نمایش 1–12 از 53 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36
-20%
عسلی
قهوه ای
مشکی
بستن

کفش کلاسیک مردانه ۲۰۰۰۲۸

۸۹۹,۰۰۰ تومان ۷۱۹,۲۰۰ تومان
کفش کلاسیک  200028 یکی از جذاب ترین انواع کفش های کلاسیک موجود در فروشگاه چرم کوروکو است. این کفش ماهیت کژوال دارد و شما میتوانید هم استایل های رسمی و هم استایل های اسپرت ان را ست کنید. زیره ی آن PU است. PU یکی از با کیفیت ترین و سبک ترین قالب های طبی موجود در بازار است که ازسبکی و راحتی خارق العاده را به افراد القا میکند.  هر فردی با پوشیدن کفش هایی که از این زیره در آنها استفاده شده است حتی در بلند مدت هم احساس ناراحتی نخواهد کرد. از نقاط قوت کفش کلاسیک اسپرت 20028 میتوان به پاشنه ی یک تکه  آن اشاره کرد که در عین زیبایی و رسمی نشان دادن کفش، به کمر و ستون فقرات فشار نمی آورد. پاشنه 3 سانتی متری آن کاملا استاندارد است و استایل رسمی به ظاهر شما میبخشد. کفش 200028  را در تمامی محیط های اداری ومیتوانید بپوشید و  در زندگی روزمره خود از راحتی ان لذت ببرید. رنگ هایی که برای کفش مافیا ارائه میشود، مشکی ، عسلی و قهوه ای است و در تمامی سایزها از 40 تا 44  در اختیاران خریداران قرار میگیرد.
-20%
طوسی
عسلی
مشکی
بستن

کفش کلاسیک چرم مردانه مدل مافیا

۹۹۸,۰۰۰ تومان ۷۹۸,۴۰۰ تومان
کفش کلاسیک مافیا یکی از جذاب ترین انواع کفش های کلاسیک و مجلسی موجود در فروشگاه چرم کوروکو است. این کفش ماهیت مجلسی دارد و زیره ی آن eva است. eva یکی از با کیفیت ترین زیره ها است که از ان در کفش های مجلسی و کلاسیک مردانه استفاده میشود. eva از سبک ترین قالب های موجود در بازار است که از سبکی و راحتی حس پوشیدن کتانی را به افراد القا میکند و هر فردی با پوشیدن کفش هایی که از این زیره در آنها استفاده شده است، احساس راحتی خواهد کرد. از نقاط قوت کفش کلاسیک مافیا میتوان به پاشنه ی جدای آن اشاره کرد که در عین زیبایی و رسمی نشان دادن کفش، به کمر و ستون فقرات فشار نمی آورد. پاشنه 3 سانتی متری آن کاملا استاندارد است و استایل رسمی به ظاهر شما میبخشد. نوع دباغی چرم کفش کلاسیک مافیا، چرم نبوک و جیر است که زیبایی آن را دو چندان کرده است.  این کفش مجلسی مردانه زیبا و فوق العاده را در تمامی محیط های اداری میتوانید بپوشید و از راحتی ان لذت ببرید. رنگ هایی که برای کفش مافیا ارائه میشود، مشکی ، عسلی و طوسی است و در تمامی سایزها از 40 تا 44  در اختیاران خریداران قرار میگیرد.
-20%
قهوه ای
مشکی
بستن

