کیف زنانه

یک عدد “کیف قرمز چرم” و دیگر هیچ!

رنگ قرمز یکی از رنگ های اصلی است که در دسته رنگ های گرم قرار دارد؛ سرخ آبی، ارغوانی، شرابی، یاقوتی، قرمز توت فرنگی و غیره از طیف های مختلف رنگ قرمز هستند. رنگ قرمز نماد انرژی، قدرت، خطر و عشق و اشتیاق است. اگر از رنگ قرمز در استایل خودتان استفاده می‌کنید نمی توانید با اراده نباشید، حرکت نکنید و به اطرافیانتان انرژی ندهید. مادامی که از رنگ قرمز استفاده می‌کنید هیجان شما برای انجام فعالیت های روزمره افزایش پیدا می‌کند.یکی از این انتخاب های ویژه کیف قرمز چرم است. با چرم کروکو همراه شوید تا درباره این کیف و نحوه ست کردن آن با انواع لباس ها بیشتر آشنا شویم.

چرا کیف قرمز چرم؟

از مزیت ها، مرغوبیت و ماندگاری جنس چرم که بگذریم؛ دلایل دیگری هم وجود دارد که شما را به انتخاب کیف قرمز چرم متمایل کرده است. احتمالا شما فرد پر جنب و جوشی هستید، ورزش می‌کنید و به تناسب اندام خودتان اهمیت می‌دهید. کیف قرمز شما حرف های زیادی برای گفتن دارد. حتما قبول دارید که کمی جاه طلبی و خودخواه هستید. در هر موضوعی تصمیم خودتان را می‌گیرید و برایتان مهم نیست که دیگران چه می‌گویند. شما عاشق سفرید، عاشق ناشناخته ها و راه های نرفته. این ها نشانه هایی است که کیف قرمز شما از درون شما به دنیای بیرون منتقل می‌کند.

ست کردن کیف قرمز

 اولین نکته ای که برای ست کردن کیف قرمز خودتان باید به آن توجه کنید همخوانی آن با کفش تان است. بهتر است علاوه بر جنس چرم، تن رنگ کیف هم دقیقا با کفشتان هماهنگ باشد. قرمز آنقدر جلب کننده است که کوچکترین ناهماهنگی در استایل شما به چشم بیاید. در ادامه به نکاتی درباره ست کردن کیف قرمز چرم با انواع لباس ها می‌پردازیم.

 

 

 

کیف قرمز چرم با لباس های سفید و مشکی

 لباس های راه راه، سرهمی ها، مانتو یا کت های راه راه سفید و مشکی ترکیب بی نظیری در کنار یک کیف قرمز چرم خلق می‌کند. ترکیب راه  راه یک طرح کلاسیک و قدیمی است؛ اما رنگ قرمز به آن حالت مدرن و هیجان انگیزی می‌دهد. وقتی لباس های راه راه سفید و مشکی را با کیف قرمز ست می‌کنید؛ تمرکز اصلی را از ظاهرتان به سمت کیف شیک تان سوق می‌دهید.

کیف قرمز با لباس های جین

به یک نقطه قرمز در وسط یک صفحه آبی بزرگ فکر کنید. کیف قرمز شما با لباس های جین به همین اندازه خیره کننده و جذاب است.جین ها با طیف های مختلف رنگ آبی بهترین گزینه برای ست کردن با کیف قرمز می‌باشد. همانطور که میدانید رنگ آبی و قرمز هر دو از رنگ های اصلی هستند؛ بنابراین تضاد میان این دو رنگ جذابیت خاصی به استایل شما می‌دهد. اگر سر تا پا جین می‌پوشید که چه بهتر. وقتی کیف قرمز خود را به همراه مانتوهای جین، پیراهن و شلوار های جین یا کت های جین می‌پوشیدند به یکی از بهترین ترکیب های رنگی در دنیای مد دست پیدا کرده اید.

 کیف قرمز با لباس های مشکی

 مشکی یک رنگ خنثی است که به زیبایی با سایر رنگ ها ست می‌شود. فرقی نمی کند کیف قرمز شما از چه تن رنگی می‌باشد مخصوصا اگر جنس لباس های تان هم چرم باشد به زیبایی در کنار هم می‌نشینند. رنگ مشکی لباس آسان ترین راه برای استفاده از کیف قرمز تان است. اگر می‌خواهید شیک و خاص لباس بپوشید یک تیپ کامل مشکی انتخاب خوبی است. البته این تیپ کمی غمگین و خاموش به نظر می‌رسد اما فقط تا زمانی که کیف قرمز چرم خود را در دست نگرفته اید. یک رژ لب قرمز یا لاک ناخن همرنگ با کیفتان استایل اغوا کننده و بی نظیری به شما می‌دهد. خوبی رنگ مشکی سادگی آن است. خیالتان راحت باشد که علاوه بر رنگ قرمز هر رنگ دیگری به زیبایی با آن ست می‌شود.

کیف قرمز با لباس سفید

 اگر کیف قرمز چرم شما از تن های روشن رنگ قرمز است با لباس های سفید به زیبایی و درخشانی ست می‌شود. طراوت و سرزندگی این استایل همه را به وجد می‌آورد. اگر در فصل های گرم سال هستید رنگ سفید به شما کمک می‌کند احساس گرما نکنید و با کیف قرمز تان در مرکز توجه قرار بگیرید.

کیف قرمز با لباس های رنگی

 خاصیت رنگ قرمز این است که مانند یک مادر مسئولیت پذیر تمام رنگ ها را صمیمانه به دور خودش جمع می‌کند. اگر مانتوهای رنگی، کت دامن رنگی یا هرگونه لباس رنگی دیگری به تن می‌کنید با خیال راحت کیف قرمزتان را با آن ست کنید. مخصوصاً اگر رنگ های کرم، آبی، طلایی، نقره ای و سبز در لباس های تان غالب باشد. تمام این رنگ ها با کیف قرمز شما ست می‌شود.

 کیف قرمز در محل کار

اگر می‌خواهید به یک جلسه کاری مهم بروید؛ و یا با کیف قرمز خود در محل کارتان حاضر شوید باید از رنگ های خنثی در لباس های تان استفاده کنید. در هر حال شما عاشق رنگ قرمز کیف چرم تان شده اید؛ از طرفی فرد جسوری هستید و نمی توان شما را از به دست گرفتن این کیف جذاب در محل های اداری بازداشت. نهایتا می‌توانیم بگوییم از کیف های قرمز مات استفاده کنید نه براق؛ اما دنیای مد همیشه راه را برای شما باز گذاشته است. می‌توانید از مانتو یا کت و شلوارهای طوسی، سفید، قهوه ای یا بژ استفاده کنید. این رنگ ها با کیف قرمز تان همخوانی دارد و استایل سنگین و در عین حال شیکی به شما در محل کار می‌دهد.

کیف قرمز چرم در فروشگاه چرم کروکو

  انتخاب کیف قرمز چرم باعث می‌شود لباس های شما جذابیت بیشتری پیدا کند. اگر ظاهر ساده ای دارید به آن هیجان و طراوت می‌دهد و اگر از سبک های امروزی پیروی می‌کنید کیف قرمز چرم باعث می‌شود همه چشم ها دنبال شما باشد. چرم کروکو یکی از برند های معتبر تولید کننده محصولات چرمی مرغوب شما را به دیدن کیف های چرم رنگی و البته کیف های چرم قرمز فروشگاه بزرگ اینترنتی چرم کروکو دعوت می‌کند.

تصاویر بیشتر: