خرید شیک ترین مدل های کیف کمری مردانه و زنانه جدید 

کیف کمری را شما می توانید به صورت مردانه و زنانه خریداری کنید تا با خرید بهترین و مرغوب ترین جنس ممکن یعنی جنس مطلوب و مورد اعتماد چرم از فروشگاه اینترنتی چرم کروکو، لذت یک خرید شایسته را در پیش داشته باشید و به صورت بهینه و مطلوبی از کیف کمری خود نهایت بهره را ببرید.

زرشکی
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف کراس بادی ادریس

۱,۵۴۶,۰۰۰ تومان ۱,۰۸۲,۲۰۰ تومان
زرد
زرشکی
عسلی
قرمز
ویزون
قهوه ای
مشکی

کیف کراس بادی ارشیا

۱,۰۵۴,۰۰۰ تومان ۷۳۷,۸۰۰ تومان
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف کراس بادی امپریو

۱,۶۶۸,۰۰۰ تومان ۱,۱۶۷,۶۰۰ تومان
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف کراس بادی چرم باربارا

۱,۹۰۸,۰۰۰ تومان ۱,۳۳۵,۶۰۰ تومان
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف کراس بادی چرم سالواتوره

۱,۷۸۸,۰۰۰ تومان ۱,۲۵۱,۶۰۰ تومان
آبی
زرد
زرشکی
قرمز
قهوه ای
مشکی

کیف کراس بادی دانیل

۱,۴۲۸,۰۰۰ تومان ۹۹۹,۶۰۰ تومان

خرید کیف های مختلف برای قراردهی وسایل شخصی

امروزه به جهت اینکه بتوان از وسایل شخصی خود به بهترین نحو ممکن استفاده کرد و آن ها را خیلی شیک و مرتب درون کیفی قرار داد؛ از مدل های مختلف کیف می توانید استفاده کنید. یکی از کیف هایی که بسیار در دسترس است و خیلی آسان و بدون اعمال دست می توانید از وجود آن بهره مند شوید؛ کیف کمری می باشد. این کیف به ویژه برای آقایان بازاری از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد. علاوه بر آن آقایان و خانم های دیگر هم می توانند با بستن کیف کمری به کمر خود به خوبی از اسکناس ها و کارت ها و تلفن همراه خود محافظت کنند و دسترسی راحت تری به هر یک از آن ها داشته باشند.

کیف چرم      کیف اداری          کوله پشتی         کیف پول          کیف دستی     کیف دوشی          کیف سامسونت

 

کیف کمری مردانه

کیف کمری مردانه مخصوص مرد هایی است که می خواهند از وجود کیفی دور کمر خود استفاده کنند تا همیشه دسترسی راحت و بدون دردسری نسبت به رد و بدل کردن اسکناس ها و کارت های بانکی خود داشته باشید. البته به طور کلی کاربرد کیف کمری برای آقایان بسیار گسترده است و آن ها می توانند با خرید و استفاده از این نوع از کیف ها همیشه متفاوت ظاهر شده و به خوبی از مزیت های شایان توجه کیف کمری نهایت استفاده را ببرید. در صورتی که می خواهید مرغوب ترین جنس از کیف کمری را برای خود خریداری کنید؛ می توانید کیف چرم مردانه را امتحان کنید که از مرغوبیت و دوام بسیار بالایی بهره مند می باشد. بنابراین در صورتی که بازاری هستید و می خواهید پول های دریافتی خود را از مشتریان روزانه داخل منبعی مطمئن قرار دهید و یا در صورتی که شما فردی عادی هستید و می خواهید به هنگام رهسپار شدن به بانک ها و ادارات مختلف تمامی مدارک و اسناد خود را درون کیفی مطمئن قرار دهید؛ می توانید با خرید کیف کمری مردانه به هدف مورد نظر خویش دست یابید.

کیف کمری زنانه

علاوه بر آقایان، خانم ها نیز می توانند رو به خرید کیف کمری آورند. به این صورت که آن ها می توانند هر یک از مدل های مختلف کیف کمری زنانه را در رنگ بندی های مختلف برای خود خریداری نمایند تا در مواقع ضروری از آن ها به خوبی استفاده کنند. کیف کمری زنانه در مدل های متفاوت با کیف کمری مردانه به صورت جنس چرم طراحی و تولید شده است که شما می توانید هر یک از آن ها را با توجه به مدل های خاصی که دارند و نیز با توجه به رنگ بندی های آن متناسب با رنگ لباس و تیپ خود خریداری کنید که زیبایی خود را بهتر و بیشتر برای شما جلوه نماید. بنابراین در صورتی که می خواهید از وجود کیف کمری برای خود بهره مند شوید؛ باید در نظر داشته باشید که امروزه این مدل کیف چرم زنانه در مدل های خاص زنانه تولید و روانه بازار گردیده است که شما می توانید هر یک از مدل های آن را برای خود خریداری نموده و به خوبی از وجود آن بهره مند گردید.