کفش کلاسیک چرم مردانه مدل ۶۰۰۶

۱,۰۹۰,۰۰۰ تومان ۸۷۲,۰۰۰ تومان
کفش کلاسیک 6006 یکی از جذاب ترین انواع کفش های کلاسیک و مجلسی موجود در فروشگاه چرم کوروکو است. این کفش ماهیت مجلسی دارد و زیره ی آن میکرولایت است. میکرولایت هم مانند ترمو یکی از با کیفیت ترین زیره ها است که از ان در کفش های مجلسی و کلاسیک مردانه استفاده میشود. میکرولایت خاصیت طبی بودن دارد و هر فردی با پوشیدن کفش هایی که از این زیره در آنها استفاده شده است، احساس راحتی خواهد کرد. از نقاط قوت کفش کلاسیک 6006 میتوان به پاشنه ی جدای آن اشاره کرد که در عین زیبایی و رسمی نشان دادن کفش، به کمر و ستون فقرات فشار نمی آورد. پاشنه 3 سانتی متری آن کاملا استاندارد است و استایل رسمی به ظاهر شما میبخشد. این کفش مجلسی مردانه زیبا و فوق العاده را در تمامی محیط ها اداری میتوانید بپوشید و از راحتی ان لذت ببرید. رنگ هایی که برای کفش 6006 ارائه میشود، مشکی و قهوه ای است و در تمامی سایزها از 40 تا 44  در اختیاران خریداران قرار میگیرد.
-20%
عسلی
قهوه ای
مشکی
بستن

کفش کتانی چرم مردانه مدل یاماها

۸۹۰,۰۰۰ تومان ۷۱۲,۰۰۰ تومان
کفش کتانی یاماها یکی از جذاب ترین انواع کتانی های موجود در فروشگاه چرم کوروکو است. این کفش ماهیت اسپرت دارد و زیره ی آن ترمو است. ترمو با کیفیت ترین زیره ای است که در کفش های کتانی میتوان استفاده کرد. ترمو خاصیت طبی بودن دارد و هر فردی با پوشیدن این کتانی احساس راحتی خواهد کرد. از نقاط قوت این کتانی این است که بیش از حد تخت نیست تا به کمر و ستون فقرات فشار آورد. پاشنه 3 سانتی متری  کتانی یاماها باعث راحت قرار گرفتن پا میشود. این کفش اسپرت زیبا و فوق العاده را در تمامی محیط ها میتوانید بپوشید و از راحتی ان لذت ببرید. رنگ هایی که برای کتانی یاماها ارائه میشود، مشکی، قهوه ای، عسلی است و در تمامی سایزها از 40 تا 44  در اختیاران خریداران قرار میگیرد.
-20%
بستن

نیم بوت چرم مردانه مدل ۲۳۰

۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان ۱,۱۹۲,۰۰۰ تومان

نیم بوت مردانه 230 با کفی سبک و طبی برای آقایان شیک‌پوش تولید شده است. این نیم بوت به سبب سبک طراحی کژوالی که دارد قابل استفاده برای تمامی محیط هاست محیط هایی مثل دانشگاه، محل کار، مهمانی‌های رسمی یا دوستانه و هر جایی که فکرش را کنید، این نیم بوت بسیار زیبا ، با جنس چرم طبیعی گاوی درجه 1 اش همراه شما خواهد بود. کفی این نیم بوت از ترمو  تشکیل شده که علاوه بر مقاومت و استحکام بسیار بالای آن باعث راحتی بیشتر و بهتر نیم بوت میشود. نیم بوت مردانه 230 ساق 12.5 سانتی متری دارد.  پاشنه این نیم بوت 3 سانتی متر است. سادگی در عین زیبایی از نقاط قوت این نیم بوت است و همین موضوع جذابیتش را در میان مشتریان و خریداران دوچندان کرده است. شما می‌توانید این نیم بوت را در رنگبندی مشکی خریداری کنید.

-20%
عسلی
قهوه ای
مشکی
بستن

نیم بوت چرم مردانه مدل۵۰۰۰۷

۱,۶۹۰,۰۰۰ تومان ۱,۳۵۲,۰۰۰ تومان

نیم بوت مردانه 50007 با کفی سبک و طبی برای آقایان شیک‌پوش تولید شده است. این نیم بوت به سبب سبک طراحی کژوالی که دارد قابل استفاده برای تمامی محیط هاست. در محیط هایی  مثل دانشگاه، محل کار، مهمانی‌های رسمی و دوستانه و هر جایی که فکرش را کنید، این نیم بوت بسیار زیبا ، با جنس چرم طبیعی درجه 1 اش همراه شما خواهد بود. کفی این نیم بوت از rubber و eva  تشکیل شده که علاوه بر مقاومت و استحکام بسیار بالای آن موجب راحتی و پاخور راحت تر نیم بوت میشود. نیم بوت مردانه 50007 ساق 12.5 سانتی متری دارد.  سادگی در عین زیبایی از نقاط قوت این نیم بوت است و همین موضوع جذابیتش را در میان مشتریان و خریداران دوچندان کرده است. شما می‌توانید این نیم بوت را در رنگبندی مشکی، قهوه‌ای و عسلی خریداری کنید.

