خانه » مردانه » کیف پول

نمایش 1–18 از 20 نتیجه

نمایش 9 24 36
سرمه ای
مشکی

کیف پول جیبی ادوین

۲۵۱,۳۰۰ تومان
سبز
سبز تیره
عسلی
قرمز
نارنجی
مشکی

کیف پول آلانیا

۲۶۵,۳۰۰ تومان
زرشکی
مشکی

کیف پول مهان

۴۱۹,۳۰۰ تومان
سرمه ای
قهوه ای

کیف پول جیبی اودینه

۳۱۴,۳۰۰ تومان
طوسی
قهوه ای
مشکی

کیف پول جیبی توکیو

۲۰۹,۳۰۰ تومان
قهوه ای روشن
قهوه ای
مشکی

کیف پول پالتویی بولونیا

۴۴۷,۳۰۰ تومان
سرمه ای
طوسی
قهوه ای
مشکی

کیف پول جیبی مونترال

۳۷۰,۳۰۰ تومان
مشکی

کیف پول آراشید

۲۰۰,۷۶۰ تومان
طوسی
قهوه ای

کیف پول جیبی سانرموی

۲۳۷,۳۰۰ تومان
طوسی
قهوه ای
مشکی

کیف پول جیبی جورجیا

۲۷۲,۳۰۰ تومان
مشکی

کیف پول جیبی ولزو

۲۲۳,۳۰۰ تومان
سرمه ای
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف پول مردانه مورسیا

۳۴۲,۳۰۰ تومان
آبی
عسلی
قرمز
نارنجی
قهوه ای
مشکی

کیف پول گلایل

۲۰۰,۷۶۰ تومان
طوسی
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف پول آکسفورد

۵۵۲,۳۰۰ تومان
سرمه ای
عسلی
مشکی

کیف پول پالتویی پزارو

۵۳۱,۳۰۰ تومان
سرمه ای
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف پول پالتویی پالرمو

۵۰۳,۳۰۰ تومان
زرشکی
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف پول پالتویی سانتیاگو

۴۱۲,۳۰۰ تومان
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف پول جیبی آلبری

۲۷۹,۳۰۰ تومان

راهنمای انتخاب بهترین مدل کیف پول مردانه

کیف پول ‌های چرمی یکی از محبوب‌ترین اکسسوری‌های موجود در بازار هستند. یکی ازعلل محبوبیت کیف پول مردانه چرم، سادگی در کنار قابلیت‌های بسیار زیاد آن است.  به طور کلی دلایل بسیار زیادی وجود دارد که شما را مجاب کند تا کیف پول مردانه چرمی بخرید؛ چرا که شاید به نظر نرسد اما کیف پول خوب تاثیر خیلی بسزایی در ظاهر و استایل شما می‌گذارد. پس همراه ما باشید تا نکاتی را که هنگام خرید کیف پول باید رعایت کنیم، به شما معرفی کنیم.

کیف پول مناسب با استایلتان انتخاب کنید

شاید این موضوع تا به حال برایتان کم اهمیت بود اما باید بدانید که کیف پول شما بخشی از شخصیتتان را نشان می‌دهد. دیدن فردی با کیف پولی خراب و کهنه و پاره چه تصوری در ذهن شما ایجاد می‌کند؟ اگر تصور خوبی برایتان ساخته نشد پس بهتر است که در انتخاب کیف پول دقت لازم را داشته باشید.

قبل از خرید هر نوع کیف پول مردانه ای باید به موارد زیر توجه ویژه‌ای داشته باشید:

  • مواد و متریال به کار برده شده در ساخت کیف پول
  • اندازه و سایز کیف پول مردانه
  • کاربردهای کیف پول

کیف پول‌ها در اجناس مختلفی مثل پلی استر، پارچه، نمد و بهترین مدل آن چرم ساخته می‌شوند. البته که چرم تنها مدل محبوب برای ساخت کیف پول مردانه نیست بلکه با کیفیت‌ترین مدل موجود را می‌توانید با کیف پول مردانه چرم تجربه کنید. پس اگر به دنبال کیفیت هستید که مدت زمان زیادی را از آن استفده کنید چرم بهترین گزینه است.