دوام و ماندگاری بالای کیف کمری چرم مردانه و زنانه

یکی از مزیت های شایان توجهی که در خصوص کیف کمری مردانه و زنانه چرم وجود دارد؛ دوام و ماندگاری بسیار بالای این محصول می باشد. به این صورت که هم از نظر امنیتی خیال شما را راحت و آسوده می کند و هم از نظر دوام و استحکام بالایی که این جنس دارد؛ به شما این نوید را می دهد تا شما بتوانید تا مدت ها از وجود چنین کیف با کیفیتی نهایت بهره را ببرید. توضیح اینکه کیف کمری را – همان طور که از نام آن کاملا مشخص و واضح است- روی کمر به وسیله بندهای بسیار مستحکم و با جنس عالی و درجه یک چرم می بندند که با توجه به طراحی و دوخت بی نظیر چرم در تولید و طراحی هر یک از مدل های مختلف کیف کمری چرم امنیت را برای شما به ارمغان می آورد تا کمتر کسی به خود اجازه تعرض و سرقت کیف کمری به همراه تمامی اسکناس ها و مدارک موجود در آن را به خود بدهد.

استفاده از کیف کمری به منظور سهولت بیشتر

استفاده از کیف کمری مردانه و زنانه چرم با کارکرد ها و اهدافی خاص به منظور سهولت بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. لذا کسانی که می خواهند دسترسی بهتر و راحت تری نسبت به کیف و مدارک و لوازم موجود در آن داشت باشند؛ می توانند با خرید کیف کمری چرم مورد نظر خویش به این مهم دست یابند تا هنگامی که نیاز به باز و بسته کردن کیف کمری مورد نظر بود؛ بتوانند به خوبی از وجود چنین قابلیتی استفاده کرده و خیلی راحت و بدون دردسر مدارک و لوازم موجود در کیف کمری خود را جا به جا کنند. بنابراین به طور کلی این نوع از کیف ها کار را برای افراد مختلف ساده تر کرده است تا هر یک از افراد مختلف بتوانند به خوبی از وجود مزیت های قابل توجه کیف کمری مردانه و زنانه نهایت استفاده و بهره لازم را ببرند.

ست کردن کیف کمری با سایر لباس های خود

شما می توانید کیف کمری چرم خریداری شده خود را با سایر لباس های خود ست و هماهنگ کنید. به این صورت که کیف کمری مردانه یا زنانه خود را می توانید در فروشگاه اینترنتی معتبر چرم کروکو در رنگ بندی های متنوع و جذاب خود خریداری نمایید و لباس های مردانه و زنانه خود را متناسب با آن رنگ و مدل تغییر دهید تا بهتر و جذاب تر به نظر آیید. امروزه با توجه به دیده شدن و جذابیتی که پوشش ست دربردارد؛ شما می توانید هر آن چه را که دوست دارید از میان البسه خود با یکدیگر ست کنید تا بدین ترتیب خیلی جذاب تر و شیک تر خود را در میان جای دهید. ضمن اینکه خودتان نیز با خرید و پوشیدن لباس های چرم و ست می توانید حس و حال ویژه ای را در خود به وجود آورید و از وجود چنین حس و حالی حسابی سر ذوق آیید و لذت ببرید.

وجود تعداد زیپ های بالا

تعداد زیپ ها و مکان های قرارگیری مختلف

در صورتی که قصد خرید کیف کمری دارید؛ در نظر داشته باشید که هر یک از کیف های کمری موجود در بازار به مانند همدیگر نیستند. به این صورت که برخی از آن ها زیپ ها و مکان های بیشتری را برای قرارگیری اشیاء مختلف به کار گرفته اند تا شما بتوانید به صورت جداگانه هر یک از وسایل خود را درون آن قرار دهید. به این صورت که جای قرارگیری تلفن همراه با جای اسکناس ها و نیز جای اشیاء کوچک تر همگی به صورت جداگانه در کیف کمری یاد شده طراحی شده اند تا شما بتوانید هر یک از وسایل شخصی خود را درست سر جای اصلی خویش قرار دهید. به گونه ای که به راحتی همه وسایل خود را به صورت مرتب و شیک در جای تعبیه شده برای آن ها قرار دهید و از وجود چنین قابلیتی به خوبی بهره مند گردید.

