خرید شیک ترین مدل های کیف دوشی زنانه و مردانه قیمت عالی

کیف دوشی جزء یکی از کاربردی ترین پوشاک زنانه به شمار می آید که هر یک از خانم ها مدل ها و رنگ های مختلفی از آن ها را در خانه دارند. کیف دوشی مردانه و زنانه چرم از جمله بهترین و مرغوب ترین جنس های بازار می باشد که می توانید در فروشگاه چرم کروکو آن را خریداری نموده و در مهمانی های خود آن را استفاده کنید.

سرمه ای
طوسی
عسلی
قرمز
ویزون
مشکی

کیف دوشی آناماریا

۳,۴۶۸,۰۰۰ تومان
زرد
مشکی

کیف دوشی درسا

۹۹۲,۰۰۰ تومان
زرشکی
سرمه ای
قرمز
قهوه ای
مشکی

کیف دوشی دونیکو

۲,۹۸۸,۰۰۰ تومان
زرد
سبز
عسلی
قرمز
مشکی

کیف دوشی راحیل

۲,۶۲۸,۰۰۰ تومان
زرشکی
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف دوشی روناک

۲,۰۲۸,۰۰۰ تومان
سرمه ای
عسلی
قرمز
قهوه ای
مشکی

کیف دوشی سامانتا

۲,۱۹۰,۰۰۰ تومان
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف دوشی سیلوانا

۱,۹۰۸,۰۰۰ تومان
زرشکی
سرمه ای
طوسی
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف دوشی کارملا

۲,۲۶۸,۰۰۰ تومان
قهوه ای
مشکی

کیف دوشی میکله

۲,۲۶۸,۰۰۰ تومان
زرشکی
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف دوشی نیکتا

۱,۹۸۹,۰۰۰ تومان
آبی
سبز
قهوه ای
کرم
مشکی

کیف مجلسی پرنسس

۱,۷۸۸,۰۰۰ تومان
سرمه ای
طوسی
عسلی
قرمز
ویزون
قهوه ای
مشکی

کیف دوشی ترزا

۱,۰۳۰,۰۰۰ تومان
زرشکی
عسلی
مشکی

کیف دوشی زنانه طوفان

۹۴۸,۰۰۰ تومان
طوسی
عسلی
قرمز
قهوه ای
مشکی

کیف دوشی زنانه لادن

۱,۵۴۸,۰۰۰ تومان
قهوه ای
مشکی

کیف کراس بادی آندره

۹۵۸,۰۰۰ تومان
زرشکی
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف کراس بادی ادریس

۱,۵۴۶,۰۰۰ تومان
زرد
زرشکی
عسلی
قرمز
ویزون
قهوه ای
مشکی

کیف کراس بادی ارشیا

۱,۰۵۴,۰۰۰ تومان
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف کراس بادی امپریو

۱,۶۶۸,۰۰۰ تومان
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف کراس بادی ایتالیایی

۱,۷۸۸,۰۰۰ تومان
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف کراس بادی چرم باربارا

۱,۹۰۸,۰۰۰ تومان
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف کراس بادی چرم سالواتوره

۱,۷۸۸,۰۰۰ تومان
آبی
زرد
زرشکی
قرمز
قهوه ای
مشکی

کیف کراس بادی دانیل

۱,۴۲۸,۰۰۰ تومان
زرشکی
سرمه ای
عسلی
قهوه ای
مشکی

کیف کراس بادی راشین دسته دار

۲,۰۲۸,۰۰۰ تومان

خانم ها نسبت به آقایان از تنوع لباسی بیشتری برخوردار می باشند. اما یکی از پوشاک اصلی آن ها ک با هر مدل تیپی می بایست آن را مورد استفاده قرار دهند؛ کیف دوشی می باشد. چرا که کیف دوشی را آن ها به هنگام رفتن به خیابان، مدرسه، مهمانی و به طور کلی بیرون رفتن در هر مراسمی مورد استفاده قرار می دهند. بنابراین جزء پوشاک زنانه ای به شمار می آید که کاربرد بسیار زیادی دارد. به همین علت بهتر است که آن ها به جای خرید چندین کیف دوشی از یک یا دو کیف دوشی مطلوب و مناسب تری استفاده کنند. کیف دوشی چرم در مدل های مختلف خود با طرح ها و رنگ بندی های متنوع و جذابی که دارد؛ می تواند یکی از گزینه های پیش روی شما به حساب آید تا شما بتوانید با خرید این نوع از کیف ها خیال خود را تا مدت ها از خرید کیف دوشی راحت و آسوده خاطر کنید. خانم ها با توجه به تنوع سلیقه ای که دارند؛ هر یک مدلی خاص از این نوع از کیف ها را خریداری می کنند که هر یک از آن ها می تواند به عنوان مدل انتخابی شما به حساب آید.