-20%
عسلی
قهوه ای
مشکی
بستن

نیم بوت چرم مردانه مدل ۵۰۰۰۵

۱,۵۹۰,۰۰۰ تومان ۱,۲۷۲,۰۰۰ تومان

نیم بوت مردانه 50005 با کفهی سبک و طبی برای آقایان شیک‌پوش تولید شده است. این نیم بوت با توجه به استایل کژوالی که دارد قابل استفاده برای تمامی محیط هاست. در مکان هایی مثل دانشگاه، محل کار، مهمانی‌های رسمی و دوستانه و هر جایی که فکرش را کنید، این نیم بوت بسیار زیبا ، با جنس چرم طبیعی درجه 1 اش همراه شما خواهد بود. کفی این نیم بوت از rubber  تشکیل شده است. نیم بوت مردانه 50005 ساق 10 سانتی متری دارد.  سادگی در عین زیبایی از نقاط قوت این نیم بوت است و همین موضوع جذابیتش را در میان مشتریان  و خریداران دوچندان کرده است.  شما می‌توانید این نیم بوت را در رنگبندی مشکی، قهوه‌ای و عسلی خریداری کنید.

-20%
عسلی
قهوه ای
مشکی
بستن

نیم بوت چرم مردانه مدل ۵۰۰۰۶

۱,۷۹۰,۰۰۰ تومان ۱,۴۳۲,۰۰۰ تومان

نیم بوت مردانه 50006 با کفه‌ای سبک و طبی برای آقایسان شیک‌پوش ساخته شده است. این نیم بوت با استایل کژوالی که دارد مناسب برای تمامی محیط هاست. دانشگاه، محل کار، مهمانی‌های رسمی و دوستانه و هر جایی که فکرش را کنید، این نیم بوت بسیار زیبا و جنس چرم طبیعی درجه 1 اش همراه شما خواهد بود. کفی این نیم بوت از rubber و eva  تشکیل شده است. نیم بوت مردانه 50006 ساق 12.5 سانتی دارد.  طرح‌ها و ریزه کاری هایی که بر روی این نیم بوت قرار گرفته است، جذابیتش را در میان افراد و خریداران بیشتر کرده است.  شما می‌توانید این نیم بوت را در رنگبندی مشکی، قهوه‌ای و عسلی خریداری کنید.

-20%
سرمه ای
طوسی
مشکی
بستن

کفش کتانی مدل ۲۰۰۰۲۷

۸۹۹,۰۰۰ تومان ۷۱۹,۲۰۰ تومان

دارای سبکترین زیره از جنس pu که مقاومت بالایی در برابر سایش داشته و به دلیل اسفنجی و سبک بودن بسیار راحت میباشد و کفی طبی این مدل کفش راحتی اینکار را دو چندان نموده است

-20%
سرمه ای
طوسی
مشکی
بستن

کفش کتانی مدل ۲۰۰۰۲۶

۸۹۹,۰۰۰ تومان ۷۱۹,۲۰۰ تومان

دارای سبکترین زیره از جنس pu که مقاومت بالایی در برابر سایش داشته و به دلیل اسفنجی و سبک بودن بسیار راحت میباشد و کفی طبی این مدل کفش راحتی اینکار را دو چندان نموده است

-20%
سفید
طوسی
مشکی
بستن

کفش مدل ۶۰۰۷

۹۹۹,۰۰۰ تومان ۷۹۹,۲۰۰ تومان