نمایش 1–9 از 14 نتیجه

نمایش 9 24 36
زرشکی
زرشکی روشن
سرخابی
عسلی
قرمز
+1
قهوه ای روشن

کیف پول پالتویی سالی

519,350 تومان
زرشکی
سبز
صورتی
عسلی
قرمز
+1
مشکی

کیف پول ویکتوریا

636,350 تومان
بنفش
شیری
فیروزه ای
نارنجی
قهوه ای
+1
مشکی

کیف پول چرم کایلین

909,350 تومان
زرد
عسلی
قرمز
نارنجی

کیف پول جیبی مانیسا

642,850 تومان
آبی کاربنی
زرد
زرشکی
سبز
یشمی
+1
مشکی

کیف پول لیدز

779,350 تومان
زرشکی
زرشکی روشن
سرخابی
عسلی
قرمز
+1
قهوه ای روشن

کیف پول پالتویی سوزان

649,350 تومان
سرمه ای
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف پول چرم فلوریدا

909,350 تومان
زرد
طوسی
عسلی
مشکی

کیف پول چرم هارلی

649,350 تومان
آبی
زرد
سرمه ای
شیری
صورتی
+3
قرمز
قهوه ای
مشکی

کیف پول پالتویی لاتینا

844,350 تومان

کیف پول زنانه، یار و همدم اسکناس‌ها

کیف پول محصولی است که وجودش برای خانم ‌ها خیلی پر اهمیت‌تر از اقایان است. در واقع کیف پول زنانه، شاید وجودش از کیف هم در زندگی روزمره باتوان مهم‌تر باشد. کوچک و جمع و جور بودن کیف پول زنانه در استفاده روزمره باعث شده تا خانم‌ها بسیار جذب آن شوند. کیف پول زنانه به دو دسته پالتویی و جیبی تقسیم می‌شود.

بیشتر

هر یک از این مدل کیف پول ‌ها کارایی و کاربرد خودشان را دارند که ما قصد دایم به صورت جدی درباره آن بحث کنیم و از ویژگی‌های هر دو مدل کیف پول زنانه برای شما بگوییم.

کیف پول زنانه از کجا پیدا شد؟

قبل شناخت هر نوع مدل کیف پولی، باید بدانیم که کیف پول اصلا از کجا به زندگی روزمره ما راه پیدا کرده است. اصطلاح کیف پول با معنی امروزه از قرن 19 میلادی به فرهنگ لغت‌ها اضافه شده است. در ابتدا از کیسه‌های چرمی به عنوان کیف پول استفاده می‌کردند اما بعد‌ها با رونق گرفتن اسکناس‌های چاپی کیف پول به مدلی که امروزه میبینیم تغییر کاربری داد.

تفاوت کیف پول جیبی و کیف پول پالتویی زنانه

همانطور که پیش‌تر گفتیم کیف پول زنانه به دو مدل پالتویی و جیبی تقسیم می‌شود. البته کیف پول پالتویی و جیبی برای مدل‌های مردانه هم قابل استفاده است اما ظاهر و تعداد لت‌های آن کمی متفاوت‌تر است.

خصوصیات کیف پول جیبی

یکی از مدل‌های خیلی کوچک و جمع و جور کیف پول همین مدل جیبی است. به طورکلی اگر بخواهیم به این موضوع نگاه کنیم نام و هویت این مدل کیف پول از سایزش گرفته شده است. کیف پول جیبی زنانه از جمله محصولاتی است که ابتدا برای آقایان ساخته شده بود اما به مرور برای خانم‌ها هم تغییر کاربری داد.
از آنجایی که کیف پول جیبی زنانه بسیار کوچک و جمع و جور است، معمولا در بهترین حالت تک لت بوده یک جای اسکناس دارد. در کنار یک جای اسکناس معمولا 2 تا 4 جا برای قرار گرفتن کارت ‌های عابر بانک یا کارت ویزیت تعبیه می‌شود. معمولا کیف پول جیبی خیلی نازک و کم حجم ساخته می‌شود، بنابراین میزان فضای آن از کیف پالتویی بسیار کوچک‌تر بوده و ویژگی‌های کیف پالتویی را ندارد.

ویژگی‌های کیف پالتویی زنانه

کیف پول زنانه پالتویی یکی از پرطرفدار‌ترین مدل‌های موجود در بازار است. درواقع بیشتر خانم‌ها کشته مرده کیف پالتویی هستند. کیف پول پالتویی در سه مدل تک لت، دو لت و سه لت ساخته می‌شود. البته اکثر کیف پول‌های پالتویی به صورت دو لت ساخته می‌شوند. اما کامل‌ ترین مدل کیف پول زنانه چرمی، نوع سه لتی است. به طور کلی لت به معنای قطعه است. در کیف پول هر لت به معنای تکه‌ای است که می‌توانید وسایل خود را در آن قرار دهید. معمولا در کیف پول‌ های سه لت مکانی برای سکه قرار دارد. البته جای سکه، اختصاصی برای کیف پول سه لت نیست، در کیف پول‌های دو لت هم جای سکه وجود دارد.

کیف پول پالتویی دنیایی از تنوع، مدل‌ و ویژگی ‌های خاص است. از انجایی که کیف پول پالتویی در میان بانوان محبوب‌تر است، بخاطر همین دلیل است که ما به صورت گسترده‌تر به این موضوع می‌پردازیم. حال به سر موضوع اصلی خودمان برگردیم.

از دیگر ویژگی های کیف پول زنانه چرم پالتویی محل نگهداری سیمکارت است. قبلا در جای سکه سایر وسایل ریز را نگهداری می‌کردند. اما با طراحی‌ های نوین کیف پول جای سیم‌کارت هم در بعضی از مدل‌های سه لت قرار گرفته است.

از دیگر ویژگی ‌هایی که در کیف پول زنانه پالتویی به چشم می‌خورد؛ وجود آلبوم عکس در آن است. نگهداری عکس عزیزان یا عکس‌های مهم خودمان از جمله چیز‌هایی است که باید در نگهداری از آن‌ها بسیار هشیار باشیم. این روز‌ها کیف پول‌ های کمتری هستند که جای آلبوم عکس نداشته باشند.
یکی از نقاط قوت دیگری که کیف‌پول‌ های پالتویی دارند؛ بند دستی است. اگر خاطرتان باشد در ابتدای متن گفتیم در استفاده روزمره کیف پول زنانه می‌تواند جایگزین مناسبی باشد. به همین دلیل تولیدکنندگان چرم، بند دستی در برخی از مدل‌های کیف پول زنانه قرار داده‌اند تا حمل آن راحت تر باشد.

بهترین فروشگاه برای خرید کیف پول زنانه

کیف پول‌ ها مدل‌های متنوعی دارند و چون به صورت روزانه از ان‌ها استفاده می‌کنیم، کیفیت و جنس آن بسیار مهم است. فروشگاه چرم کروکو یکی از بهترین فروشگاه‌های حرفه‌تای در تولید و فروش چرم طبیعی در سطح کشور است و شما می‌توانید خاص‌ترین مدل‌ های کیف پول زنانه را از ما خریداری کنید.