نمایش 1–12 از 130 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 9 24 36
-20%
عسلی
قهوه ای
مشکی
بستن

کفش کلاسیک مردانه ۲۰۰۰۲۸

۸۹۹,۰۰۰ تومان ۷۱۹,۲۰۰ تومان
کفش کلاسیک  200028 یکی از جذاب ترین انواع کفش های کلاسیک موجود در فروشگاه چرم کوروکو است. این کفش ماهیت کژوال دارد و شما میتوانید هم استایل های رسمی و هم استایل های اسپرت ان را ست کنید. زیره ی آن PU است. PU یکی از با کیفیت ترین و سبک ترین قالب های طبی موجود در بازار است که ازسبکی و راحتی خارق العاده را به افراد القا میکند.  هر فردی با پوشیدن کفش هایی که از این زیره در آنها استفاده شده است حتی در بلند مدت هم احساس ناراحتی نخواهد کرد. از نقاط قوت کفش کلاسیک اسپرت 20028 میتوان به پاشنه ی یک تکه  آن اشاره کرد که در عین زیبایی و رسمی نشان دادن کفش، به کمر و ستون فقرات فشار نمی آورد. پاشنه 3 سانتی متری آن کاملا استاندارد است و استایل رسمی به ظاهر شما میبخشد. کفش 200028  را در تمامی محیط های اداری ومیتوانید بپوشید و  در زندگی روزمره خود از راحتی ان لذت ببرید. رنگ هایی که برای کفش مافیا ارائه میشود، مشکی ، عسلی و قهوه ای است و در تمامی سایزها از 40 تا 44  در اختیاران خریداران قرار میگیرد.
-20%
طوسی
عسلی
مشکی
بستن

کفش کلاسیک چرم مردانه مدل مافیا

۹۹۸,۰۰۰ تومان ۷۹۸,۴۰۰ تومان
کفش کلاسیک مافیا یکی از جذاب ترین انواع کفش های کلاسیک و مجلسی موجود در فروشگاه چرم کوروکو است. این کفش ماهیت مجلسی دارد و زیره ی آن eva است. eva یکی از با کیفیت ترین زیره ها است که از ان در کفش های مجلسی و کلاسیک مردانه استفاده میشود. eva از سبک ترین قالب های موجود در بازار است که از سبکی و راحتی حس پوشیدن کتانی را به افراد القا میکند و هر فردی با پوشیدن کفش هایی که از این زیره در آنها استفاده شده است، احساس راحتی خواهد کرد. از نقاط قوت کفش کلاسیک مافیا میتوان به پاشنه ی جدای آن اشاره کرد که در عین زیبایی و رسمی نشان دادن کفش، به کمر و ستون فقرات فشار نمی آورد. پاشنه 3 سانتی متری آن کاملا استاندارد است و استایل رسمی به ظاهر شما میبخشد. نوع دباغی چرم کفش کلاسیک مافیا، چرم نبوک و جیر است که زیبایی آن را دو چندان کرده است.  این کفش مجلسی مردانه زیبا و فوق العاده را در تمامی محیط های اداری میتوانید بپوشید و از راحتی ان لذت ببرید. رنگ هایی که برای کفش مافیا ارائه میشود، مشکی ، عسلی و طوسی است و در تمامی سایزها از 40 تا 44  در اختیاران خریداران قرار میگیرد.
-20%
قهوه ای
مشکی
بستن