دقت کنید که چه سایز کیف پول مردانه ای برای شما مناسب است

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در هنگام خرید کیف پول مردانه باید به آن توجه داشته باشید، سایز کیف پول متناسب با نیازتان است. اگر وسایل زیادی را در کیف پول حمل نمی‌کنید یا دوست دارید که کیف ‌پولتان را در جیب شلوار قرار دهید حتما از کیف پول جیبی باید استفاده کنید.  اما اگر میزان اسکناس و کارت‌هایی که با خود جا به جا می‌کنید خیلی زیاد است، قطعا بهترین مدل کیف پول مردانه باری شما نوع پالتویی است. در ادامه با انواع کیف‌های پالتویی و جیبی بیشتر آشنا خواهید شد.

انواع کیف پول مردانه و کاربرد آن در استایل شما

تمامی ویژگی‌ها مثل رنگ، سایز و شکل ظاهری بسیار مهم و کاربردی هستند اما مهم‌ترین و اصلی‌ترین نکته‌ای که باید هنگام خرید به آن توجه داشته باشیم نوع کیف پول مردانه‌ ای است که باید انتخاب کنیم. پس بهتر است که پیش از خرید انواع کیف پول مردانه چرم را بشناسیم و بر اساس انواع آن مدل مورد نیاز خود را انتخاب کنیم.

کیف پول مردانه تک لت

کیف پول‌ های جیبی عموما تک لت هستند. از آنجایی که این مدل کیف پول مردانه باید خیلی نازک باشد تا در جیب قرار بگیرد به صورت تک لت ساخته می‌شوند.  پس اگر نیاز آنچنانی به حمل اسکانس‌های زیاد ندارید بهترین گزینه برای شما کیف پول تک لت است.

کیف پول مردانه دو لت و سه لت

اگر از جمله افرادی هستید که پول نقد و یا کارت زیادی را با خود حمل می‌کنید، پس بهترین گزینه برای شما کیف پول دو لت و سه لت است. این مدل‌ها بیشتر در کیف پول پالتویی‌ یافت می‌شود.

اشتباهات رایج مراقبت از کیف پول

  • بیش از حد وسیله قرار دادن در کیف پول، یکی از بزرگترین اشتباهاتی که افراد در هنگام استفاده از کیف پول انجام می‌دهند که طول عمر آن را بسیار کاهش می‌دهد. همانطور که گفتیم بر اساس میزان وسایلی که دارید کیف پولتان را انتخاب کنید. حمل بیش از اندازه وسایل و اسکانس به مرور باعث باز شدن درز‌های کیف پول مردانه چرم شما می‌شود و طول عمر آن را پایین می‌آورد.
  • اگر از کیف پول جیبی استفاده می‌کنید حواستان باشد که بر روی ان ننشینید یا در جیبتان خم و یا تا نشود.
  • از لوازم محافظتی مناسب چرم استفاده کنید. حواستان باشد اگر کیف پول شما از جنس چرم است نباید مواد شیمیایی با آن برخورد کند. مواد شیمیایی طول عمر چرم را ایین آورده و باعث کهنه شدن کیف پول مردانه چرمی شما می‌شود. حتما از روغن‌ها و مواد مغذی کننده چرمی استفاده کنید. این کار باعث افزایش طول عمر کیف چرمی شما خواهد شد.
  • حتما حواستان باشد که گرد و غبار و کثیفی زیاد بر روی کیف شما قرار نگیرد. وجود کثیفی بعد از مدتی به خورد چرم می‌رود و باعث کهنه به نظر رسیدن کیف پول شما خواهد شد.