لباس چرمی خاص و رنگی

چگونه لباس چرم رنگی بپوشیم ؟

 

 

پالتو زنانه آناهیتا

 

پالتو زنانه آناهیتا

بدون شک، چرم یکی از محصولات لوکس و مجلل است که بسیاری با پوشیدن آن چهره ای شیک و جذاب از خود به نمایش می گذارند. معمول ترین حالت این است که چرم را در رنگ مشکی انتخاب می کنند و می پوشند اما این محصول طبیعی شیک و جذاب در رنگهای متنوع نیز عرضه می شود و می توانید از زیبایی آنها نیز بهره مند شوید.

اگر می خواهید جنس چرم را در پوششتان استفاده کنید همیشه به دنبال چیزی بروید که به سایر لباس ها نیز جلوه خوبی بدهد. جنس چرم  طبیعی و برند لوکس و لاکچری کروکو چشمگیر است چرا که حالت براق و درخشانی دارد همین باعث می شود وقتی این لباس را تن می کنید بیشتر به چشم بیاید. به همین دلیل بهتر است زمانیکه یکی از لباس هایتان را از این جنس انتخاب می کنید و بگذارید سایر لباس ها ساده باشند تا با اینکار لباسی که از جنس چرم پوشیده اید، بیشتر به نمایش گذاشته شود.

ژاکت ( کت کوتاه ) :

شما می توانید یک ژاکت چرم را با رنگ شلوارتان هماهنگ کنید یا هر دو را از یک طیف رنگ انتخاب کنید. بهتر است همراه با یک ژاکت چرم  برند چرم کروکو لباسی بپوشید که زنانه تر باشد، می توانید یک پیراهن با رنگی هماهنگ با ژاکت انتخاب کنید یا از دامن کوتاه استفاده کنید.

پیراهن :

پیراهن های چرمی باید طوری باشند که کاملا بر تن بنشیند. چرا که این نوع چرم حالت سخت و ایستاده دارد بنابراین اگر کمی برای شما گشاد باشد اصلا در تنتان خوب دیده نمی شود. بهتر است پیراهن چرم را در رنگ تیره بپوشید چرا که رنگ روشن سایه بیشتری میندازد و اگر کمی شکم داشته باشید آن را بیشتر نمایان می کند.

برای سفارش گزاری پیراهن برند چرم کروکو شما میتوانید با دفتر مرکزی و یا شعبه مرکزی تماس بگیرید.

کت بلند :

با پوشیدن یک کت بلند چرم چهره ای سرسخت تر و مستحکم به خودتان می دهید. کت بلند چرم را همراه با لباسی بپوشید که رسمی تر باشد تا چهره رسمی و مستحکمی که دارید را نگه دارید.

از این رو برند چرک کروکو کتهای خود را با چرم کاوی و گوسفندی  تولید میکند.

دامن :

دامن های چرم جذاب، زنانه و متنوع هستند، شما می توانید هر بار یک تاپ را همراه با یک دامن چرم بپوشید و هر بار استایلی کاملا مجزا و متفاوت داشته باشید. اگر می خواهید کمی حالت کلاسیک تر به این مدل لباس پوشیدن بدهید دامن چرم را همراه با لگینگ و بوت بپوشید تا فشن تر و شود.

شلوار :

زمانیکه نوبت به پوشیدن شلوار چرم رنگی می شود ابتدا دقت کنید که شلواری را تهیه کنید که کاملا اندازه تان باشد چرا که با پوشیدن شلوار چرم بیشترین جایی که به چشم می آید پاهایتان است و اگر شلواری به تن کنید که آزاد یا گشاد باشد خیلی جذاب نخواهد بود.

برای تهیه کت چرم کروکو/کاپشن چرم کروکو/پیراهن چرم کروکو/مانتو چرم کروکو/دامن چرم کروکو/ژاکت چرم کروکو /بوت چرم کروکو/کفش چرم کروکو/صندل چرم کروکو/ و هر محصول دیگری که شما دوست دارید چرم طبیعی باشد با دفتر مرکزی برند لوکس چرم کروکو تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی *