنها در ماه یک الی دو بار کافی است.
 4. در هنگام تمیز کردن از محصولات روغنی استفاده نکنید. چرب کردن چرم برای افزایش تنفس و کارایی بسیار مفید است، اما استفاده ار هر روغنی آسیب جدی به بافت چرم می‌زنمد. شاید در نگاه اول براقی و جلای کیف پول چرمی خیره‌تان کند؛ اما به مرور زمان این کار اثر منفی بر روی بافت آن می‌گذارد و طول عمر کیف پول شما را کاهش می‌دهد.

چطور کیف پول مردانه و زنانه چرم را تمیز کنیم؟

تمیز کردن کیف پول زنانه و مردانه چرمی از جمله مهم ترین نکاتی است که اگر قصد داریم به طور عمری از آنها استفاده کنیم باید به آن توجه زیادی داشته باشیم. بهترین راه برای پاک کردن چرم استفاده از محصولات مراقبتی چرم است اما اگر به آن دسترسی نداشتیم چه کار کنیم؟ نبود وسایل مراقبت از چرم به این معنا نیست که به کیف پولمان اهمیت ندهیم.

برای تمیز کردن کیف پول مردانه و زنانه چرمی تنها به دستمالی خشک، کمی آب و شامپو بچه نیاز دارید. مراحل تمیز کردن هم بسیار ساده است. ابتدا سطح کیف را کمی شامپو بچه بزنید و سپس اندکی آب اضافه کنید تا حالت کفی به خود بگیرد. بعد از شستن و تمیز کردن کامل سطح کیف آن را با دستمال خشک پاک کنید، به طوری که هیچ کف و خیسی‌ بر روی آن نماند.

چرا باید کیف پول زنانه و مردانه چرمی بخریم؟

دلایل مختلفی وجود دارد که ما را ملزم می‌کند تا به سراغ خرید کیف پول دخترانه و مردانه چرمی برویم. عواملی مثل کیفیت، رنگبندی ‌های متنوع و طراحی های خاص از جمله دلایلی است که ما را مجاب می‌کند تا هنگام خرید کیف پول زنانه و کیف پول مردانه به سراغ چرم برویم.

رنگبندی ‌های متنوع کیف پول چرم

شاید غالبا کیف های پول را در رنگبندی های مشکی و قهوه ای دیده باشید. در حالی که امروزه رنگ های مختلفی از کیف های پول چه به صورت مردانه و چه به صورت زنانه روانه بازار شده اند. رنگ هایی همچون: بنفش، سبز، صورتی، سرخابی، عسلی، قرمز، زرشکی و نارنجی در کنار همان رنگ های رایج تر مثل  قهوه ای و مشکی برای خانم ها که عاشق طراحی و رنگ های متنوع و به ویژه رنگ های روشن هستند و رنگ هایی همچون: زرشکی، عسلی، قرمز در کنار رنگ رایج مشکی که بیشتر برای آقایان مناسب است. بنابراین شما می توانید هر یک از رنگ های مختلف را با توجه به جنسیت و سن و سال و علاقه خویش انتخاب کنید تا شایسته ترین انتخاب پیش رو را برای خود رقم بزنید و از طراحی رنگ های شایان توجه آن ها لذت ببرید.

مدل های متنوع مختص افراد خاص

کیف پول های مردانه و زنانه را امروزه در مدل های متنوع و مختلفی طراحی می کنند تا افراد خاص بتوانند بهترین گزینه را برای خود انتخاب نمایند. آقایان جنتلمن که همیشه دوست دارند خاص باشند و خانم‌ هایی که قصد باکلاس دیده تر شدن دارند حتما به سراغ کیف پول چرم می‌روند.

طراحی های خاص کیف پول زنانه و دخترانه امروزه باعث جذابیت بیش از پیش این محصولات کاربردی شده است. این مورد درباره ی کیف پول مردانه هم صدق می‌کند. وجود دباغی های خاص و زیبا و دوخت های بسیار شیک باعث شده تا زیبایی آن ها دوچندان شوند.

چطور کیف پولمان را با سایر پوشاک ست کنیم؟

یکی دیگر از دغدغه ‌هایی که ما در هنگام خرید کیف پول دخترانه و پسرانه داریم، نحوه ست کردن آن با سایر لباس هایمان است. ما برای آنکه بتوانیم بتوانیم ظاهری خاص و دلربا داشته باشیم باید نحوه و اصول ست کردن صحیح تمام پارچه های یک استایل را با هم بدانیم. شاید خیلی از ماها نمیدانستیم که ست کردن کیف پول هم می‌تواند در زیبایی ما تاثیر گذار باشد، پس باید به آن دقت لازم را داشته باشیم.