کفش کلاسیک چرم مردانه مدل ۶۰۰۶

۱,۰۹۰,۰۰۰ تومان ۸۷۲,۰۰۰ تومان
کفش کلاسیک 6006 یکی از جذاب ترین انواع کفش های کلاسیک و مجلسی موجود در فروشگاه چرم کوروکو است. این کفش ماهیت مجلسی دارد و زیره ی آن میکرولایت است. میکرولایت هم مانند ترمو یکی از با کیفیت ترین زیره ها است که از ان در کفش های مجلسی و کلاسیک مردانه استفاده میشود. میکرولایت خاصیت طبی بودن دارد و هر فردی با پوشیدن کفش هایی که از این زیره در آنها استفاده شده است، احساس راحتی خواهد کرد. از نقاط قوت کفش کلاسیک 6006 میتوان به پاشنه ی جدای آن اشاره کرد که در عین زیبایی و رسمی نشان دادن کفش، به کمر و ستون فقرات فشار نمی آورد. پاشنه 3 سانتی متری آن کاملا استاندارد است و استایل رسمی به ظاهر شما میبخشد. این کفش مجلسی مردانه زیبا و فوق العاده را در تمامی محیط ها اداری میتوانید بپوشید و از راحتی ان لذت ببرید. رنگ هایی که برای کفش 6006 ارائه میشود، مشکی و قهوه ای است و در تمامی سایزها از 40 تا 44  در اختیاران خریداران قرار میگیرد.
-20%
عسلی
قهوه ای
مشکی
بستن

کفش کتانی چرم مردانه مدل یاماها

۸۹۰,۰۰۰ تومان ۷۱۲,۰۰۰ تومان
کفش کتانی یاماها یکی از جذاب ترین انواع کتانی های موجود در فروشگاه چرم کوروکو است. این کفش ماهیت اسپرت دارد و زیره ی آن ترمو است. ترمو با کیفیت ترین زیره ای است که در کفش های کتانی میتوان استفاده کرد. ترمو خاصیت طبی بودن دارد و هر فردی با پوشیدن این کتانی احساس راحتی خواهد کرد. از نقاط قوت این کتانی این است که بیش از حد تخت نیست تا به کمر و ستون فقرات فشار آورد. پاشنه 3 سانتی متری  کتانی یاماها باعث راحت قرار گرفتن پا میشود. این کفش اسپرت زیبا و فوق العاده را در تمامی محیط ها میتوانید بپوشید و از راحتی ان لذت ببرید. رنگ هایی که برای کتانی یاماها ارائه میشود، مشکی، قهوه ای، عسلی است و در تمامی سایزها از 40 تا 44  در اختیاران خریداران قرار میگیرد.
-20%
عسلی
قهوه ای
مشکی
بستن

کیف کراس بادی چرم مدل گجت

۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان ۱,۰۳۲,۰۰۰ تومان
کیف های کراس بادی از پر طرفدار ترین انواع کیف های روزمره برای انواع محیط ها هستند. کیف کراس بادی  گجت که نوع دباغی فلوتر ضد خط و خش است؛ و پهنا 6 سانتی متری دارد  و دارای بند دستی و دوشی است. همچنین  دو جیب در نمای کار و یک زیپ جلو و پشت کار قرار گرفته است.   همچنین دارای فضای داخلی بسیار بزرگ و  جادار است و همچنین جای کارت و قلم نیز در ان تعبیه شده است.
-20%
قهوه ای
مشکی
بستن

کیف سامسونت مردانه چرم مدل بالنسیا

۲,۴۹۰,۰۰۰ تومان ۱,۹۹۲,۰۰۰ تومان
کیف سامسونت یکی از کیف های اداری رسمی است که اقایان شیبک پوش معمولا از ان ها استفاده میکنند. کیف سامسونت بالنسیا هم یکی از کیف های پرفروش مجموعه چرم کروکو است. نوع دباغی این کیف فلوتر ضد خط و خشاست . پهنا 11 آن سانتی متر بوده اما  به دلیل دکمه های داخل کیف قابلیت افزایش حجم کیف تا 2.5 سانتی متر را دارد.  این کیف جادار و زیبا  دارای جای کارت و جای کلید و خودکار و آلبوم 5 فضای داخلی است. یکی از نقاط قوت آن وجود  4 پرج زیر کار است که  از خوردگی چرم در تماس با سطح جلوگیری میکند.
-20%
عسلی
قهوه ای
مشکی
بستن

کیف کمری چرم مدل باران

۸۶۹,۰۰۰ تومان ۶۹۵,۲۰۰ تومان
کیف کمری باران یکی از پرطرفدار ترین کیف های ترند موجود در فروشگاه چرم کروکو است که پهنا 5 سانت دارد. نوع دباغی چرم  به کار رفته در این کیف فوق العاده درختی بوده که زیبایی دوچندان به محصول میدهد بند کمری برزنت بوده و از استحکام بالایی برخوردار است.
-20%
عسلی
قهوه ای
مشکی
بستن

