نمایش دادن همه 9 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36
-20%
بستن

نیم بوت چرم مردانه مدل ۲۳۰

۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان ۱,۱۹۲,۰۰۰ تومان

نیم بوت مردانه 230 با کفی سبک و طبی برای آقایان شیک‌پوش تولید شده است. این نیم بوت به سبب سبک طراحی کژوالی که دارد قابل استفاده برای تمامی محیط هاست محیط هایی مثل دانشگاه، محل کار، مهمانی‌های رسمی یا دوستانه و هر جایی که فکرش را کنید، این نیم بوت بسیار زیبا ، با جنس چرم طبیعی گاوی درجه 1 اش همراه شما خواهد بود. کفی این نیم بوت از ترمو  تشکیل شده که علاوه بر مقاومت و استحکام بسیار بالای آن باعث راحتی بیشتر و بهتر نیم بوت میشود. نیم بوت مردانه 230 ساق 12.5 سانتی متری دارد.  پاشنه این نیم بوت 3 سانتی متر است. سادگی در عین زیبایی از نقاط قوت این نیم بوت است و همین موضوع جذابیتش را در میان مشتریان و خریداران دوچندان کرده است. شما می‌توانید این نیم بوت را در رنگبندی مشکی خریداری کنید.

-20%
عسلی
قهوه ای
مشکی
بستن

نیم بوت چرم مردانه مدل۵۰۰۰۷

۱,۶۹۰,۰۰۰ تومان ۱,۳۵۲,۰۰۰ تومان

نیم بوت مردانه 50007 با کفی سبک و طبی برای آقایان شیک‌پوش تولید شده است. این نیم بوت به سبب سبک طراحی کژوالی که دارد قابل استفاده برای تمامی محیط هاست. در محیط هایی  مثل دانشگاه، محل کار، مهمانی‌های رسمی و دوستانه و هر جایی که فکرش را کنید، این نیم بوت بسیار زیبا ، با جنس چرم طبیعی درجه 1 اش همراه شما خواهد بود. کفی این نیم بوت از rubber و eva  تشکیل شده که علاوه بر مقاومت و استحکام بسیار بالای آن موجب راحتی و پاخور راحت تر نیم بوت میشود. نیم بوت مردانه 50007 ساق 12.5 سانتی متری دارد.  سادگی در عین زیبایی از نقاط قوت این نیم بوت است و همین موضوع جذابیتش را در میان مشتریان و خریداران دوچندان کرده است. شما می‌توانید این نیم بوت را در رنگبندی مشکی، قهوه‌ای و عسلی خریداری کنید.

-20%
عسلی
قهوه ای
مشکی
بستن

نیم بوت چرم مردانه مدل ۵۰۰۰۵

۱,۵۹۰,۰۰۰ تومان ۱,۲۷۲,۰۰۰ تومان

نیم بوت مردانه 50005 با کفهی سبک و طبی برای آقایان شیک‌پوش تولید شده است. این نیم بوت با توجه به استایل کژوالی که دارد قابل استفاده برای تمامی محیط هاست. در مکان هایی مثل دانشگاه، محل کار، مهمانی‌های رسمی و دوستانه و هر جایی که فکرش را کنید، این نیم بوت بسیار زیبا ، با جنس چرم طبیعی درجه 1 اش همراه شما خواهد بود. کفی این نیم بوت از rubber  تشکیل شده است. نیم بوت مردانه 50005 ساق 10 سانتی متری دارد.  سادگی در عین زیبایی از نقاط قوت این نیم بوت است و همین موضوع جذابیتش را در میان مشتریان  و خریداران دوچندان کرده است.  شما می‌توانید این نیم بوت را در رنگبندی مشکی، قهوه‌ای و عسلی خریداری کنید.

-20%
عسلی
قهوه ای
مشکی
بستن

نیم بوت چرم مردانه مدل ۵۰۰۰۶

۱,۷۹۰,۰۰۰ تومان ۱,۴۳۲,۰۰۰ تومان

نیم بوت مردانه 50006 با کفه‌ای سبک و طبی برای آقایسان شیک‌پوش ساخته شده است. این نیم بوت با استایل کژوالی که دارد مناسب برای تمامی محیط هاست. دانشگاه، محل کار، مهمانی‌های رسمی و دوستانه و هر جایی که فکرش را کنید، این نیم بوت بسیار زیبا و جنس چرم طبیعی درجه 1 اش همراه شما خواهد بود. کفی این نیم بوت از rubber و eva  تشکیل شده است. نیم بوت مردانه 50006 ساق 12.5 سانتی دارد.  طرح‌ها و ریزه کاری هایی که بر روی این نیم بوت قرار گرفته است، جذابیتش را در میان افراد و خریداران بیشتر کرده است.  شما می‌توانید این نیم بوت را در رنگبندی مشکی، قهوه‌ای و عسلی خریداری کنید.

-20%اتمام موجودی
نیم بوت مدل 50004 کروکو
عسلی
قهوه ای
مشکی
بستن

نیم بوت مدل ۵۰۰۰۴

۱,۱۹۰,۰۰۰ تومان ۹۵۲,۰۰۰ تومان
قطر یکسان زیره کارو همچنین سبکی و اسفنجی بودن زیره راحتی بسیاری به کفش میدهد

نیم بوت مدل ۳۰۱۲

۷۷۹,۰۰۰ تومان ۶۲۳,۲۰۰ تومان
دارا بودن کفی طبی و قطر زیره و قیمت مناسب و راحتی کار از ویژگیهای خاص این کفش می باشد
-20%اتمام موجودی
نیم بوت مدل 50002
عسلی
قهوه ای
مشکی
بستن

نیم بوت مدل ۵۰۰۰۲

۷۱۹,۰۰۰ تومان ۵۷۵,۲۰۰ تومان
قطر یکسان زیره کارو همچنین سبکی و اسفنجی بودن زیره راحتی بسیاری به کفش میدهد
-20%اتمام موجودی
نیم بوت مدل 50001
عسلی
قهوه ای
مشکی
بستن

نیم بوت مدل ۵۰۰۰۱

۱,۷۹۰,۰۰۰ تومان ۱,۴۳۲,۰۰۰ تومان
دارای سبکترین زیره ها که از انعطاف بالایی برخوردار و قطر زیره راحتی بسیاری به پای شما هدیه میکند و به دلیل مدل پنجه برت بودن خطوط ایجاد شده احتمالی روی چرم را کمتر نشان می دهد
-20%اتمام موجودی
نیم بوت مدل 505
عسلی
قهوه ای
مشکی
بستن

نیم بوت مدل ۵۰۵

۹۵۹,۰۰۰ تومان ۷۶۷,۲۰۰ تومان
پنجه برت ومقاومت و انعطاف بالا ی زیره و دارا بودن ضخامت 1 سانت زیره سبب راحتی بیشتر میشود