نحوه ست کردن کیف پول مردانه با سایر پوشاک

آقایان دست و بالشان برای ست کردن بازتر است. درواقع مردها اصولا کیف پول چرم مردانه خود را با کمربند و کفش خود ست می کنند. ست کردن کیف پول با کمربند و کفش تنها به نوع رنگ بستگی ندارد؛ بلکه باید به جنس کیف و کفش و کمربندتان هم توجه کنید. اگر کیف پول مردانه چرمی شما، دباغی پینتون و کروکو دارد، نباید از کفش جیر و نبوک استفاده کنید.(هرچقدر هم که رنگ ها همخوانی داشته باشد.). یکی دیگر از ست‌هایی که می‌توانید با کیف پول داشته باشید؛ استفاده از رنگ‌های یکسان بین کیف پول و سایر اکسسوری هاست. ست جوراب، کراوات، دستمال گردن و … می‌تواند ست شیکی را به شما هدیه کند.

نحوه ست کردن کیف پول زنانه با سایر لباس ها

خانم‌ها کمی در هنگام سِت کردن کیف پول زنانه با سایر پوشاکشان به مشکل می‌خورند. البته آنقدر کار سختی نیست و کمی سلیقه را باید چاشنی کار خود بکنند. مثلا خانم ها نیز می توانند کیف پول خود را با کیف دوشی یا سایر کیف های دیگر خود ست کنند. از آنجایی که کیف پول خود را درون کیف دوشی خود می گذارند بهترین گزینه ست کردن این دو با یکدیگر است. تصور کنید، اگر هر یک از این کیف ها در جنس چرم باشد و در یک رنگ و مدلی خاص طرح ریزی شده باشد؛ مسلما حس زیباتری را در ظاهر شما به وجود می‌آورد.

البته خیلی از خانم‌ها از کیف پول زنانه پالتویی سه لت به عنوان کیف دستی کوچک روزمره خود استفاده می‌کنند. در این شرایط  در فصول سرد سال و از جمله زمستان آن ها می توانند با قرار دادن کیف پول زنانه خود را با پالتوی خود ست کنند و رنگی انتخاب کنند که با پالتو یا پوشش زمستانه آنها ست باشد. حال اگر این پالتو از جنس چرم هم که باشد زیبایی استایل شما را چند برابر می‌کند.

از کجا بهترین مدل کیف پول زنانه و مردانه را بخریم؟

شاید اسم چرم کروکو به گوشتان خورده باشد. پس درنگ نکنید! بهترین و با کیفیت ترین کیف پول های مردانه و زنانه را می‌توانید از این فروشگاه چرمی خریداری کنید. ما در کروکو از بهترین چرم های موجود در بازار استفاده می‌کنیم و قصد داریم تا خلاقانه ترین مدل های کیف پول دخترانه و مردانه را در اختیار مشتریان قرار دهیم.  اگر قصد خرید داشتید، مدل های ست با کفش و پوشاک زمستانه در فروشگاه چرم کروکو وجود دارد. که می‌توانید از آن ها بهره ببرید. هر گز فراموش نکنید شما هنرمند سبک خودتان هستید. پس هنرمندانه و با انتخاب کروکو، سبکتان را طراحی کنید.

4 دیدگاه در “خرید شیک ترین مدل کیف پول زنانه و مردانه بهترین چرم طبیعی

 1. شیرین نظری گفت:

  من این برند رو دوست دارم و مجموعه کیف پول زنانه خاکستریش رو خریدم. رنگش متفاوته و کیفیتش خیلی عالیه. جادار و خیلی کاربردیه

 2. بهرامی پور گفت:

  ماه پیش این کیف پول رو برا خودم گرفتم خیلی عالیه کیفیت عالی، دیروز یکی هم برا برادرم سفارش دادم

 3. سارا گفت:

  من این کیف پول رو تو تخفیف گرفتم طراحی شو خیلی دوست دارم مدل ساردین بود فکر کنم خیلی اسپرته

 4. نسرین احمدی گفت:

  من رنگ قرمزش رو برای روز پدر خریدم، همه خیلی دوسش داشتند حتی پدرم جای کارتاش هم عالیه، خیلی شیک و با کیفیته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *