نمایش 1–9 از 94 نتیجه

نمایش 9 24 36

کیف و کوله زنانه؛ دنیای کوچک بانوان

استفاده از کیف و کوله پشتی علی الخصوص برای بانوان یکی از مهم‌ترین وسایل مورد نیاز و همچنین زیبایی بخش در تیپ و استایل اوست. کیف و کوله زنانه انواع مختلفی دارد که هر خانمی با توجه به نوع استایلی که دارد یک مدل را انتخاب می‌کند.

بیشتر

کیف‌ های زنانه مدل‌های مختلفی دارند: کیف دوشی، کیف مجلسی، کیف اداری، کیف هیکلی یا همان کراس بادی و کوله پشتی های متنوع از جمله کیف‌هایی هستند که برای خانم‌ ‌ها تولید شدند. همانطور که گفتیم کیف‌ ها بخش جدا نشدنی از استایل و زندگی خانم ها  هستند؛ در واقع در استایلتان اگر از یک کیف شیک استفاده کنید، زیباتر از آنچه که هستید به نظر خواهید آمد.

افراد به طور کلی دو دسته اند:

  1. افرادی که به دنبال محصولات ارزان‌تر میروند و در مدت زمان کوتاهی آن را با کیف جدیدی جایگزین می‌کنند.
  2.  افرادی که در سال یکبار خرید می‌کنند، اما محصولی گران قیمت می‌خرند تا طول عمر بیشتری داشته باشد. اگر جز دسته هستید پیشنهاد می‌کنیم که از محصولات خاص و با کیفیت و مارک دار حتما استفاده کنید. مثلا  درکیف و کوله زنانه حتما جنس چرمی یکی از گزینه‌ هایی است که باید به ‌آن نگاهی بیاندازید.

انواع کیف و کوله زنانه

کیف و کوله برای خانم‌ها حکم اتاقی کوچک را دارد که نیازهای روزمره خود را با آن حمل می‌کنند. انتخاب کیف و کوله زنانه مناسب یکی از چالش‌هایی است که باید درباره‌ی آن به کررات بحث کرد. اما در ابتدا باید انواع کیف و کوله زنانه را به خوبی بشناسید تا بتوانید از میان آنها انتخاب درستی داشته باشید.

کیف دوشی زنانه

کیف‌ های دوشی زنانه یکی از مدل‌هایی هستند که هر خانمی به آن نیاز دارد. کیف‌ های دوشی کاملا مناسب استفاده روزمره هستند. این مدل کیف استایل رسمی‌تری دارد و کاملا مناسب محیط‌ هایی مثل محل کار، دانشگاه و به طور کلی محیط‌ های اداری و رسمی است. البته که مدل‌ های اسپرت کیف ‌های دوشی هم در بازار موجود است که می‌توانید با تیپ ‌های اسپرت یا کژوال خود ست نمایید.

کوله پشتی زنانه

کوله‌ پشتی‌ ها نیز یکی از مدل‌های کاربردی کیف‌ها است. کوله‌ پشتی به سبب جای زیادی که دارد یار و همدم خانم‌‌ ها در مواقع حمل وسایل زیاد است. معمولا همه افراد از کوله پشتی استایل ‌های اسپرت استفاده می‌کنند. البته دلیل این موضوع خیلی منطقی هم هست، معمولا در استفاده های روزمره و مجلسی وسایل زیادی را نیاز نداریم که با خود حمل کنیم.

کوله پشتی از جنس‌ های مختلفی تولید میشود و کارایی های مختلفی هم دارند، مثلا کوله پشتی های لپ تاپی فضای جداگانه و محاظت شده‌ای برای قرار گرفتن لپ تاپ دارند. مدل‌ های کوچک تری هم از کوله پشتی‌ های زنانه تولید شده‌اند که معمولا جنس چرمی (مصنوعی یا طبیعی) دارند و برای استفاده روزمره در محل کار، تحصیل و .. است.

کیف مجلسی زنانه

کیف مجلسی یکی دیگر از مدل‌هایی است که خانم ‌ها حتما به آن نیاز پیدا خواهند کرد. کیف ‌های مجلسی همانطور که از اسمشان پیداست اصلا مناسب استفاده روزمره نیستند و تنها در مهمانی ها و یا در محیط‌ های خیلی رسمی می‌توانید از آن ها استفاده کنید. کیف های مجلسی زنانه از جنس‌ های مختلف ساخته می‌شوند. بعضی از آن ها سنگ دوزی می‌شوند. یکی از شکیل ترین مدل های کیف مجلسی زنانه نوع چرمی آن است.

کیف کراس بادی زنانه

کیف های کراس بادی ماهیت اسپرت دارند  و هم مناسب آقایان و هم مناسب خانم ها هستند. کیف کراس بادی یکی از محبوب ترین نوع کیف هاست و افراد در تمامی مکان ها می‌توانند از آن استفاده کنند. یکی از علل محبوبیت کیف های کراس بادی زنانه، تنوع در طراحی آن هست.

بهترین کیف زنانه را چطور انتخاب کنیم؟

حالا که با انواع کیف های زنانه آشنا شدیم باید به این موضوع بپردازیم که بهترین نوع کیف را چطور انتخاب کنیم. به طور کلی اساس انتخاب هر محصولی نیاز شماست. پس منطقی ترین راه برای خرید بهترین نوع کیف و کوله زنانه نیاز سنجی شما از محصولات مودر نیازتان است. اما به طور کلی بهتر است که که از محصولات چرمی استفاده کنید. محصولات چرمی به خاطر طول عمر بالایی که دارند یاور همیشگی شما خواهند شد.

یکی از فروشگاه هایی که به طور تخصصی و حرفه بر روی کیف و کوله زنانه چرمی کار می‌کند چرم کروکو است. ما در چرم کروکو سعی میکنیم که تنوع و کیفیت را به شما هدیه دهیم.