کیف چرم    کیف اداری    کوله پشتی    کیف پول    کیف دستی   کیف کمری     کیف سامسونت   کیف لوازم آرایش 

کیف دوشی چرم زنانه

خانم ها معمولا برای هر مدل تیپ خود به صورت ساده و اسپرت یا مجلسی و با توجه به رنگ های مختلف لباس های خود، کیف مخصوص به آن را نیز خریداری می کنند. به این صورت که ممکن است آن ها شال یا روسری خود را با کیف دوشی خود ست کنند و یا مانتو و کفش و سایر پوشاک خویش را با کیف مخصوص به آن هماهنگ کنند تا برای هر نوع مدل تیپ و پوشاکی، کیف دوشی مخصوص به آن را برای خود خریداری نموده و در مکان های مختلف از وجود آن به خوبی بهره مند گردند. بنابراین بهتر است در مدل کیف دوشی خود دقت نظر داشته باشید و مدلی را برای خود انتخاب کنید که بتوانید آن را با تیپ های مختلفی هماهنگ و ست کنید. برای همین امروزه کیف دوشی چرم را به گونه ای متنوع و بسیار جذاب طراحی می کنند که شما بتوانید آن ها را با سایر پوشاک خود به گونه ای ست کنید که شکل و شمایل بهتری به تیپ شما بخشیده و هر دو آن ها با هم خیلی زیبا در تیپ و اندام شما بنشیند. علاوه بر آن جنس و کیفیتی که کیف دوشی چرم دارد؛ بسیار بالاست تا شما بتوانید علاوه بر زیبایی های مسحور کننده کیف دوشی چرم از دوام و ماندگاری کیف خود نیز تا مدت ها بهره مند گردید. کیف دوشی مردانه نیز در ابعاد کوچک به صورت چرم موجود می باشد که شما می توانید آن ها را خریداری نموده و با استفاده از بند بلندی که دارند؛ به خوبی از وسایل شخصی خویش حفاظت کنید.

انتخاب کیف دوشی زنانه بر حسب سلایق مختلف

انتخاب یک کیف دوشی برای خانم ها همواره با سختی هایی همراه بوده است. به این صورت که مدل های مختلف و بسیار متنوعی از کیف های دوشی زنانه در بازار وجود دارد که با شکل و شمایل هر یک از آن ها با همدیگر بسیار متفاوت بوده و همین مسئله خود باعث شده است تا انتخاب را برای شما سخت تر کند. اما در عین حال وجود تنوع می تواند نوید بخش این مسئله برای شما باشد که شما می توانید هر مدلی از کیف های دوشی را برای خود خریداری کنید و کلکسیونی از کیف ها را برای خود خریداری نموده تا با انواع لباس های خود بتوانید هر یک از آن ها را ست کرده و در مهمانی های مختلف از آن ها به خوبی استفاده کنید. انتخاب هر یک از این مدل های مختلف کیف دوشی که در بازار وجود دارد؛ بستگی به عوامل مختلفی دارد که شما می توانید بر حسب این عوامل مختلف رو به خرید کیف مورد نظر خود آورید که در ادامه به برخی از این عوامل اشاره می شود.

عوامل دخیل بر گزینش کیف دوشی مورد نظر برای خانم ها

هر یک از عوامل مختلف زیر می تواند در انتخاب و گزینش کیف دوشی شما دخیل باشد. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره داشت:

سن و سال

سن شما تأثیری بسیار زیاد روی انتخاب کیف دوشی مورد نظرتان دارد. به این صورت که اگر شما دختر بچه ای ابتدایی باشید؛ با یک دختر نوجوان یا جوان مدل های متناسب با سن و سال خود را بر می گزینید. کیف دوشی چرم نیز در همین راستا سعی کرده است تا برای تمامی رنج سن های مختلف قشر بانوان کشور، مدل های خاصی را طراحی کند تا گزینه های متنوع و بسیاری از کیف های دوشی چرم در برابر شما وجود داشته باشد که در نهایت شما می توانید هر یک از آن ها را با سلیقه خویش متناسب با سن و سال خود خریداری نمایید و به خوبی از آن ها در طول سال استفاده کنید.