رنگ های جذاب و مدل های متنوع کیف کمری

کیف کمری را شما می توانید در غالب رنگ های جذاب و مدل های بسیار متنوعی خریداری کنید که هر یک از آن ها می تواند متناسب با سلیقه های مختلف تولید و طراحی شده باشد. به این صورت که سلایق هر یک از افراد چه زن ها و چه مردها با یکدیگر کاملا متفاوت می باشد و هر یک از آن ها رنگی خاص و مدلی خاص را برای خود برمی گزینند. به همین جهت است که در راستای اصل مشتری مداری گروه چرم کروکو نیز توانسته است تا برای هر سلیقه متفاوتی، کیف کمری متناسب با آن را تولید نماید تا دست شما به عنوان مشتری باز باشد و بتوانید انتخاب های زیادی را پیش رو داشته باشید. بنابراین در نهایت این شما هستید که می توانید از وجود تنوع بالا رنگ متناسب با رنگ لباس های خود و نیز تنوع و گوناگونی مدل ها و انواع مختلف کیف کمری نهایت استفاده و بهره را ببرید و هر یک از شما با توجه به سلیقه و نیاز خود بتوانید به مدل مد نظر خویش دست یابید و آن را برای خود خریداری نمایید.

استفاده بهینه از کیف کمری چرم

کیف کمری چرم به جهت مرغوب بودن جنس چرم از جمله کیف هایی با جنس عالی می باشد که شما می توانید از وجود دوام و ماندگاری بالای این نوع از کیف ها تا سال ها استفاده کنید. متاسفانه امروزه در بازار کیف های کمری بسیار غیر استاندارد و با جنس های نامرغوبی را روانه بازار می کنند که به هیچ عنوان توصیه خرید نمی باشند. چرا که پس از مدت زمانی خیلی سریع پوسیده شده و کم کم از بین می روند و دیگر نمی توان از آن ها استفاده کرد. این در حالی است که جنس چرم کیف کمری به گونه ای طراحی و با جنس چرم خالص دوخته شده است که نه تنها پس از یک مدتی پوسیده می شود و از کار می افتد؛ بلکه شما می توانید از وجود جنس بی نظیر چرم کیف کمری خود تا سالیان سال از وجود آن استفاده کنید. از طرفی دیگر ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که جنس چرم هیچ گاه از مد نمی افتد و شما می توانید حتی برای سال های بعد هم از وجود جنس چرم به خوبی بهره مند شوید. چرا که همواره این جنس در رأس جنس های برتر به شمار می آید که همگان به آن اعتماد می کنند.

خرید مطمئن از فروشگاه اینترنتی چرم کروکو

فروشگاه اینترنتی چرم کروکو یکی از فروشگاه های اینترنتی به شمار می آید که تمامی البسه زنانه و مردانه چرم را می توانید در این فروشگاه به راحتی برای خود خریداری نمایید. کیف کمری چرم مردانه و زنانه را نیز شما می توانید در این فروشگاه در مدل ها و رنگ بندی های مختلف باب میل خویش خریداری کنید. ضمن اینکه شما می توانید از تخفیف های ویژه این فروشگاه بهره مند گردید؛ در عین حال می توانید از وجود مرغوب ترین جنس با مدل های متنوع و جذاب آن بهره مند گردید. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که بندهای کیف کمری قابلیت کوچک و بزرگ کردن دارند و شما می توانید با هر جثه ای از وجود این کیف ها بهره مند شده و آن ها را به اندازه قد و هیکل خود تنظیم کنید. حتی شما می توانید کیف کمری خریداری شده خود را به گونه های مختلفی و در مکان های مختلفی قرار دهید. به این صورت که از مدل کج استفاده کنید و آن را در پهلو چپ یا راست خود قرار دهید و یا اینکه در مدل مستقیم آن را قرار دهید. هر یک از این مدل های قرارگیری کاملا سلیقه ای است و شما می توانید بنا به سلیقه شخصی به گونه های مختلفی از کیف کمری خود استفاده کنید.

کیف کمری چرم در اندازه ها و ابعاد مختلف

کیف کمری چرم مردانه و زنانه در اندازه ها و ابعاد مختلفی تولید می گردد که برخی از آن ها حالت مربعی شکل و برخی دیگر از آن ها حالت مستطیلی به خود را دارند که هر یک از آن ها طرفداران خاص خود را دارند. این که شما با ورود به مغازه ها و فروشگاه های مختلف به دنبال چه کیفی باشید؛ بستگی به سلیقه، اندام و هزینه ای دارد که شما می خواهید برای کیف کمری خود آن ها را لحاظ کنید. بنابراین پیش از خرید کیف کمری شما، می بایست در وهله نخست نیاز خود را نسبت به این وسیله کارآمد در نظر بگیرید. در صورتی که شما نیاز دارید تا با هر بار بیرون رفتن به جای قرار دادن تلفن همراه و وسایل شخصی و مدارک شناسایی و سایر مدارک و اسناد دیگر خود در جیب از کیف کمری استفاده کنید؛ مسلما نیاز خواهید داشت تا کیف کمری بزرگتری را خریداری کنید و در صورتی که فقط می خواهید از وجود این نوع از کیف ها به منظور قرار دادن موبایل یا سایر اشیاء کوچک دیگر استفاده کنید؛ می توانید بر حسب نیاز خود هر یک از مدل های مختلف کیف کمری چرم را در فروشگاه چرم کروکو متناسب با اندازه های دلخواه خود خریداری کنید.