کیف کراس بادی چرم سالواتوره

۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان ۱,۱۹۲,۰۰۰ تومان
کیف جذاب و زیبای کراس بادی سالواتوره پهنا 8 سانتی متری دارد که کاملا مناسب محیط کار و استفاده روزمره است.  بند رو دوشی آن ترکیبی از چرم و برزنت ترکیبی بوده که از زیبایی و استحکام بالایی برخودار است.  این بندها قابلیت کوتاه و بلند شدن دارند. کیف کراس بادی سالواتوره  3 جیب خارجی با زیپ و یک زیپ پشت کار دارد که آن را خیلی جادار میکند.  نوع دباغی چرمی که در این کیف زیبا به کار رفته شده فلوتر است که ظاهری بسیار جذاب و زیبا به آن میبخشد.
-20%
عسلی
قهوه ای
مشکی
بستن

کیف کراس بادی چرم باربارا

۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان ۱,۰۳۲,۰۰۰ تومان
پهنای کیف کراس بادی باربارا 8 سانت بوده و  درای بند دوشی برزنتیاست.  جهت استحکام بالا و 3 پارتیشن دارد که  پارتیشن وسط زیپ دار هست.  وقتی باز می شود به دو قسمت مجزا تفکیک شده و دارای جیب داخلی است.  نوع دباغی چرم مدل درختی و دارای جیب خارجی و نحوه باز و بسته شدن آن از طریق زیپ است.
-20%
بستن

نیم بوت چرم مردانه مدل ۲۳۰

۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان ۱,۱۹۲,۰۰۰ تومان

نیم بوت مردانه 230 با کفی سبک و طبی برای آقایان شیک‌پوش تولید شده است. این نیم بوت به سبب سبک طراحی کژوالی که دارد قابل استفاده برای تمامی محیط هاست محیط هایی مثل دانشگاه، محل کار، مهمانی‌های رسمی یا دوستانه و هر جایی که فکرش را کنید، این نیم بوت بسیار زیبا ، با جنس چرم طبیعی گاوی درجه 1 اش همراه شما خواهد بود. کفی این نیم بوت از ترمو  تشکیل شده که علاوه بر مقاومت و استحکام بسیار بالای آن باعث راحتی بیشتر و بهتر نیم بوت میشود. نیم بوت مردانه 230 ساق 12.5 سانتی متری دارد.  پاشنه این نیم بوت 3 سانتی متر است. سادگی در عین زیبایی از نقاط قوت این نیم بوت است و همین موضوع جذابیتش را در میان مشتریان و خریداران دوچندان کرده است. شما می‌توانید این نیم بوت را در رنگبندی مشکی خریداری کنید.

-20%
عسلی
قهوه ای
مشکی
بستن

نیم بوت چرم مردانه مدل۵۰۰۰۷

۱,۶۹۰,۰۰۰ تومان ۱,۳۵۲,۰۰۰ تومان

نیم بوت مردانه 50007 با کفی سبک و طبی برای آقایان شیک‌پوش تولید شده است. این نیم بوت به سبب سبک طراحی کژوالی که دارد قابل استفاده برای تمامی محیط هاست. در محیط هایی  مثل دانشگاه، محل کار، مهمانی‌های رسمی و دوستانه و هر جایی که فکرش را کنید، این نیم بوت بسیار زیبا ، با جنس چرم طبیعی درجه 1 اش همراه شما خواهد بود. کفی این نیم بوت از rubber و eva  تشکیل شده که علاوه بر مقاومت و استحکام بسیار بالای آن موجب راحتی و پاخور راحت تر نیم بوت میشود. نیم بوت مردانه 50007 ساق 12.5 سانتی متری دارد.  سادگی در عین زیبایی از نقاط قوت این نیم بوت است و همین موضوع جذابیتش را در میان مشتریان و خریداران دوچندان کرده است. شما می‌توانید این نیم بوت را در رنگبندی مشکی، قهوه‌ای و عسلی خریداری کنید.