رنگ های جذاب کیف دوشی

 

از دیگر عوامل دخیل در انتخاب کیف دوشی مورد شما، وجود رنگ بندی های بسیار متنوعی می باشد که شما می توانید هر یک از آن ها را متناسب با رنگ سایر البسه خود خریداری کنید تا جلوه بهتری به تیپ شما ببخشد. جنس چرم کیف دوشی زنانه نیز در رنگ های قهوه ای و مشکی، زرد، قرمز، عسلی، زرشکی، سورمه ای، طوسی، ویزون و… تولید و روانه بازار شده است که شما می توانید هر یک از این رنگ بندی های را با توجه به سلیقه خود در مدل های مختلفی خریداری کنید تا این بار رنگ و مدل و جنس متفاوت و خاصی را برای کیف دوشی خود خریداری و مورد استفاده قرار دهید.

مدل های مختلف

کیف دوشی مدل های مختلفی دارد که همین تنوع در مدل های مختلف کیف دوشی خود سبب سخت تر شدن گزینش شما شده است. بنابراین یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار در خرید کیف های دوشی زنانه را می توان مدل های مختلفی از آن ها به حساب آورد که هر یک از خانم ها با توجه به سلیقه و نیاز خود می توانند هر یک از آن ها را برای خود خریداری کنند. در برخی از مدل های کیف های دوشی زنانه داخل آن ها پارتیشن بندی شده است. به این صورت که دو یا سه فضای خالی تفکیک شده در آن ها تعبیه شده است که شما می توانید در هر یک از قسمت ها، وسیله هایی را به تناوب نیاز خود قرار دهید. ضمن اینکه مدل باز و بسته کردن آن ها با همدیگر متفاوت می باشد و حتی در برخی از مدل ها جیب های کوچکی را طراحی کرده اند که باید به خاطر داشت هر یک از این مدل ها می تواند برای هر یک از خانم ها مناسب باشد که نیاز به چنین مدلی از کیف های دوشی زنانه دارند تا با خرید آن بتوانند نیاز خویش را مرتفع سازند.

قیمت کالای مورد نظر

قیمت یک کیف نیز به مانند سایر البسه زنانه و مردانه می تواند برای خرید کیف دوشی زنانه بسیار تأثیرگذار باشد. قدرت خرید برخی از بانوان چندان زیاد نیست. به همین علت آن ها مجبور خواهند بود تا از مدل های ارزان قیمت تر بهره ببرند. به همین علت یک تولیدی می بایست به تمامی آحاد کشور خویش توجه داشته باشد و برای هر یک از آن ها مدل های مختلفی را تولید و در قیمت های متفاوت روانه بازار کند تا هر یک از افراد با توجه به بودجه خود بتوانند کیف دوشی مورد نظر خویش را خریداری کنند.

جنس کیف دوشی

از دیگر عواملی که می بایست حتما به آن توجه و دقت نظر داشت تا کیف دوشی مورد نظر خود را خریداری کنید؛ جنس کیف مورد نظر می باشد. به این صورت که بایستی تا حد امکان از خرید جنس های نامرغوب جلوگیری کنید و جنس های خوب و مرغوبی همچون جنس چرم خالص را برای خود برگزینید که در نوع خود بسیار عالی و منحصر به فرد می باشد. فروشگاه چرم کروکو در همین راستا تلاش کرده است تا انواع کیف های دوشی را با مرغوب ترین جنس چرم تولید و روانه بازار کند تا شما بتوانید از دوام و ماندگاری و جنس بی نظیر آن ها تا سال ها استفاده و بهره لازم را ببرید.

سایزبندی مختلف

از دیگر عوامل تأثیرگذار در گزینش یک کیف دوشی برای هر یک از خانم ها وجود سایزبندی های مختلف این نوع از کیف هاست. به این صورت که شما می توانید کیفی را در اندازه های بزرگ خریداری کنید که از فضای خالی موجود در آن به خوبی استفاده کنید و یا اینکه می توانید کیفی را در اندازه های کوچک و نقلی تر خریداری کنید تا از طراحی زیبا و سایز و ابعاد بهتر آن بتوانید استفاده کنید . البته سایز هر یک از این کیف ها بستگی به قد و وزن شما هم دارد که هر یک از خانم ها می بایست با توجه به قد و وزن خویش انواع کیف های دوشی مورد پسند خود را با توجه به سایزبندی های ممکن خریداری کنند که متناسب با تیپ و اندام آن ها خواهد بود.

نوع زیپ یا چسب به کار گرفته شده در آن ها

در صورتی که قصد خرید کیف دوشی دارید؛ ضمن اینکه باید به جنس و مدل کیف مورد نظر توجه داشته باشید؛ بهتر است به نوع زیپ و چسب به کار گرفته شده در آن ها نیز توجه داشته باشید و نحوه باز و بسته شدن راحت و بدون دردسر کیف های دوشی مورد پسند و علاقه خویش را بدانید و چندین بار آن را تست کنید تا در صورت عدم ایجاد مشکل بتوانید خرید خود را صورت بخشید. در صورت غیر حضوری و خرید از فروشگاه های اینترنتی همچون چرم کروکو نیز بایستی به این مسئله واقف بود که فروشگاه مورد نظر در راستای اصل مشتری مداری از بهترین مواد اولیه در تولید کیف دوشی چرم زنانه استفاده کرده است و چسب ها و زیپ های به کار گرفته شده در آن ها نیز در نهایت کیفیت و کارایی لازم می باشند که این نوید را به شما می بخشد تا بتوانید مدت ها از کیف مورد نظر خود به گونه ای که کمترین مشکل و آسیبی برای آن ها ایجاد شود؛ بتوانید نهایت استفاده را ببرید.

جلوه بخشی زیبا با خرید کیف دوشی چرم

کیف دوشی چرم جلوه ای بسیار زیبا به شما می بخشد. شما می توانید با خرید هر یک از مدل های خاص و نابی که هر ساله مد های جدیدتری هم از آن ها وارد بازار می شود؛ بهترین گزینه پیش رو را در اختیار داشته باشید. چرا که به طور کلی جنس چرم محبوبیت بسیار زیادی در اذهان مردم دارد. به همین دلیل شما می توانید با خرید مدل های مختلفی از کیف دوشی چرم که در قالب چرم طراحی و تولید می گردد؛ حسابی جلوه زیبا و منحصر به فردی به تیپ خود ببخشید تا بدین منظور همواره بتوانید خوش تیپ باقی بمانید و این حس و حال زیبا را با وجود زیبایی های ظاهری که در آن ها وجود دارد؛ با دوستان و آشنایان خود نیز تقسیم کنید. بنابراین در صورتی که به دنبال حس ناب نونوار شدن و خرید کالایی بسیار زیبا و در عین حال بسیار با دوام و ماندگار هستید؛ می توانید از میان مدل های مختلفی که از کیف دوشی زنانه در بازار وجود دارد؛ نوع چرم آن را خریداری کرده و آن را در مهمانی ها و مراسم مختلف مورد استفاده قرار دهید تا همواره کانون توجه دیگران واقع گردید.

تخفیف های شایان توجه کیف دوشی از چرم کروکو

در صورتی که قصد خرید کیف دوشی چرم دارید و می خواهید از خرید خود رضایت کامل داشته باشید؛ می توانید از فروشگاه اینترنتی چرم کروکو با تخفیف های ویژه و شایان توجه آن نهایت بهره را ببرید تا با قیمتی مقرون به صرفه بتوانید بهترین و کارآمدترین جنس کیف دوشی زنانه را برای خود خریداری نموده و از وجود آن در مهمانی ها و مجالس و محافل مختلف نهایت بهره را ببرید. تخفیف هایی که در هر یک از کیف های دوشی فروشگاه چرم کروکو مدنظر قرار گرفته است؛ ۲۵ درصد می باشد که در نوع خود تخفیف ویژه و فرصتی استثنایی است که به شما این امکان را می دهد تا بهترین و شایسته ترین انتخاب ممکن را در پیش داشته باشید و از خرید خود کاملا خرسند و راضی باشید.